Opublikowano 9 Marca 201511 l czym ? to przedzwonie do kuriera i odbiore sobie wcześniej na mieście w środe ps, masz jakies spy-photo z blaszkami ?
Opublikowano 10 Marca 201511 l Dopuszczalna grubosc tarczy nie ma zwiazku z jej odpornosc mechaniczna tylko z pojemnością cieplna a ta jest juz przekroczona. Tak jeszcze chciałem nawiązać do tych słów... na moich obecnych 312mm mam nieco ponad 24mm grubości (dop. min. 23mm)... biorąc ten fakt na chłopski rozum to nawet fabrycznie nowe 312-tki (gr. 25mm) nie będą miały nawet zbliżonej pojemności cieplnej (i wytrzymałości mech.) co zużyte do poniżej minimum (27,5~28mm) tarcze 345mm, czyż nie? Idąc dalej tym tokiem rozumowania to hamując gablotą w dotychczasowym stylu wydaje mi się, że zużyta tarcza S4 będzie miała i tak znacznie niższe temperatury... również obciążenia na nią działające (na jednostkę powierzchni) będą mniejsze. Oczywiście inna sprawa, że nie po to montuje się kalafiory od eSy by później nie wykorzystywać ich potencjału... Edytowane 10 Marca 201511 l przez BeyerBrown
Opublikowano 10 Marca 201511 l Panowie, takie małe pytanie, bo już trochę zgłupiałem czytając tyle stron A wiedza u Was niesamowita Do swojej A4 B6, mogę mieć za śmieszną kasę komplet na przód z A6 C6 3.0TDi..Wiem, że to pasuje: zaciski, jarzma.. A co z tą tarczą 321mm?Na lato mam oryginalne 5-ramienne 17", a na przyszłą zimę planuje jakieś 16" -bo potrzebuje już nowych opon. Pozdro
Opublikowano 10 Marca 201511 l Sruby na 6-katny łeb do tylnych jarzm gwint M10X1.25 Gdzie to najlepiej kupić aby jakościowo sprostało, skoro to nie ori?
Opublikowano 10 Marca 201511 l Panowie, takie małe pytanie, bo już trochę zgłupiałem czytając tyle stron A wiedza u Was niesamowita Do swojej A4 B6, mogę mieć za śmieszną kasę komplet na przód z A6 C6 3.0TDi.. Wiem, że to pasuje: zaciski, jarzma.. A co z tą tarczą 321mm? Na lato mam oryginalne 5-ramienne 17", a na przyszłą zimę planuje jakieś 16" -bo potrzebuje już nowych opon. Pozdro Wszystko prócz tarczy, tarcza z a6 jest wyższa, kup od a4 b7 3.0tdi np
Opublikowano 10 Marca 201511 l Sruby na 6-katny łeb do tylnych jarzm gwint M10X1.25 Gdzie to najlepiej kupić aby jakościowo sprostało, skoro to nie ori? Kupisz w sklepie ze śrubami
Opublikowano 11 Marca 201511 l http://www.mobile.de/pl/marka/audi/model/s4/vhc:car,pgn:3,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:audi,mdl:s4/pg:vipcar/206597798.html Ciekawy patent hamulców z tyłu
Opublikowano 11 Marca 201511 l Autor http://www.mobile.de/pl/marka/audi/model/s4/vhc:car,pgn:3,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:audi,mdl:s4/pg:vipcar/206597798.html Ciekawy patent hamulców z tyłu Na ebay są gotowe zestawy do takowej przeróbki.
Opublikowano 11 Marca 201511 l do wiekszosci aut, ale u nas ciemnogrod i malo takich rzeczy dostepnych
Opublikowano 11 Marca 201511 l W sumie kwestia adaptera na zacisk i tyle. Dac na tarcze 300 mm przedni zacisk nawet i od 288 odpowiednio dobrać odległość i adapter i gotowe, a siła hamowania super. A drugi zacisk tylko ręczny
Opublikowano 11 Marca 201511 l podejrzewam ze roznicy miedzy takim przednim ATE 57 a 4 tlokiem z tylnej osi porsche w ogole nie poczujesz montujac to z tylu, tylko wyglad
Opublikowano 11 Marca 201511 l Panowie, takie małe pytanie, bo już trochę zgłupiałem czytając tyle stron A wiedza u Was niesamowita Do swojej A4 B6, mogę mieć za śmieszną kasę komplet na przód z A6 C6 3.0TDi.. Wiem, że to pasuje: zaciski, jarzma.. A co z tą tarczą 321mm? Na lato mam oryginalne 5-ramienne 17", a na przyszłą zimę planuje jakieś 16" -bo potrzebuje już nowych opon. Pozdro Wszystko prócz tarczy, tarcza z a6 jest wyższa, kup od a4 b7 3.0tdi np Dzięx, znalazłem odpowiedź potem jeszcze w temacie na stronie 300,303 i 305.. Więc coś ogarnąłęm. A polecacie coś z dobrych tarcz? Coś np nawiercanego? I pytanie odnoście klocków jeszcze - czy nie są takie same jak standardy z B6? No chyba, że oglądałem złe rozmiary - bo tylko zauważyłem różnice w kostce czujnika..
Opublikowano 11 Marca 201511 l Ok, cenna podpowiedź A powiedz, czy na początek te klocki od A4 wejdą pod zaciski od A6? Czy jednak źle widziałem.. Pytam, bo w moim audi są nowe klocki z ok Kwietnia 2014 - poprzedni właściciel zmieniał
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto