Opublikowano 16 Marca 201511 l Witam Czy warto zmieniać serię 288/245 na 312/255 ? Do przodu bym tylko potrzebował jarzma a tył? Tarcze klocki oczywiście nowe Pozdrawiam
Opublikowano 16 Marca 201511 l Z tyłu cały zestaw: zaciski, jarzma, tarcze, klocki. Z przodu tylko jarzma.
Opublikowano 16 Marca 201511 l Czy ten sworzeń idący do tej tulejki z tworzywa można/trzeba czymś posmarować?
Opublikowano 16 Marca 201511 l Witam Czy warto zmieniać serię 288/245 na 312/255 ? Do przodu bym tylko potrzebował jarzma a tył? Tarcze klocki oczywiście nowe Pozdrawiam Z tyłu cały zestaw: zaciski, jarzma, tarcze, klocki. Z przodu tylko jarzma. Tył różni się chyba tylko jarzmem i tarczą, zacisk raczej jest taki sam.
Opublikowano 16 Marca 201511 l Z tyłu cały zestaw: zaciski, jarzma, tarcze, klocki. Z przodu tylko jarzma. Wez to popraw Witam Czy warto zmieniać serię 288/245 na 312/255 ? Do przodu bym tylko potrzebował jarzma a tył? Tarcze klocki oczywiście nowe Pozdrawiam Jak SWAP to minimum 320/288mm
Opublikowano 16 Marca 201511 l Tego nie smaruje sie Wyczysc trzpien i gumke wewnątrz Dzięki Dev, przyszły smary dzisiaj i zabrałem się za rozbieranie zacisków w drobny mak. Przód poszedł sprawnie, przy tylnych utknąłem na tym co widać na zdjęciu w środku obudowy, muszę jutro kupić odpowiednie szczypce do pierścieni bo te co mam nie podchodzą Przy rozkręcaniu wypadło z środka tłoczka i obudowy zacisku trochę galarety ale smaru tam nie zauważyłem...
Opublikowano 16 Marca 201511 l Ok cenna rada przypuszczałem że tam z tym mechanizmem od ręcznego może być ciężko. Czyli zakończyć na tym etapie wszystko spirytusem przepłukać poczekać aż wyschnie później smar i składać?
Opublikowano 16 Marca 201511 l Być może ale na tym etapie złożyć z powrotem to nie problem. W środku była galaretowata maź z grudkami chciałem to wyczyścić, pytanie czy pakować smar do środka teraz?
Opublikowano 17 Marca 201511 l Pytanie trochę z innej beczki, czy zestaw na tył z B5 S4 tarcza 256/22mm da się zamontować do B6? Edytowane 17 Marca 201511 l przez GregorX
Opublikowano 17 Marca 201511 l Zalozylem dzisiaj hamulce 320 mm i jakos duzej ruznicy nie widze w hamowaniu...moze tylio mi sie tak tylko wydaje....
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto