Opublikowano 29 Marca 201511 l czy przy wymianie tyłu na 300 trzeba zmienić linkę ręcznego ? Jak tak to jaka jest mi potrzebna?
Opublikowano 29 Marca 201511 l czy przy wymianie tyłu na 300 trzeba zmienić linkę ręcznego ? Jak tak to jaka jest mi potrzebna? Ja nie zmieniałem tylko inaczej zamocowałem w blasze na wachachu
Opublikowano 29 Marca 201511 l czy przy wymianie tyłu na 300 trzeba zmienić linkę ręcznego ? Jak tak to jaka jest mi potrzebna? Ja nie zmieniałem tylko inaczej zamocowałem w blasze na wachachu Z tą linką to chyba trochę zależy od rocznika, w mojej modelowo 2003 nie ma opcji,żeby linka wystarczyła na długośc i ciągle siedziała chociaż częściowo w uchwycie. Linka z S4 B6 jest dokładnie 3cm dłuższa od mojej.
Opublikowano 29 Marca 201511 l No ok a gdzie kupowałeś linkę ? Tzn typowo od s4 bo słyszałem ze np z b7 pasuje ale nie jestem pewien. Edytowane 29 Marca 201511 l przez jozek726
Opublikowano 29 Marca 201511 l linke do B7 na pewno bedzie miec ktos na forum, a ta w zupełnosci wystarczy
Opublikowano 30 Marca 201511 l Czy osłony tylnych tarcz z S4B7 na 100% wejdą do B6? Mam wątpliwości patrząc na te wytłoczenia: S4B6: S4B7: Z góry dziękuję za odpowiedzi a'la "może wejdą, może nie"... Edytowane 30 Marca 201511 l przez BeyerBrown
Opublikowano 2 Kwietnia 201511 l co prawda nie audi ale moze kogos to zainteresuje i zechce zapodac u siebie... dzisiaj wpadło jedno biemdablju E92 na SWAPik z 330/24 na 348/30mm zacisk cały aluminiowy, jednoczesciowy. tłoczek fi57, plus zeliwne jarzmo oraz blaszka tył poleci z 300/22 na 336/22mm ale wiąze sie to ze zmianą zwrotnicy , szczęk oraz linki
Opublikowano 2 Kwietnia 201511 l Tomek a do E46 jakiś upgrade ćwiczyłeś? Kumpel ma 280mm bodajże przód i chce perforowane oz Czekam na moje złotka
Opublikowano 4 Kwietnia 201511 l Zaciski z s4 b6/7 Jarzma z A6 C6 ale to i tak nie bedzie 330 tylko 325 i trzeba toczyc tarcze
Opublikowano 4 Kwietnia 201511 l Zaciski z s4 b6/7 Jarzma z A6 C6 ale to i tak nie bedzie 330 tylko 325 i trzeba toczyc tarcze a tarcza ?
Opublikowano 4 Kwietnia 201511 l Dev krążyła jakieś pół roku temu partia lipnych tarcz Bosch'a ? Obiło Ci się coś o uszy ? Dwóch znajomych miało te tarcze , kupowane nie z allegro i po około 2 miesiącach biły , a znam sposób jazdy owych użytkowników i ten aspekt wykluczam... Edytowane 4 Kwietnia 201511 l przez alvaro
Opublikowano 4 Kwietnia 201511 l mało prawdopodobne aby coś takiego przytrafiło sie boschowi, produkuje dla nich ta sama firma co dla grupy VAG i całej reszty mozliwosci są trzy: 1. źle wyczyszczone piasty 2. krzywe piasty 3. 1 i 2 na raz
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto