Opublikowano 11 Czerwca 201511 l Panowie, proszę o potwierdzenie czy dobrze myslę, zaciski tył z audi a6 c6 elektryczne, nie podejda do b6 Tarcze 288 tył i 321 przód z audi a6 c6 nie podejdą do b6?
Opublikowano 11 Czerwca 201511 l koles mnie zapewniał, że bez problemu przód wejdzie, bo podobno kiedyś zmieniał i pasowało bede miał foty to wrzuce, moze to jakiś inny setup
Opublikowano 11 Czerwca 201511 l jak ma przod wejsc jak jest z 10mm roznicy w glebokosci tarczy, tyl tez pewnie nie podejdzie, wystarczy wymiary sobie wygoglowac
Opublikowano 11 Czerwca 201511 l Tak jak @pioteros napisał - tarcze od A6 to tylko do A6.Chcesz większe do A4'ki to musisz dokupić odpowiedniej wielkości i oczywiście z dobrym ET czyli dla A4'ki. Zaciski no problemo - 321mm i 345mm I oczywiście na elektryczny ręczny też nie mamy szansy
Opublikowano 14 Czerwca 201511 l Tył jest elektryczny, czyli odpada. Zaciski przednie chyba podejdą, ale i tak trzeba kombinowac z przewodem hamulcowym. Jednym słowem daj sobie spokój.
Opublikowano 14 Czerwca 201511 l Dlaczego ? ja mam przod 345 z B8 a tyl 300 z S4 B7 Dev montował. Nie dalo rady wrzucic przedniego zacisku z S4 B7, bo mam felgi 17" z lipnym wypelnieniem. wsio było juz gotowe ale felga wszystko popsuła. Dev podrapał sie w głowę, podreptal do swojego magazynku i przyniósł sliczne wychuchane czerwone zaciski z jarzmami i nowymi klockami Galfera. przewody poszły z Q5 i juz jeżdżę tak ponad rok.
Opublikowano 14 Czerwca 201511 l Ale ja nie napisałem, że się nie da, tylko, że raczej nie warto się w to pchac według mnie, ponieważ te zaciski nie są 100% P&P Edytowane 14 Czerwca 201511 l przez staniek
Opublikowano 14 Czerwca 201511 l Dzieki za odp i podpowiedź. Czyli z b8 przód podejdzie z przewodami od Q. I wszystko powinno byc ok? Pytam bo 2.0tfsi z b7 sa bardzo drogie 600zl a z b8 mozna dostać juz za 300. Nie wiem jak brzewody od Q.
Opublikowano 14 Czerwca 201511 l Zaciski pod 320mm czy też pod 345mm można tanio kupic z A6 C6. Jeśli chcesz te z B8 to podpytaj Kolegę wyżej, przewody muszą byc wtedy z Audi Q5 (jeszcze kwestia prowadzenie i mocowania tego przewodu?).
Opublikowano 18 Czerwca 201511 l 321mm zalozone, troche pojezdzone, zobaczymy jak dalej beda sie sprawowac ps. troche offtopicznie, zalozylem tez 17 225/45/17 + 321mm i mam wrazenie jakby do samochodu wsiadly z dwie osoby, ktore waza z 100kg a spalanie skoczylo z 2 litry na 100 ;-p tez mieliscie takie odczucia? Temat przeczytany praktycznie od początku, wiem co i jak, ale nie daje mi spokoju post kolegi maciejski. Jakie macie wrażenia po przekładce 321mm? Bo nie chcę aby zawiecha bardzo cierpiała i jakieś tam osiągi na mega sporadycznym wykorzystywaniu możliwości większego zestawu. Dzięki Edytowane 18 Czerwca 201511 l przez asmaxx
Opublikowano 18 Czerwca 201511 l Chłopaki jak wygląda sprawa koła zapasowego po przekładce na 320 300? 19 koło w bagażniku?
Opublikowano 18 Czerwca 201511 l na pewno stracisz nieco na osiągach ale to raczej mało kto odczuje. Dobry hebel to super sprawa ale trza też go jednak wykorzystać
Opublikowano 18 Czerwca 201511 l Chłopaki jak wygląda sprawa koła zapasowego po przekładce na 320 300? 19 koło w bagażniku? 17` avus z s4
Opublikowano 18 Czerwca 201511 l Chłopaki jak wygląda sprawa koła zapasowego po przekładce na 320 300? 19 koło w bagażniku? 17` avus z s4 Jak zawsze konkretna odpowiedz od konkretnej osoby
Opublikowano 18 Czerwca 201511 l Panowie jak złapać kontakt z Devem? Potrzebuje go do upgrade hamulców w A6 2.7bit.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto