Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A czy pod zaciski przód i tył z 3.0 tdi podejdzie tarcza 345 i 300 ?

Zmienić trzeba jarzma i osłony ?

Bo jak tak to od razu bym sie pokusił o większe zamiast 320 .

Opublikowano

Mechanicznie zacisk przedni ogarnie większą tarczę, ale jakbyś się wgryzł w temat to kilka(naście) stron wcześniej jest napisane, nieco między wierszami, że często są problemy z wibracjami przy hamowaniu o ile mnie pamięć nie myli. Bo ten od S4 ma ciut inną budowę.

Z tyłu przy tarczy 300mm siedzi już kompletnie inny zacisk, jedynie osłona tarczy będzie pasowała z zestawu 320/288. Na styk, ale na szczęście bez jakiegokolwiek doginania czy innej rzeźby.

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Mechanicznie zacisk przedni ogarnie większą tarczę, ale jakbyś się wgryzł w temat to kilka(naście) stron wcześniej jest napisane, nieco między wierszami, że często są problemy z wibracjami przy hamowaniu o ile mnie pamięć nie myli. Bo ten od S4 ma ciut inną budowę.

Z tyłu przy tarczy 300mm siedzi już kompletnie inny zacisk, jedynie osłona tarczy będzie pasowała z zestawu 320/288. Na styk, ale na szczęście bez jakiegokolwiek doginania czy innej rzeźby.

Dzięki za pomoc ,

a jeszcze zapytam , jaka powinna być sensowna cena za zaciski s4 przód i tył z jarzmami .

Opublikowano

Panowie, po swapie hamulców i odpowietrzeniu układu mam komunikat BRAKE po przekroczeniu zapłonu. Doszedłem, że jak Wyżne wtyczkę od czujnika poziomu płynu w zbiorniku to komunikatu nie ma. Poziom płynu ok, hamulce też działają dobrze. Miał ktoś podobny przypadek?

Opublikowano

Witam

Zbliża mi się wymiana tarcz i chciałbym zapytać co polecacie? Myślałem nad ate pd wraz z klockami ceramic lub o zimmermann sport. Na oryginale 288/245. Choć korci mnie przeróbka na 312/255 jak by miał ktoś na sprzedaż osłony i jarzma. W sumie to liczę na pomoc w wyborze jak i w rozwiązaniu problemu czy jest sens swap'u

Opublikowano

312tki mam ale to totalny bezsens, pakuj od razu 320 a potem 288.

zadnych Ate ceramiki i podobnych gow....ien.

Sporty sa dobre ale trzeba je czesto czyscic. Daj dobry klocek gładką tarcze i to w zupelnosci styknie.

Opublikowano

312tki mam ale to totalny bezsens, pakuj od razu 320 a potem 288.

zadnych Ate ceramiki i podobnych gow....ien.

Sporty sa dobre ale trzeba je czesto czyscic. Daj dobry klocek gładką tarcze i to w zupelnosci styknie.

A ma ktoś do opchniecia zestaw na 320/288? :-)

Opublikowano

312tki mam ale to totalny bezsens, pakuj od razu 320 a potem 288.

zadnych Ate ceramiki i podobnych gow....ien.

Sporty sa dobre ale trzeba je czesto czyscic. Daj dobry klocek gładką tarcze i to w zupelnosci styknie.

A ma ktoś do opchniecia zestaw na 320/288? :-)

Mam

Opublikowano

Ja tez mam swój zestaw 320/288 w dziale giełdy tyle że do quattro

Opublikowano

Ja tez mam swój zestaw 320/288 w dziale giełdy tyle że do quattro

To bez różnicy

Opublikowano

Jakie ceny i co w komplecie? I druga rzecz min 16" mi na to wejdzie? :-)

Opublikowano

Jakie ceny i co w komplecie? I druga rzecz min 16" mi na to wejdzie? :-)

Ja mam na zimę aluski 16" - wzór od b7 i pasuje bezproblemowo :wink:

A pytanko moje Panowie - czy orientujecie się jaka jest długość przewodu hamulcowego od pompy ABS do lewego przedniego koła?

(odcinek do miejsca łączenia z kawałkiem elastycznym).

Bo czeka mnie wymiana tego kawałka - brak możliwości rozkręcenia w miejscu połączenia :facepalm: A muszę wymienić elastyczny przewód :kwasny:

Edytowane przez Grz3si3k

Opublikowano

Pany, czy heble z s4 b6 cabrio pasują do a4 b6? czy to takie sam setup jak z s4 b6 sedan/avant?

Opublikowano

Pany, czy heble z s4 b6 cabrio pasują do a4 b6? czy to takie sam setup jak z s4 b6 sedan/avant?

jo

Opublikowano

Tomek ile za tarcze OZ I klocki ferodo na przód 320? Razem z wysyłką?

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Nie mam OZtòw, tylko Ferodo.

tarcze klocki i wysylka 550zł

Opublikowano

Nie mam OZtòw, tylko Ferodo.

tarcze klocki i wysylka 550zł

To jeszcze mi napisz czy zaciski 973 i 974 to jest to co mi do B6 potrzeba pod 320?

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Nie mam OZtòw, tylko Ferodo.

tarcze klocki i wysylka 550zł

To jeszcze mi napisz czy zaciski 973 i 974 to jest to co mi do B6 potrzeba pod 320?

wysłane z Commodore 64

A nr na jarzmie?

Opublikowano

973 i 4 to 320mm jarzmo 716

981 i 2 to 345mm jajrzmo 630

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.