Opublikowano 4 Marca 201610 l czy te fele podejdą pod hamulce 320 http://olx.pl/oferta/komplet-felg-aluminiowych-do-audi-vw-16-5x112-CID5-IDedWwb.htmlet 42 7 cala 16"
Opublikowano 5 Marca 201610 l Witam, czy jarzma i zaciski z każdej A6 C6 3.0 TDI są pod tarcze 347mm? Czy same jarzma pasuja do zacisków z a4 b7 3.0tdi?
Opublikowano 5 Marca 201610 l Witam, czy jarzma i zaciski z każdej A6 C6 3.0 TDI są pod tarcze 347mm? Czy same jarzma pasuja do zacisków z a4 b7 3.0tdi? Nie w każdej. Zdarzają się i 320mm. JArzma teoretycznie pasują ale ponoć może haczyć się klocek w zestawieniu zacisk 320mm +jarzmo 345/7mm
Opublikowano 8 Marca 201610 l Panowie szybkie pytanie mam, teraz u siebie z tylu mam 255 a czeka mnie wymiana hamulców i chciałbym wrzucić 288. Co muszę dokładnie zmienić a co może ewentualnie zostać? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano 8 Marca 201610 l Linka może zostać Uff to najdroższa rzecz odpada A tak poważnie to jeśli trzeba wszystko wywalić to ile mniej więcej kasy muszę wyłożyć na wszystko? Zaciski, jarzma, osłony, tarcze, klocki, coś jeszcze pominąłem? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano 8 Marca 201610 l Musisz zmienić jarzma z zaciskami no i tarcze i klocki. Do tego żeby było tip top osłony tarcz Zaciski i jarzma to na allegro około 400zł, osłony ciężko trafić(200zł aso kpl) a tacze i klocki nówki około 300zł
Opublikowano 8 Marca 201610 l Musisz zmienić jarzma z zaciskami no i tarcze i klocki. Do tego żeby było tip top osłony tarcz Zaciski i jarzma to na allegro około 400zł, osłony ciężko trafić(200zł aso kpl) a tacze i klocki nówki około 300zł Jak będę kompletował to się odezwę w sprawie klocków i tarcz chyba ze nie zdążę to będę dawał pod 255 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano 8 Marca 201610 l Musisz zmienić jarzma z zaciskami no i tarcze i klocki. Do tego żeby było tip top osłony tarcz Zaciski i jarzma to na allegro około 400zł, osłony ciężko trafić(200zł aso kpl) a tacze i klocki nówki około 300zł Jak będę kompletował to się odezwę w sprawie klocków i tarcz chyba ze nie zdążę to będę dawał pod 255 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wpadło mi właśnie w ręce 300mm w super stanie(jarzma nówki)
Opublikowano 8 Marca 201610 l Kurde to do przodu by juz pasowało 345 pakować Daj cenę za wszystko na PW Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano 10 Marca 201610 l Panowie pytanie o pompę hamulcową standardowo siedziało 312/255 obecnie jest 320/255 czy wymieniając na 345/300 trzeba pompę wymieniać? a czy wymiana na te ogromne 345/300 ma wogóle sens >? nie lepiej wpakować 320/280 ? a4 b7 1.8t q 2006r Edytowane 10 Marca 201610 l przez miecio7934
Opublikowano 10 Marca 201610 l Autor Kurde to do przodu by juz pasowało 345 pakować Daj cenę za wszystko na PW Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 320 z 300 na tyle chyba lepiej współgra niż 345/300 bierz, nie będziesz żałować
Opublikowano 10 Marca 201610 l Panowie pytanie o pompę hamulcową standardowo siedziało 312/255 obecnie jest 320/255 czy wymieniając na 345/300 trzeba pompę wymieniać? a czy wymiana na te ogromne 345/300 ma wogóle sens >? nie lepiej wpakować 320/280 ? a4 b7 1.8t q 2006r Nie ma takiej potrzeby ale jeśli chcesz to wymieniaj, a do kompletu sterownik ABS/ESP co by dało się wkodować informację, że heble pochodzą z modelu S4
Opublikowano 10 Marca 201610 l Użytkuje 320/288 dopiero 1 bak paliwa i jeszcze sa na dotarciu, nie mam też praktyki w 345/300. Jakos tak na logike ciezki mi sobie wyobrazic, ze 345/288 beda hamowac gorzej od 320/300. Przeciez po pierwsze mniejsza sila idzie na tyl, a dwa wentylowany tył daje tylko "ciut" większa siłe ale przede wszystki wieksza pojemnosc cieplna czyli pozwala zachomować kilka razy wiecej niż niewentylowane 288mm. Co z tego, że tył 300mm się nie zagrzeje skoro przod 320mm jest sporo mniejszy 345 i przod zagrzeje sie szybciej...
Opublikowano 10 Marca 201610 l a czy wymiana na te ogromne 345/300 ma wogóle sens >? W tym wątku wypowiadało się już nie raz parę mądrych głów i z ich doświadczenia można wyciągnąć wniosek, że największa różnica w hamowaniu jest pomiędzy 312/255 a 320/288. Polecana jest też kombinacja pośrednia, tj. przód 320/30mm i tył od S4 czyli 300/22mm (tarcza wentylowana). Osobiście przesiadłem się z serii 312/255 na 345/300 i jak najbardziej polecam Edytowane 10 Marca 201610 l przez BeyerBrown
Opublikowano 10 Marca 201610 l a dwa wentylowany tył daje tylko "ciut" większa siłe ale przede wszystki wieksza pojemnosc cieplna czyli pozwala zachomować kilka razy wiecej niż niewentylowane 288mm Jest jeszcze różnica w średnicach tłoczków 41mm i 43mm, a to robi już sporą różnicę. Gdy zgłębiałem temat jakiś czas temu, według mądrych wzorów tył 300mm na tłoczku 43mm jest około 15% mocniejszy od tyłu 288mm na tłoczku 41mm. Przód 345mm jest około 9% mocniejszy od przodu 320mm (tłoczki takie same). Edytowane 10 Marca 201610 l przez staniek
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto