Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hm, a rzucisz jakieś argumenty (z ciekawości, w ramach edukacji) ?

Edytowane przez marcin4x4

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

że 320 z B7 niby lepsza ?

Jasne. Bezproblemowy zacisk :kox:

Opublikowano

Kupiłem zaciski 345 i w najbliższym czasie mam zamiar je założyć a więc oryginalne 320 pójdą na sprzedaż, jaka jest ich wartość z tarczami, klockami i pewnie osłonami bo chyba nie pasują? (nie wiem jaka grubość tarczy bo nie mierzyłem się powiedzmy że połowa zużycia)

Opublikowano

że 320 z B7 niby lepsza ?

Jasne. Bezproblemowy zacisk :kox:

nie wiem czy taki bezproblemowy :P ja mam problemy :D

czy ma ktoś klocki z zestawu 320mm na wierzchu i moze zmierzyc zaznaczony na czarno wymiar ?

13077322_1591614344501298_1354245444_n.j

Opublikowano

Panowie mam szybkie pytanie. Dzisiaj zmieniane miałem kompletne hamulce i przy odbiorze koleś mi powiedział ze na razie hamulec jest miękki i trzeba uważać ale ze ma wrócić do swojej "twardości"

Nie znam się wiec pytam czy tak rzeczywiście jest czy cos zdupczyli i taka ściema?

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Musi się wszystko ułożyć/dotrzeć ;)

Opublikowano

Może ktos podać nr linek hamulca ręcznego dla s4 b6/b7 lub rs4 b7 :hi:


s4 b6/b7 - prawa 1770mm

8E0 609 721 AC

rs4 b7 1800mm

8E0609721BB

Dzięki google :decayed:

Edytowane przez michałswd

Opublikowano

Obawiam sie, ze to sie samo z siebie nie ułoży tak jak bys tego chciał. Zwyczajnie nie odpowietrzyli Ci dobrze tyłu co jet nagminnym błędem i dlatego pedał masz miekki.

Zrob prosty test, nacisnij na pedał hamulca podczas jazdy 2x szybko i wtedy zahamuj. Jak poczujesz roznice w twardosci pedała wzgledem hamowania na raz to masz zapowietrzone hamulce.

Opublikowano

że 320 z B7 niby lepsza ?

Jasne. Bezproblemowy zacisk :kox:

nie wiem czy taki bezproblemowy :P ja mam problemy :D

czy ma ktoś klocki z zestawu 320mm na wierzchu i moze zmierzyc zaznaczony na czarno wymiar ?

13077322_1591614344501298_1354245444_n.j

130,8

Opublikowano

Obawiam sie, ze to sie samo z siebie nie ułoży tak jak bys tego chciał. Zwyczajnie nie odpowietrzyli Ci dobrze tyłu co jet nagminnym błędem i dlatego pedał masz miekki.

Zrob prosty test, nacisnij na pedał hamulca podczas jazdy 2x szybko i wtedy zahamuj. Jak poczujesz roznice w twardosci pedała wzgledem hamowania na raz to masz zapowietrzone hamulce.

Jak bede w aucie to sprawdzę, ale dzisiaj jak jechałem to hamulec był juz twardszy w porównaniu z wczorajszym dniem

Opublikowano

że 320 z B7 niby lepsza ?

Jasne. Bezproblemowy zacisk :kox:

nie wiem czy taki bezproblemowy :P ja mam problemy :D

czy ma ktoś klocki z zestawu 320mm na wierzchu i moze zmierzyc zaznaczony na czarno wymiar ?

13077322_1591614344501298_1354245444_n.j

Co Ty cudujesz z tym wymiarem bo jestem ciekaw ?

Opublikowano

Czy tarcze hamulcowe na przednia os maja 288mm? jezeli tak to czy po zmiane zaciskow tylnich na 288 tarcze i klocki z przedniej osi beda pasowac na tyl?

Opublikowano

ani klocki ani tarcze, sa inne totalnie

Opublikowano

Aha ok. dzieki kolego.

Opublikowano

że 320 z B7 niby lepsza ?

Jasne. Bezproblemowy zacisk :kox:

nie wiem czy taki bezproblemowy :P ja mam problemy :D

czy ma ktoś klocki z zestawu 320mm na wierzchu i moze zmierzyc zaznaczony na czarno wymiar ?

13077322_1591614344501298_1354245444_n.j

Co Ty cudujesz z tym wymiarem bo jestem ciekaw ?

szukam odpowiedzi dlaczego mi klocki się przemieszczaja w zaciskach co powoduje strzelanie / stukanie przy hamowaniu.. dzwoniłem do Ciebie w tej sprawie.. klocek ferrodo DS....

Nawinałem juz jakis kawałek drutu na uszy i sie uspokoiło na 200km.. po czym stukanie wróciło (wiadomo rzezba na długo nie pomogała) rozważam wyrzucenie tego w diabły....

Opublikowano

Daj stalowy drut :decayed:

Opublikowano

Daj stalowy drut :decayed:

hmm no moze podejme jeszcze jedną próbę

Opublikowano

Zadzwoń do mnie to Ci jeszcze coś podpowiem

Opublikowano

Witam, wszystkich mam takie pytanie, które mnie nurtuje a nie mogę znaleźć odpowiedzi nigdzie. Czy felgi stalowe 16 cali o szerokości 7,5J będą pasowały na zacisk 320mm? Widizałem takie felgi w A6 C6 3,0 TDI a tam zaciski są takie same więc chyba i w A4 się zmieszczą?

Edytowane przez iceman__89

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.