Opublikowano 10 Maja 201610 l hm, a rzucisz jakieś argumenty (z ciekawości, w ramach edukacji) ? Edytowane 10 Maja 201610 l przez marcin4x4
Opublikowano 11 Maja 201610 l Kupiłem zaciski 345 i w najbliższym czasie mam zamiar je założyć a więc oryginalne 320 pójdą na sprzedaż, jaka jest ich wartość z tarczami, klockami i pewnie osłonami bo chyba nie pasują? (nie wiem jaka grubość tarczy bo nie mierzyłem się powiedzmy że połowa zużycia)
Opublikowano 14 Maja 201610 l że 320 z B7 niby lepsza ? Jasne. Bezproblemowy zacisk nie wiem czy taki bezproblemowy ja mam problemy czy ma ktoś klocki z zestawu 320mm na wierzchu i moze zmierzyc zaznaczony na czarno wymiar ?
Opublikowano 14 Maja 201610 l Panowie mam szybkie pytanie. Dzisiaj zmieniane miałem kompletne hamulce i przy odbiorze koleś mi powiedział ze na razie hamulec jest miękki i trzeba uważać ale ze ma wrócić do swojej "twardości" Nie znam się wiec pytam czy tak rzeczywiście jest czy cos zdupczyli i taka ściema? Wysłane z iPhone
Opublikowano 15 Maja 201610 l Może ktos podać nr linek hamulca ręcznego dla s4 b6/b7 lub rs4 b7 s4 b6/b7 - prawa 1770mm 8E0 609 721 AC rs4 b7 1800mm 8E0609721BB Dzięki google Edytowane 15 Maja 201610 l przez michałswd
Opublikowano 15 Maja 201610 l Obawiam sie, ze to sie samo z siebie nie ułoży tak jak bys tego chciał. Zwyczajnie nie odpowietrzyli Ci dobrze tyłu co jet nagminnym błędem i dlatego pedał masz miekki. Zrob prosty test, nacisnij na pedał hamulca podczas jazdy 2x szybko i wtedy zahamuj. Jak poczujesz roznice w twardosci pedała wzgledem hamowania na raz to masz zapowietrzone hamulce.
Opublikowano 15 Maja 201610 l że 320 z B7 niby lepsza ? Jasne. Bezproblemowy zacisk nie wiem czy taki bezproblemowy ja mam problemy czy ma ktoś klocki z zestawu 320mm na wierzchu i moze zmierzyc zaznaczony na czarno wymiar ? 130,8
Opublikowano 15 Maja 201610 l Obawiam sie, ze to sie samo z siebie nie ułoży tak jak bys tego chciał. Zwyczajnie nie odpowietrzyli Ci dobrze tyłu co jet nagminnym błędem i dlatego pedał masz miekki. Zrob prosty test, nacisnij na pedał hamulca podczas jazdy 2x szybko i wtedy zahamuj. Jak poczujesz roznice w twardosci pedała wzgledem hamowania na raz to masz zapowietrzone hamulce. Jak bede w aucie to sprawdzę, ale dzisiaj jak jechałem to hamulec był juz twardszy w porównaniu z wczorajszym dniem
Opublikowano 15 Maja 201610 l że 320 z B7 niby lepsza ?Jasne. Bezproblemowy zacisk nie wiem czy taki bezproblemowy ja mam problemy czy ma ktoś klocki z zestawu 320mm na wierzchu i moze zmierzyc zaznaczony na czarno wymiar ? Co Ty cudujesz z tym wymiarem bo jestem ciekaw ?
Opublikowano 15 Maja 201610 l Czy tarcze hamulcowe na przednia os maja 288mm? jezeli tak to czy po zmiane zaciskow tylnich na 288 tarcze i klocki z przedniej osi beda pasowac na tyl?
Opublikowano 16 Maja 201610 l że 320 z B7 niby lepsza ?Jasne. Bezproblemowy zacisk nie wiem czy taki bezproblemowy ja mam problemy czy ma ktoś klocki z zestawu 320mm na wierzchu i moze zmierzyc zaznaczony na czarno wymiar ? Co Ty cudujesz z tym wymiarem bo jestem ciekaw ? szukam odpowiedzi dlaczego mi klocki się przemieszczaja w zaciskach co powoduje strzelanie / stukanie przy hamowaniu.. dzwoniłem do Ciebie w tej sprawie.. klocek ferrodo DS.... Nawinałem juz jakis kawałek drutu na uszy i sie uspokoiło na 200km.. po czym stukanie wróciło (wiadomo rzezba na długo nie pomogała) rozważam wyrzucenie tego w diabły....
Opublikowano 17 Maja 201610 l Witam, wszystkich mam takie pytanie, które mnie nurtuje a nie mogę znaleźć odpowiedzi nigdzie. Czy felgi stalowe 16 cali o szerokości 7,5J będą pasowały na zacisk 320mm? Widizałem takie felgi w A6 C6 3,0 TDI a tam zaciski są takie same więc chyba i w A4 się zmieszczą? Edytowane 17 Maja 201610 l przez iceman__89
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto