Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 minuty temu, Fr0styyy. napisał:

Potrzebuje nr. tej śruby co wkręca się w zacisk/jarzmo 320.

 

https://drive.google.com/open?id=1U7ZPSeFLc2EpVHENrSEP5cBAU2j6LAcniQ

https://drive.google.com/open?id=1lVxTOHwXgoU682e5oZVDlN_Lm56iyFKLng

 

Jakimś dziwnym trafem odkręciło się i odpadło :facepalm:

Ile chcesz sztuk ?

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No a nie mozesz tej wkrecic jeszcze raz ?

Opublikowano
Teraz, KoJ@K napisał:

No a nie mozesz tej wkrecic jeszcze raz ?

Skoro się odkręciła to jej nie mam :D

 

1 minutę temu, Dev napisał:

Ile chcesz sztuk ?

Jedna.

Opublikowano
16 minut temu, Fr0styyy. napisał:

Skoro się odkręciła to jej nie mam :D

 

Jedna.

Wyślij mi smsem dane do wysyłki, jutro puszczę kurierem

Opublikowano

Jutro Ci poślę, bo nie chcę uruchamiać pakietu EU :D

Opublikowano

Jestem po swapie na 320/288. Tarcze OZ + klocki ferodo DS. Po 28 kk km przy prędkościach powyżej 70 km/h słychać takie szuranie/terkotanie przy hamowaniu. Poniżej tej prędkości nic nie słychać. Nie trzęsie kierownica przy hamowaniu. Miał ktoś coś takiego lub wiecie co może być nie tak ?

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Czy zaciski z A6 C6 2.7 i 3.0 tdi to są 320mm i podchodzą P2P do B6 za tarcze 288?

Czy mogę na jakiś czas jeździć na zestawie 320/245?

Chwilę możesz, tylko pamiętaj że przód większy i silniejszy, będzie nurkować przy hamowaniu, za mocno nie deptaj.

Masz na zaciskach 973, 974?

 

 

 

Opublikowano

Witam przymierzam się do wymiany tarcz hamulcowych na większe przód 288>>320 i mam pytanko czy podejdzie do mnie zacisk z a4 b7 3.0 tdi quattro 233km są to zaciski niby pod tarcze 320mm u numerach 973 ,974 z góry dzięki za odp.

Opublikowano
4 minuty temu, berto napisał:

Witam przymierzam się do wymiany tarcz hamulcowych na większe przód 288>>320 i mam pytanko czy podejdzie do mnie zacisk z a4 b7 3.0 tdi quattro 233km są to zaciski niby pod tarcze 320mm u numerach 973 ,974 z góry dzięki za odp.

Zacisk + jarzmo podchodzi z wymienionego modelu p&p. :thumbup1:

Opublikowano
1 godzinę temu, berto napisał:

Witam przymierzam się do wymiany tarcz hamulcowych na większe przód 288>>320 i mam pytanko czy podejdzie do mnie zacisk z a4 b7 3.0 tdi quattro 233km są to zaciski niby pod tarcze 320mm u numerach 973 ,974 z góry dzięki za odp.

To zależy  od felgi jaka masz na aucie

Opublikowano

Felga jest 18" z a6 c6 ET48, więc z tym chyba problemu nie będzie.

Opublikowano

Bedzie, C6 to nie to samo co B6/7

Edytowane przez Dev

Opublikowano

panowie czy ktos z was probowal zalozyc oslony tarcz tyl 288 z Q do oski ?

Opublikowano

Tak, pasują.

Opublikowano

Pany potrzebuję wymiary śrub jakie kupić do jarzm S4 na tył oraz nie wiem jakie śruby do przykręcenia przewodów S4 w oplocie hel z okrągłą końcówką do zacisku z T5?

Opublikowano
5 godzin temu, bjoern napisał:

Pany potrzebuję wymiary śrub jakie kupić do jarzm S4 na tył oraz nie wiem jakie śruby do przykręcenia przewodów S4 w oplocie hel z okrągłą końcówką do zacisku z T5?

M10x1.25x60

M10x1

Opublikowano

Dzięki, ale M10x1.25x60 czy to na pewno, a nie M12? Tył będzie zacisk T5 + jarzmo s4 i tarcza 330 i czytałem, że trzeba rozwiercić zwrotnicę z M10 na M12

Opublikowano

Panowie takie zaciski z Q5 podejdą w fele 16" ??wiem że są pod tarcze 320 wiem że nr zacisku to 8r0 615 106k tylko pytanie czy się zmieszczą 

Screenshot_2017-03-29-10-43-31.png

Edytowane przez Mankas

Opublikowano
Dnia 3/22/2017 o 22:33, Dev napisał:

Ile chcesz sztuk ?

Dobra kurde czasu nie mam żeby nawet esa wysłać, teraz na dniach będę w Polsce to może w ASO po numerze dostanę ten szajs?

Opublikowano

Kto ma na sprzedaż przednie zaciski+jarzma pod tarcze 320 mm do A4-B6 lub same jarzma pod 312 mm? (alufelga 16"+17")

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.