Opublikowano 7 Kwietnia 20188 l Godzinę temu, marcin4x4 napisał: Panowie ile wam wytrzymują klocki na nawiercanych tarczach ? zalezy jakie i zalezy od stylu jazdy
Opublikowano 7 Kwietnia 20188 l Koledzy czy ktoś zmieniał jarzma z 280 na 312? Czy rozstawienie i średnica otworów jarzma 312 będzie pasowała do zwrotnicy?
Opublikowano 7 Kwietnia 20188 l 54 minuty temu, jaceko napisał: Koledzy czy ktoś zmieniał jarzma z 280 na 312? Czy rozstawienie i średnica otworów jarzma 312 będzie pasowała do zwrotnicy? z 280 na 312 trzeba zmienić jarzma i zaciski bo to zupełnie inne układy samo jarzmo zmienisz z 288 na 312 Edytowane 7 Kwietnia 20188 l przez wyzyk83
Opublikowano 8 Kwietnia 20188 l To wiem ale czy w jarzmie z 312 będą pasowały otwory montażowe (średnica i rozstaw) do zwrotnicy do której są zamontowane 280?
Opublikowano 8 Kwietnia 20188 l 13 minut temu, jaceko napisał: To wiem ale czy w jarzmie z 312 będą pasowały otwory montażowe (średnica i rozstaw) do zwrotnicy do której są zamontowane 280? będą pasowały
Opublikowano 8 Kwietnia 20188 l 12 godzin temu, Dev napisał: zalezy jakie i zalezy od stylu jazdy OZ sport 345 + ferodo premier , wytrzymały ~15 tyś km styl szybki ale spokojny.
Opublikowano 8 Kwietnia 20188 l 7 minut temu, marcin4x4 napisał: OZ sport 345 + ferodo premier , wytrzymały ~15 tyś km styl szybki ale spokojny. trzeba było dać gładkie OZ z klockiem ferodo ds performance Edytowane 8 Kwietnia 20188 l przez wyzyk83
Opublikowano 8 Kwietnia 20188 l 11 minut temu, wyzyk83 napisał: trzeba było dać gładkie OZ z klockiem ferodo ds performance Do zacisku S4 nie ma DS, miałem taki zestaw przy 320 i zniszczyłem tarcze (obie).
Opublikowano 8 Kwietnia 20188 l 3 minuty temu, marcin4x4 napisał: Do zacisku S4 nie ma DS Są i zdzierają tarczę aż miło.
Opublikowano 8 Kwietnia 20188 l Zakupię https://m.olx.pl/oferta/swap-hamulcy-jarzma-451-zaciski-ate-312mm-passat-b5-b5-fl-a4-b5-s4-CID5-IDsedMl.html I będzie kopiuj i wklej
Opublikowano 8 Kwietnia 20188 l Autor 12 minut temu, jaceko napisał: Zakupię https://m.olx.pl/oferta/swap-hamulcy-jarzma-451-zaciski-ate-312mm-passat-b5-b5-fl-a4-b5-s4-CID5-IDsedMl.html I będzie kopiuj i wklej Szkoda kasy, taniej kupisz zaciski z jarzmami pod 320....
Opublikowano 8 Kwietnia 20188 l 2 minuty temu, H4mm3R napisał: Szkoda kasy, taniej kupisz zaciski z jarzmami pod 320.... to jest do b5
Opublikowano 8 Kwietnia 20188 l czesc, aktualnie mam zestaw 320/255 myślę o włożeniu na tył zacisku z s4 300mm, czy to będzie bezpieczne? Nie chcę póki co ruszać przodu bo zaciski działają wzorowo, tarcze proste, klocki jak nowe, ale też ze względu finansowego bo w przyszłości chciałbym skonczyć z heblami 345/300. Ktoś z doświadczenia powie czy warto wsadzić teraz tył z s4 a kiedyś kiedyś przód? Czy lepiej poczekać, dołożyc kasę i zrobić wszystko za jednym razem?
Opublikowano 8 Kwietnia 20188 l 5 godzin temu, Dev napisał: FDS1629 jak kupowałem Wandej twierdził że nie ma, w wątku też mi tak napisali. w każdym razie oz sport + DS będzie ok ? bo tanie nie są.. Edytowane 8 Kwietnia 20188 l przez marcin4x4
Opublikowano 8 Kwietnia 20188 l 5 godzin temu, marcin4x4 napisał: jak kupowałem Wandej twierdził że nie ma, w wątku też mi tak napisali. w każdym razie oz sport + DS będzie ok ? bo tanie nie są.. Daj gładkie
Opublikowano 10 Kwietnia 20188 l Panowie podpowiecie nr. zestawu naprawczego bez tłoczka 320/288 gdzieś było w temacie ale nie mogę zlokalizować Edytowane 10 Kwietnia 20188 l przez daniel2
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto