Opublikowano 25 Kwietnia 20188 l W dniu 19.04.2018 o 22:03, Arturoo napisał: Ale to jak założysz zacisk i jarzmo to sam dojdziesz ...7-10 mm ? To musi być P&P w obu autach, bo mechanikom nie będzie się chciało coś tam sztukować - albo pasuje albo nie. A jeśli nawet będzie im się chciało, to cały biznes może stać się dla mnie mało opłacalny bo wzrosną tylko koszty przekładki. Dochodzę więc do wniosku, że chyba taniej wyszedłby zakup jakiś wyczynowych tarcz i klocków do A6. Jest nadzieja, że będzie to wtedy porównywalnie hamować jak stockowy zestaw od S4 B6/B7. No i na dodatek wszystko zostałoby fabryczne Edytowane 25 Kwietnia 20188 l przez BeyerBrown
Opublikowano 25 Kwietnia 20188 l Postaram się wieczorem podesłać Ci link'a na temat upgrade'u tylnego hebla w c5 quattro. Jak mi się pamięta to jarzmo idzie od S4 b6/7 a tarcza 310 mm chyba od a8. Zacisk wiadomo S4, RS4 , rs6, phaeton z przeróbkami, czy taki jak miałeś/masz w cabrio.
Opublikowano 25 Kwietnia 20188 l staniek: Tylne zaciski w cabrio mam zaadaptowane z VW T5, pomimo mniejszej średnicy tłoczka (41mm zamiast 43) ogarniają z luzem tarcze od S4 (300/22mm). Czy dobrze rozumiem, że tylko tarcza byłaby inna a reszta zostaje bez zbędnej rzeźby? I od której A8-ki te tarcze? D2? A co z przodem? Pełne P&P? Czekam za linkiem, będę Ci ogromnie wdzięczny Ostatecznie jeszcze rozważam powrót w cabrio do serii (312/25 i 255/12) a potem się martwić co dalej z hamulcami od S4... najwyżej pogonię na forum Bo nikt mi nie zapłaci za nie przy odsprzedaży bezdasznika. Wręcz będzie odstraszało klientów, że "ło panie, za dużo grzebane w aucie, ulep jakiś". Takie czasy, tacy ludzie.
Opublikowano 27 Kwietnia 20188 l Panowie, wychodzi na to, że u mnie w 1.8t Q ori siedzą 312/255 . Czy można zamontować zestaw 320/300 ? (zima felga 16") Ma ktoś na stanie taki set i w jakiej cenie?
Opublikowano 27 Kwietnia 20188 l 7 minut temu, jolley napisał: Panowie, wychodzi na to, że u mnie w 1.8t Q ori siedzą 312/255 . Czy można zamontować zestaw 320/300 ? (zima felga 16") Ma ktoś na stanie taki set i w jakiej cenie? jak najbardziej mam przód 320 ale tył tylko 288mm
Opublikowano 29 Kwietnia 20188 l Panowie wejdzie cos lepszego z przodu niz 288mm pod felge 15” ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano 29 Kwietnia 20188 l 51 minut temu, Nowak50 napisał: Panowie wejdzie cos lepszego z przodu niz 288mm pod felge 15” nie, na 312tki minimum 16"
Opublikowano 29 Kwietnia 20188 l Niestety musza zostac 15 :/ jakie tarcze i klocki polecisz na przod i tyl zeby poprawic sprawnosc hamulcy ?Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano 29 Kwietnia 20188 l 56 minut temu, Nowak50 napisał: Niestety musza zostac 15 :/ jakie tarcze i klocki polecisz na przod i tyl zeby poprawic sprawnosc hamulcy ? klocki Ferodo DS Performance
Opublikowano 29 Kwietnia 20188 l klocki Ferodo DS PerformancePoszlo pwWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano 29 Kwietnia 20188 l Godzinę temu, Dev napisał: Nie mam pw pisalem z aplikacji a teraz probuje z kompa i nie moge wyslac do Ciebie pw
Opublikowano 29 Kwietnia 20188 l Godzinę temu, Nowak50 napisał: pisalem z aplikacji a teraz probuje z kompa i nie moge wyslac do Ciebie pw Zadzwoń jutro
Opublikowano 30 Kwietnia 20188 l Panowie podrzućcię proszę zestaw naprawczy na tył dla 288. Dziękuję.
Opublikowano 30 Kwietnia 20188 l Panowie podrzućcię proszę zestaw naprawczy na tył dla 288. Dziękuję.Post nr 10001Wysłane z Huawei mate 10 pro
Opublikowano 1 Maja 20188 l Witam. Obecnie mam na tyle 288 heble planuje wrzucić 300 i tu pytania : Mogę prosić o info jak to jest z tym zestawem na tyl 300 z T5 ? ten zacisk pasuje P&P czy jak to jest bo coś gdzieś kiedyś bylo na forum było o nich mowa Czy jest jakaś różnica w zestawie z S4 a T5 ?? ( w sensie jakość /siła hamowania) Czy idzie poznać który zestaw jest z czego ?? Na jakieś nr patrzeć czy na co ?? Pozdrawiam
Opublikowano 1 Maja 20188 l S4 ma tłoczek 43mm, T5 ma tłoczek 41mm. Przy T5 nie pasuje ori przewód hamulcowy. Można odróżnic, możesz popatrzec w google grafika jak wyglądają. Edytowane 1 Maja 20188 l przez staniek
Opublikowano 1 Maja 20188 l Godzinę temu, staniek napisał: S4 ma tłoczek 43mm, T5 ma tłoczek 41mm. Przy T5 nie pasuje ori przewód hamulcowy. Można odróżnic, możesz popatrzec w google grafika jak wyglądają. W ori zacisku przewod wchodzi od góry na kostce i gwincie M12x1 a w T5 jest na gwincie M10x1 i wchodzi bezposrednio w zacisk od dołu Edytowane 1 Maja 20188 l przez Dev
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto