Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki, dzieki :hi: 

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 14.08.2018 o 22:53, DarekS4 napisał:

Dev mam chyba 2szt jeśli nie poszły z kołyską. jutro dam info

Piter jaki rozmiar tarczy ?

Mam na sell zestaw 4pot brembo RS3 kmpl z adapterami. Może ktoś się skusi.

Darek tarcza 245

Edytowane przez Piter75r

Opublikowano
W dniu 14.08.2018 o 23:05, Dev napisał:

nie mam kup jakis za pare zlotych i do mnie wyslij

Dev a jaki koszt regeneracji ???

Opublikowano

Jak cos to mam zestaw pod 245 tył zdjęty z mojego auta. Jak byś potrzebował do regeneracji to jest jak znalazł

Opublikowano

Wie ktoś  gdzie kupić  ceramiczne  klocki do hamulców 345/300

Najlepiej by było ate

Edytowane przez Adamek4119

Opublikowano
1 godzinę temu, Adamek4119 napisał:

Wie ktoś  gdzie kupić  ceramiczne  klocki do hamulców 345/300

Najlepiej by było ate

jak chcesz to pisz pw ale jesteś na nie całkowicie zdecydowany?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie szukam do siebie fajnego hebla . próbowałem ZR18 od prosiaka ale niestety na 15 mm dystans nie mogę sobie pozwolić . Felga 19x9.5 et 40 . Czy ktoś testował już jakieś inne rozwiązanie ? TTRS a może Q5 3.0 Tfsi ? Ktoś coś ? Tak jest zr18 i dystansem 15mm : 

40133649_2241689849238022_78246562755216

40020803_2241690209237986_58451581657918

Opublikowano

Załóż 345mm z S4 B6/7

Opublikowano
22 minuty temu, Dev napisał:

Załóż 345mm z S4 B6/7

Tak też myślałem że to będzie jedyne rozwiązanie przy tym kole ? 

Opublikowano

zacisk 4 tlok z q5 345  u mnie z felga 9j + dystans 4mm było ok ewentualnie u tokarza 3mm sciagnac z jarzma tez jest taka opcja

Opublikowano

Na obecną chwilę ile kosztuje na gotowo swap na 320 mm przód i tył 288 mm do AVF quattro Avant z dobrymi tarczami i klockami? 

Opublikowano

To zależy czy wszystko nowe czy na używkach. Jak nowe tarcze, klocki i zaciski po regeneracji to nawet 1000 zł za oś. Jak skompletujesz na używkach to można ogarnąć za 500-600 zł.

Opublikowano

Używane tarcze i klocki będą wymagały i tak z czasem wymiany, prawie nowych tarcz i klocków nikt nie dorzuci w gratisie. Zacisk (sprawny), jarzmo i osłony mogą być używane, choć zacisk pewnie będzie wymagał wymiany.  Kompletny zestaw 320/288 występował w B7 z 3,0 TDI Q i 2,0 TFSI Q?

Opublikowano
24 minuty temu, void napisał:

Używane tarcze i klocki będą wymagały i tak z czasem wymiany, prawie nowych tarcz i klocków nikt nie dorzuci w gratisie. Zacisk (sprawny), jarzmo i osłony mogą być używane, choć zacisk pewnie będzie wymagał wymiany.  Kompletny zestaw 320/288 występował w B7 z 3,0 TDI Q i 2,0 TFSI Q? 

Jeszcze 3.2 FSI z B7, i może 3.0 z B6.
Roznie to bywa z używanmi tarczami, czasem ktos robi upgrade na jeszcze wieksze i tarcze sa do polatania.

Planujesz jakies mody mechaniczne czy cos? Bo jesli tak, to moze warto od razu w 345 iść, niż potem 2 razy robić.

Opublikowano
Godzinę temu, golden87 napisał:

Jeszcze 3.2 FSI z B7, i może 3.0 z B6.

ASN w B6 i C5 ma 320 mm. Bardziej zastanawiał mnie tył pod Q 288 mm. Sprawdzę wymiary z 3,2 FSI.

Godzinę temu, golden87 napisał:

Roznie to bywa z używanmi tarczami, czasem ktos robi upgrade na jeszcze wieksze i tarcze sa do polatania.

To prawda, czasem można trafić gotowy zestaw.

Godzinę temu, golden87 napisał:

Planujesz jakies mody mechaniczne czy cos? Bo jesli tak, to moze warto od razu w 345 iść, niż potem 2 razy robić.

Najwyżej soft. Mody na ~200 KM to jakieś 6 k PLN + heble co najmniej 1,5 k PLN, a żyć trzeba. :P  B6 TDI Q Avant nie jest lekkie, więc większy hebel przyda się. W C5 miałem 312/255 i było czuć poprawę względem ośki B6 AVF Avant, którą czasem jeżdżę 288/245. 

Opublikowano
28 minut temu, void napisał:

ASN w B6 i C5 ma 320 mm. 

 

W B6 nie występował większy hebel niż 312mm, nie licząc S4 z 345mm.

Opublikowano

Dokładnie, w ASN był zestaw 312/255.

Opublikowano

Czyli ASN  ma takie heble jak 2,5 TDI Q. AVF Q  w serii ma 288/245?

Opublikowano
2 minuty temu, void napisał:

Czyli ASN  ma takie heble jak 2,5 TDI Q. AVF Q  w serii ma 288/245?

Niestety 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Było 320mm

20180907_200847.jpg

Jest 360...

20180907_200908.jpg

:wink:

Edytowane przez Dev

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.