Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu Mon May 20 2019 o 22:32, Dev napisał:

Będzie git

Czy w B7 da się zatamować wypływanie płynu z pompy poprzez wciśnięcie pedału hamulca i zablokowanie go w tej pozycji? 

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 godzinę temu, Emejcz napisał:

Czy w B7 da się zatamować wypływanie płynu z pompy poprzez wciśnięcie pedału hamulca i zablokowanie go w tej pozycji? 

Można ale lepiej zaślepic na gwintach

Przód M10x1

Tył M12x1

Opublikowano

Kupiłem swap 320 x 288 i myślę jakie założyć klocki / tarcze , macie jakieś doświadczenia z klockami ceramicznymi Hawk PC Ceramic? Jazda raczej spokojna po mieście i zależy mi głównie aby nie pyliły, podobno mocniej się grzeją więc jakie tarcze do tego?

Opublikowano
4 godziny temu, kipak napisał:

Kupiłem swap 320 x 288 i myślę jakie założyć klocki / tarcze , macie jakieś doświadczenia z klockami ceramicznymi Hawk PC Ceramic? Jazda raczej spokojna po mieście i zależy mi głównie aby nie pyliły, podobno mocniej się grzeją więc jakie tarcze do tego?

nic specjalnego

Opublikowano

Pytanie o zacisk z A6C6 przód 320mm pod felgi 16" w B7.

Widzę różne głosy, że może to nie pasować. U siebie na 312 mam niewielką odległość między zaciskiem a felgą - mniej więcej jak na tym zdjęciu:

Sight_2017_02_07_154646_651.jpg

Zatem, czy ten zacisk pasuje czy niezbyt? Już zamówiłem takowe z jarzmami i zastanawiam się czy cokolwiek z tego wyjdzie.

Może trzeba trochę podszlifować te zaciski? Robił ktoś coś podobnego?

Opublikowano
Godzinę temu, Emejcz napisał:

Pytanie o zacisk z A6C6 przód 320mm pod felgi 16" w B7.

Widzę różne głosy, że może to nie pasować. U siebie na 312 mam niewielką odległość między zaciskiem a felgą - mniej więcej jak na tym zdjęciu:

Sight_2017_02_07_154646_651.jpg

Zatem, czy ten zacisk pasuje czy niezbyt? Już zamówiłem takowe z jarzmami i zastanawiam się czy cokolwiek z tego wyjdzie.

Może trzeba trochę podszlifować te zaciski? Robił ktoś coś podobnego?

@Dev robi takie operacje frezowania zacisku. 

Nawet moje zdjęcie wziąłeś :) Po założeniu 320 średnica pasuje, jest jeszcze delikatny luz, ale bez dystansu nie dało się założyć, ramiona felgi zaczepiały o zacisk. Poniżej masz zdjęcie, felgi te same, zacisk 320, dystans 15mm

20171209_122024.jpg

Opublikowano

Kurcze, to ciekawe. U mnie jeżeli chodzi o odległość zacisku 312 od ramion to jest akurat bardzo daleko i nie sądzę aby tutaj zaczepiało, ale jak będę miał już w ręku to zamontuję z jarzmem na próbę i przymierzę, bo mam inne felgi lato i zima.

Opublikowano

Na biedronki 16' zaciski 320 normalnie wchodziły bez dystansów.

Opublikowano

FB_IMG_1539716114906.jpg

Opublikowano
27 minut temu, DivaynEays napisał:

FB_IMG_1539716114906.jpg

Na te weszło 320 A6C6 bez problemu? Mam je na lato. 

Opublikowano

To są heble od 2,0 TFSI B7. C6 ma chyba większy zacisk.

Opublikowano

B7 2.0 tfsi i 3.0 tdi bodajże 

Opublikowano
27 minut temu, greg2505 napisał:

B7 2.0 tfsi i 3.0 tdi bodajże 

Zgadza się, ale na powyższym zdjęciu jest akurat zestaw z 2,0 TFSI.

Opublikowano
2 godziny temu, Emejcz napisał:

Na te weszło 320 A6C6 bez problemu? Mam je na lato. 

tu akurat z b7 i tarcza 321. Ale raczej to samo jesli chodzi o zacisk

 

Opublikowano
W dniu 27.05.2019 o 19:14, kipak napisał:

Kupiłem swap 320 x 288 i myślę jakie założyć klocki / tarcze , macie jakieś doświadczenia z klockami ceramicznymi Hawk PC Ceramic? Jazda raczej spokojna po mieście i zależy mi głównie aby nie pyliły, podobno mocniej się grzeją więc jakie tarcze do tego?

Lepiej Jurid White

Opublikowano
W dniu 28.04.2019 o 22:22, Iceman_873 napisał:

Ja uważam że może być feler w samych tarczach. To że wszyscy tu polecają nie znaczy że są najlepsze. Ja napewno następnym razem spróbuje ate lub rotingera. 

i jak kolego robiłeś coś z tym biciem tarcz?

ja trochę pojeździłem z myślą ,że się dotrze ale nic z tego ,więc zdemontowałem najpierw tarcze od strony kierowcy i do pracy na nockę.

kumpel wrzucił na tokarkę i trzeba było zebrać po 0.25mm z każdej strony, żeby uzyskać prostą powierzchnię.

wrzuciłem na auto i miałem na druga nockę zabrać drugą tarcze , ale myślę przejadę się i ku mojemu zaskoczeniu kompletna cisza..

wygląda na to, że skrzywiło tylko tarcze od strony kierowcy.. teraz muszę trochę pojeździć żeby dotrzeć lewą stronę, ale jest już ok i zobaczymy na jak długo;D

Opublikowano

Piasta krzywa

Opublikowano
Godzinę temu, Misieqq7 napisał:

i jak kolego robiłeś coś z tym biciem tarcz?

ja trochę pojeździłem z myślą ,że się dotrze ale nic z tego ,więc zdemontowałem najpierw tarcze od strony kierowcy i do pracy na nockę.

kumpel wrzucił na tokarkę i trzeba było zebrać po 0.25mm z każdej strony, żeby uzyskać prostą powierzchnię.

wrzuciłem na auto i miałem na druga nockę zabrać drugą tarcze , ale myślę przejadę się i ku mojemu zaskoczeniu kompletna cisza..

wygląda na to, że skrzywiło tylko tarcze od strony kierowcy.. teraz muszę trochę pojeździć żeby dotrzeć lewą stronę, ale jest już ok i zobaczymy na jak długo;D

No kurde nic nie robiłem też licząc na to samo. I też podejrzewam że może lekko się skrzywiła,odrzucam pomysł Deva że piasty źle wyczyszczone bo robiłem to osobiście i z chirurgiczną precyzją.Też przetocze je.

Opublikowano
5 godzin temu, Iceman_873 napisał:

No kurde nic nie robiłem też licząc na to samo. I też podejrzewam że może lekko się skrzywiła,odrzucam pomysł Deva że piasty źle wyczyszczone bo robiłem to osobiście i z chirurgiczną precyzją.Też przetocze je.

To że wyczyściłeś to nie znaczy że nie są krzywe. To też można zmierzyć.

Opublikowano
7 godzin temu, Wandej napisał:

To że wyczyściłeś to nie znaczy że nie są krzywe. To też można zmierzyć.

Piastę mierzy się tym samym co tarcze?

Edytowane przez Iceman_873

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.