Opublikowano 6 Lipca 20196 l @Dev Te zaciski żeby wchodziły pod każdą 16" w a4 zbierasz tyle materiału co narysowałem? Czy lepiej z 0.5cm max?
Opublikowano 6 Lipca 20196 l Godzinę temu, Emejcz napisał: @Dev Te zaciski żeby wchodziły pod każdą 16" w a4 zbierasz tyle materiału co narysowałem? Czy lepiej z 0.5cm max? ja cisnę 15mm ale i tak nie wchodzi pod kazdą 16tkę wszystko zalezy od wypełnienia felgi
Opublikowano 6 Lipca 20196 l Witam. Szukam jarzm tył do a4 b7 2.0tfsi 288mm I pytanie najlepiej do Deva czy te z aukcji podejda. JARZMO ZACISKU TYŁ AUDI A4 B7 6918249919 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 35 zł - JARZMO ZACISKU TYŁ AUDI A4 B7 (6918249919). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Edytowane 6 Lipca 20196 l przez Iceman_873
Opublikowano 6 Lipca 20196 l 1 godzinę temu, Iceman_873 napisał: Witam. Szukam jarzm tył do a4 b7 2.0tfsi 288mm I pytanie najlepiej do Deva czy te z aukcji podejda. JARZMO ZACISKU TYŁ AUDI A4 B7 6918249919 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 35 zł - JARZMO ZACISKU TYŁ AUDI A4 B7 (6918249919). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki... Nie. Do 288 tył idą takie jarzma TRW JARZMO ZACISKU HAM TYŁ AUDI A4 B6 B7 7829917777 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 129,23 zł - TRW JARZMO ZACISKU HAM TYŁ AUDI A4 B6 B7 (7829917777). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo...
Opublikowano 6 Lipca 20196 l cześć, obecnie przód 320mm z a6 c5, tył 255mm dziś nabyłem 345/300 przy okazji zmiany chciałbym wymienic przewody elastyczne na nowe. zakładając zacisk 320mm z a6 c5 założyłem też przewód elastyczny dołączony do zacisku, co prawda rok juz tak jezdzi ale przy max skręcie kołem wydaje mi sie że jest mocno naprężony i z pewnością pękłby w przyszłości, chciałbym tego uniknać montująć nowy zestaw 345/300. Proszę mi tu polecić jakies przewodziki Gdzie kupić? jakiej firmy (ATE bedą dobre?) ? jakiej długości? (przód + tył) EDIT: PRZÓD s4 b6 Quattro ATE około 34zł sztuka TYŁ S4 B6 Quattro ATE: około 56 zł sztuka Edytowane 7 Lipca 20196 l przez JeJu
Opublikowano 10 Lipca 20196 l Czy ma ktoś zamontowane lub posiada oploty z HEL ? Pytanie o wymiary podkładek i czy są alu czy miedziane ?
Opublikowano 10 Lipca 20196 l Witam Panowie podepnę się pod temat Robie mały swapik z 288 na 312 w swojej B7, zamierzam tam założy zaciski i jarzma z A4 B6 1.8T Numery wybite na zaciskach to 886 i 885/ 57 a na jarzmach 569 Moje pytanie to czy takie wymiary tarczy będą ok pod te zaciski ? Edytowane 10 Lipca 20196 l przez andrzej-pts
Opublikowano 10 Lipca 20196 l 5 godzin temu, andrzej-pts napisał: Robie mały swapik z 288 na 312 w swojej B7, zamierzam tam założy zaciski i jarzma z A4 B6 1.8T Zmieniasz jarzmo i tarczę. 288 i 312 ma ten sam zacisk.
Opublikowano 10 Lipca 20196 l 10 godzin temu, cziken napisał: Czy ma ktoś zamontowane lub posiada oploty z HEL ? Pytanie o wymiary podkładek i czy są alu czy miedziane ? Miedź
Opublikowano 10 Lipca 20196 l george wiem że zacisk jest ten sam ale u siebie muszę też wymienić zaciski bo mam urwane odpowietrzniki , dlatego kupiłem zestaw jarzma i zaciski jw. napisałem dawcą jest A4 B7 1.8T w którym były tarcze 312, koleś przymnie wykręcał je z auta Proste pytanie i oczekuje prostej odpowiedzi i nic więcej... Pokazana prze zemnie tarcza będzie pasowała pod te zaciski i jarzma ? TAK czy NIE ?
Opublikowano 10 Lipca 20196 l 1 godzinę temu, andrzej-pts napisał: george wiem że zacisk jest ten sam ale u siebie muszę też wymienić zaciski bo mam urwane odpowietrzniki , dlatego kupiłem zestaw jarzma i zaciski jw. napisałem dawcą jest A4 B7 1.8T w którym były tarcze 312, koleś przymnie wykręcał je z auta Proste pytanie i oczekuje prostej odpowiedzi i nic więcej... Pokazana prze zemnie tarcza będzie pasowała pod te zaciski i jarzma ? TAK czy NIE ? Tak, choć sam udzieliłeś sobie tej odpowiedzi. Edytowane 10 Lipca 20196 l przez george
Opublikowano 11 Lipca 20196 l dzięki koledzy w końcu doczekałem się jasnej odpowiedzi zaraz zamawiam tarcze i klocki i wkrótce będę cieszył się nowymi lepszymi hamulcami
Opublikowano 11 Lipca 20196 l 7 godzin temu, andrzej-pts napisał: zaraz zamawiam tarcze i klocki i wkrótce będę cieszył się nowymi lepszymi hamulcami BEX pomimo tych samych zacisków lepiej hamuje niż AVF.
Opublikowano 11 Lipca 20196 l Godzinę temu, george napisał: BEX pomimo tych samych zacisków lepiej hamuje niż AVF. BEX Ma największe tarcze z przodu i z tyłu.
Opublikowano 12 Lipca 20196 l 17 godzin temu, Dev napisał: BEX Ma największe tarcze z przodu i z tyłu. WIem, 312 i 255. Kolega wyżej przesiada się z 288 na 312, dlatego wspomniałem.
Opublikowano 13 Lipca 20196 l Cześć. Zastanawiam się nad swapem 320/288 do b6 1.8tavj. Jak to wychodzi cenowo razem z przewodami? Jak ktoś miałby na zbyciu taki komplet to chętnie zakupię jak w budżecie mi się mieści.
Opublikowano 13 Lipca 20196 l 4 minuty temu, XevenS napisał: Cześć. Zastanawiam się nad swapem 320/288 do b6 1.8tavj. Jak to wychodzi cenowo razem z przewodami? Jak ktoś miałby na zbyciu taki komplet to chętnie zakupię jak w budżecie mi się mieści. 2,5-3 k u @Dev zaciski, jarzma, osłony, nowe tarcze i klocki oraz przewody w oplocie. @rs dziadek bez przewodów z wychodzi około 2200 zł. Edytowane 13 Lipca 20196 l przez george
Opublikowano 15 Lipca 20196 l Witam, chciałbym dopytać do jakiego swapu tyczy się stwierdzenie w pierwszym poście: "*W B6 występuje problem z zbyt krótką linką hamulca ręcznego, trzeba szukać z S4. W B7 wystarczy odpiąć linkę z jednego mocowania na tylnym wahaczu." Będę zmieniać tył z 255 na 288 w B6, linkę trzeba zmienić czy nie?
Opublikowano 15 Lipca 20196 l Autor 32 minuty temu, artalepo napisał: Witam, chciałbym dopytać do jakiego swapu tyczy się stwierdzenie w pierwszym poście: "*W B6 występuje problem z zbyt krótką linką hamulca ręcznego, trzeba szukać z S4. W B7 wystarczy odpiąć linkę z jednego mocowania na tylnym wahaczu." Będę zmieniać tył z 255 na 288 w B6, linkę trzeba zmienić czy nie? Chodzi o swap na 300
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto