Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Dev

Te zaciski żeby wchodziły pod każdą 16" w a4 zbierasz tyle materiału co narysowałem? Czy lepiej z 0.5cm max? 

 

IMG_20190706_124920.jpg

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, Emejcz napisał:

@Dev

Te zaciski żeby wchodziły pod każdą 16" w a4 zbierasz tyle materiału co narysowałem? Czy lepiej z 0.5cm max? 

 

IMG_20190706_124920.jpg

ja cisnę 15mm ale i tak nie wchodzi pod kazdą 16tkę

wszystko zalezy od wypełnienia felgi

Opublikowano

Witam. Szukam jarzm tył do a4 b7 2.0tfsi 288mm

I pytanie najlepiej do Deva czy te z aukcji podejda.

JARZMO-ZACISKU-TYL-AUDI-A4-B7
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 35 zł - JARZMO ZACISKU TYŁ AUDI A4 B7 (6918249919). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Edytowane przez Iceman_873

Opublikowano
1 godzinę temu, Iceman_873 napisał:

Witam. Szukam jarzm tył do a4 b7 2.0tfsi 288mm

I pytanie najlepiej do Deva czy te z aukcji podejda.

JARZMO-ZACISKU-TYL-AUDI-A4-B7
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 35 zł - JARZMO ZACISKU TYŁ AUDI A4 B7 (6918249919). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki...

 

Nie. Do 288 tył idą takie jarzma

TRW-JARZMO-ZACISKU-HAM-TYL-AUDI-A4-B6-B7
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 129,23 zł - TRW JARZMO ZACISKU HAM TYŁ AUDI A4 B6 B7 (7829917777). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo...

 

Opublikowano

cześć, obecnie przód 320mm z a6 c5, tył 255mm 

dziś nabyłem 345/300 przy okazji zmiany  chciałbym wymienic przewody elastyczne na nowe. zakładając zacisk 320mm z a6 c5 założyłem też przewód elastyczny dołączony do zacisku, co prawda rok juz tak jezdzi ale przy max skręcie kołem wydaje mi sie że jest mocno naprężony i z pewnością pękłby w przyszłości, chciałbym tego uniknać montująć nowy zestaw 345/300. Proszę mi tu polecić jakies przewodziki :)  

Gdzie kupić?

jakiej firmy (ATE bedą dobre?) ? 

jakiej długości? (przód + tył)

EDIT:

PRZÓD s4 b6 Quattro ATE około 34zł sztuka

ATE  24.5237-0308.3 Przewód hamulcowy elastyczny D�.: 308mm, Gwint wewn�trzny 1: M10x1mm

TYŁ S4 B6 Quattro ATE: około 56 zł sztuka

thumb?id=959451&lng=pl&n=0&ccf=21876026

Edytowane przez JeJu

Opublikowano

Czy ma ktoś zamontowane lub posiada oploty z HEL ? Pytanie o wymiary podkładek i czy są alu czy miedziane ? 

Opublikowano

Witam Panowie podepnę się pod temat

Robie mały swapik z 288 na 312 w swojej B7, zamierzam tam założy zaciski i jarzma z A4 B6 1.8T

Numery wybite na zaciskach to 886 i 885/ 57 a na jarzmach 569

Moje pytanie to czy takie wymiary tarczy będą ok pod te zaciski ?textar 312 mm.jpg

Edytowane przez andrzej-pts

Opublikowano
5 godzin temu, andrzej-pts napisał:

Robie mały swapik z 288 na 312 w swojej B7, zamierzam tam założy zaciski i jarzma z A4 B6 1.8T

Zmieniasz jarzmo i tarczę. 288 i 312 ma ten sam zacisk.

Opublikowano
10 godzin temu, cziken napisał:

Czy ma ktoś zamontowane lub posiada oploty z HEL ? Pytanie o wymiary podkładek i czy są alu czy miedziane ? 

Miedź 

Opublikowano

george wiem że zacisk jest ten sam ale u siebie muszę też wymienić zaciski bo mam urwane odpowietrzniki , dlatego kupiłem  zestaw jarzma i zaciski  jw. napisałem dawcą jest A4 B7 1.8T w którym były tarcze 312, koleś przymnie wykręcał je z auta

Proste pytanie i oczekuje prostej odpowiedzi i nic więcej...

Pokazana prze zemnie tarcza będzie pasowała pod te zaciski i jarzma ?

TAK czy NIE ?

Opublikowano

Jo

Opublikowano
1 godzinę temu, andrzej-pts napisał:

george wiem że zacisk jest ten sam ale u siebie muszę też wymienić zaciski bo mam urwane odpowietrzniki , dlatego kupiłem  zestaw jarzma i zaciski  jw. napisałem dawcą jest A4 B7 1.8T w którym były tarcze 312, koleś przymnie wykręcał je z auta

Proste pytanie i oczekuje prostej odpowiedzi i nic więcej...

Pokazana prze zemnie tarcza będzie pasowała pod te zaciski i jarzma ?

TAK czy NIE ?

Tak, choć sam udzieliłeś sobie tej odpowiedzi.

Edytowane przez george

Opublikowano

dzięki koledzy :notworthy: w końcu doczekałem się jasnej odpowiedzi

zaraz zamawiam tarcze i klocki i wkrótce będę cieszył się nowymi lepszymi hamulcami :radocha:

Opublikowano
7 godzin temu, andrzej-pts napisał:

zaraz zamawiam tarcze i klocki i wkrótce będę cieszył się nowymi lepszymi hamulcami :radocha:

BEX pomimo tych samych zacisków lepiej hamuje niż AVF.

Opublikowano
Godzinę temu, george napisał:

BEX pomimo tych samych zacisków lepiej hamuje niż AVF.

BEX Ma największe tarcze z przodu i z tyłu.

Opublikowano
17 godzin temu, Dev napisał:

BEX Ma największe tarcze z przodu i z tyłu.

WIem, 312 i 255. Kolega wyżej przesiada się z 288 na 312, dlatego wspomniałem. ;)

Opublikowano

Cześć. Zastanawiam się nad swapem 320/288 do b6 1.8tavj. Jak to wychodzi cenowo razem z przewodami? Jak ktoś miałby na zbyciu taki komplet to chętnie zakupię jak w budżecie mi się mieści. 

Opublikowano
4 minuty temu, XevenS napisał:

Cześć. Zastanawiam się nad swapem 320/288 do b6 1.8tavj. Jak to wychodzi cenowo razem z przewodami? Jak ktoś miałby na zbyciu taki komplet to chętnie zakupię jak w budżecie mi się mieści. 

 2,5-3 k u @Dev zaciski, jarzma, osłony, nowe tarcze i klocki oraz przewody w oplocie.

@rs dziadek bez przewodów z wychodzi około 2200 zł.

Edytowane przez george

Opublikowano

Witam, chciałbym dopytać do jakiego swapu tyczy się stwierdzenie w pierwszym poście: 

"*W B6 występuje problem z zbyt krótką linką hamulca ręcznego, trzeba szukać z S4. W B7 wystarczy odpiąć linkę z jednego mocowania na tylnym wahaczu."

Będę zmieniać tył z 255 na 288 w B6, linkę trzeba zmienić czy nie?

Opublikowano
  • Autor
32 minuty temu, artalepo napisał:

Witam, chciałbym dopytać do jakiego swapu tyczy się stwierdzenie w pierwszym poście: 

"*W B6 występuje problem z zbyt krótką linką hamulca ręcznego, trzeba szukać z S4. W B7 wystarczy odpiąć linkę z jednego mocowania na tylnym wahaczu."

Będę zmieniać tył z 255 na 288 w B6, linkę trzeba zmienić czy nie?

Chodzi o swap na 300

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.