Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 godzin temu, black4 napisał:

Panowie,

Pompy hamulcowe serv'a na RS-owe modzą dopiero przy konwersjach na 6-tłok itp. tam już seria nie wyrabia ...

Ale to Dev będzie lepiej wiedział ?

Pozdrawiam

Seryjna pompa spokojnie wyrabia, bo to jest pompa  ktora ma miec duze cisnienie a nie wydajność 

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 24.12.2019 o 11:55, mariuszz708 napisał:

Hej, jak sprawa wygląda z pompą servo podczas wymiany hamulców np. na 345/300? czy w s4 jest jakaś wydajniejsza czy to samo...

Ja mam taki zestaw i pompy w ogóle nie trzeba zmieniać, wszystko hamuje jak należy. Różnicy niby się nie czuje na swoim aucie, ale ostatnio przyszło mi kilkoma innymi autami pojeździć i przy tym zestawie po lekkim przytrzymaniu hamulca mam to samo co w innych przy 1/3.

Opublikowano
W dniu 24.12.2019 o 12:47, Dev napisał:

Skróć sobie jak za długie 

Wolałbym kupić takie jak trzeba, koszta nie są duże. Problem w znalezieniu zamiennika, bo w etce całe jarzmo występuje :/

 

Opublikowano

Kiedyś były TRW SP9898 ale teraz juz ich nie widzę

Opublikowano

Hej, poprawcie jeśli się mylę, ale tarcze nawiercane są prawa i lewa? Kupiłem zimmermany i obie są nawiercone dokładnie tak samo...

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, mariuszz708 napisał:

Hej, poprawcie jeśli się mylę, ale tarcze nawiercane są prawa i lewa? Kupiłem zimmermany i obie są nawiercone dokładnie tak samo...

Mylisz się, są identyczne. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.12.2019 o 15:08, black4 napisał:

Panowie,

Pompy hamulcowe serv'a na RS-owe modzą dopiero przy konwersjach na 6-tłok itp. tam już seria nie wyrabia ...

Ale to Dev będzie lepiej wiedział ?

Pozdrawiam

Nie ma takiej potrzeby.

Opublikowano

a miałem kiedyś nawiercane i nacinane rotinger i tam było ozanczenie lewa i prawa:naughty:

Opublikowano
TARCZE-ROTINGER-GT-KLOCKI-DODGE-MAGNUM-3
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 656 zł - TARCZE ROTINGER GT + KLOCKI DODGE MAGNUM 345mm (8781029328). Allegro.pl - Radość zakupów i...

 

Opublikowano
6 godzin temu, H4mm3R napisał:

Mylisz się, są identyczne. 

 

1 godzinę temu, mariuszz708 napisał:
TARCZE-ROTINGER-GT-KLOCKI-DODGE-MAGNUM-3
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 656 zł - TARCZE ROTINGER GT + KLOCKI DODGE MAGNUM 345mm (8781029328). Allegro.pl - Radość zakupów i...

 

tutaj chodzi o nacinanie tarczy

wtedy masz lewice i prawice;)

Opublikowano
9 godzin temu, mariuszz708 napisał:

Hej, poprawcie jeśli się mylę, ale tarcze nawiercane są prawa i lewa? Kupiłem zimmermany i obie są nawiercone dokładnie tak samo...

One nie są nawiercane

Opublikowano

tarcze 320 mm z B8 są zgodne z tarczami 320 od B7 ?

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, dlugiacm napisał:

tarcze 320 mm z B8 są zgodne z tarczami 320 od B7 ?

Nie

Opublikowano
Godzinę temu, dlugiacm napisał:

tarcze 320 mm z B8 są zgodne z tarczami 320 od B7 ?

Inna wysokość 

Opublikowano

Serio z 245 na 255 trzeba komplet zmieniać? W etce z tego co sprawdziłem, to tylko numer jarzma jest inny.

Opublikowano

A na co Ci zmieniać z 245 na 255? Różnica żadna a więcej zapłacisz.

Opublikowano
Godzinę temu, HatefulEvil napisał:

Serio z 245 na 255 trzeba komplet zmieniać? W etce z tego co sprawdziłem, to tylko numer jarzma jest inny.

255 ma ten sam zacisk jak 245 mm. Jarzmo inne z racji wymiaru tarczy. 

Opublikowano

Witam czy ktos przerabial swap zaciskowa akebono z rs4b9 albo q7 do swojej a4 s4 b6 b7?

Opublikowano

Dev pamiętasz może jaki ma mieć rozmiar podkładka miedziana pod przewód hamulcowy na zacisk 288 a druga rzecz rozmiar pierścienia  segera w zacisku 288

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, L23piotr napisał:

Witam czy ktos przerabial swap zaciskowa akebono z rs4b9 albo q7 do swojej a4 s4 b6 b7?

Kwestia doboru tarczy i wykonania adaptera...

54435269_481130549089689_7101759571038830592_n.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.