Opublikowano 2 Stycznia 20215 l za 1800 mam taki sam setup na nowych tarczach klockach i osłonach plus zaciski po regeneracji i jeszcze 1 litr oryginalnego płynu DOT4 audi Edytowane 2 Stycznia 20215 l przez Dev
Opublikowano 2 Stycznia 20215 l 55 minut temu, rs dziadek napisał: 1,5 tysiaka to jest cena za przód i tył z tarczami i klockami? Sam przód
Opublikowano 2 Stycznia 20215 l 7 minut temu, Tkoczu_ napisał: Sam przód nie opłaca sie, wrzuciłęm Ci oferte
Opublikowano 2 Stycznia 20215 l Godzinę temu, Tkoczu_ napisał: 5 minut temu, Tkoczu_ napisał: Sam przód To się nie opłaca. Za tą cenę wychodzi u mnie zestaw 345 po regeneracji już w kolorze z nowymi klockami ferodo i tarczami zimmermana.
Opublikowano 2 Stycznia 20215 l Od kogo byś nie wziął, 345 warto mieć w B7. Ile koni byś nie miał, to rozsądne minimum.
Opublikowano 2 Stycznia 20215 l 2 minuty temu, HOLMATRO napisał: Od kogo byś nie wziął, 345 warto mieć w B7. Ile koni byś nie miał, to rozsądne minimum. Mądrego to i dobrze posłuchać
Opublikowano 3 Stycznia 20215 l Panowie tak dla odmiany ja za miast upgrade, potrzebuję downgrade. Może ktoś z szanownego towarzystwa posiada w garażu komplet hamulców na przód 288mm. Obecnie mam 2.0 TFSI BGB 320/288mm ale na miesiąc potrzebuję założyć felgi ORI stalowe z długim kolcem Dmack 15". Stan nie musi być idealny, każda propozycja mile widziana.
Opublikowano 3 Stycznia 20215 l 12 minut temu, Artak napisał: Panowie tak dla odmiany ja za miast upgrade, potrzebuję downgrade. Może ktoś z szanownego towarzystwa posiada w garażu komplet hamulców na przód 288mm. Obecnie mam 2.0 TFSI BGB 320/288mm ale na miesiąc potrzebuję założyć felgi ORI stalowe z długim kolcem Dmack 15". Stan nie musi być idealny, każda propozycja mile widziana. Jakie ET felgi? Jest szansa na 312 mm, 288 mm ma inne jarzmo, ale gorzej z tarczą... Mam na wlepce 15" dot. ciśnienia w oponach, zaciski 312 mm. W S6 C4 stalówki z ET 40 wchodzi na zacisk 312 mm. Edytowane 3 Stycznia 20215 l przez george
Opublikowano 4 Stycznia 20215 l Nie znam ET bo kolce leżą w magazynie i musiałbym specjalnie po nie jechać, ale były montowane na standardowe ORI stalówki 15" od A4 B6. Nie zależy mi specjalnie na 312mm bo to setup praktycznie na miesiąc a w 288mm powinien być większy wybór i niższa cena.
Opublikowano 5 Stycznia 20215 l Panowie szykuje mi się swap z 312/255 na 320/288 ale chyba brakuje mi tulei prowadzących w zestawie który kupiłem. Czy prowadnice z 312/255 pasują do 320/288 czy trzeba kupić nowe pod ten zestaw?
Opublikowano 5 Stycznia 20215 l Godzinę temu, orionek65 napisał: Panowie szykuje mi się swap z 312/255 na 320/288 ale chyba brakuje mi tulei prowadzących w zestawie który kupiłem. Czy prowadnice z 312/255 pasują do 320/288 czy trzeba kupić nowe pod ten zestaw? to samo
Opublikowano 5 Stycznia 20215 l 5 minut temu, Dev napisał: to samo Super dziękuję za szybką odpowiedź. Pozdrawiam
Opublikowano 18 Stycznia 20215 l mam: jarzma i zaciski z a6 c6 321mm tarcze hamulcowe z a6 c5 320mm klocki hamulcowe od zacisków 312mm (a4 b6) pytanie: czy wszystko założone na a4 b6 będzie do siebie pasowało? dzieki
Opublikowano 18 Stycznia 20215 l 1 godzinę temu, Pozioo napisał: klocki hamulcowe od zacisków 312mm (a4 b6) Klocki od 288/312 mm nie pasują do zacisku pod 320 mm. 1 godzinę temu, Pozioo napisał: tarcze hamulcowe z a6 c5 320mm Tarcze powinny podejść, ale @Dev @rs dziadek @Gibons niech potwierdzą lub zaprzeczą. Patrząc na wymiary są zbliżone. Od C6 mają już inne odsadzenie i wysokość.
Opublikowano 18 Stycznia 20215 l 55 minut temu, george napisał: Klocki od 288/312 mm nie pasują do zacisku pod 320 mm. Tarcze powinny podejść, ale @Dev @rs dziadek @Gibons niech potwierdzą lub zaprzeczą. Patrząc na wymiary są zbliżone. Od C6 mają już inne odsadzenie i wysokość. klocki od 288 przód pasują do zacisków/tarcz 320 przód, sprawdzone, przetestowane, również patrz pierwszy wpis w temacie Edytowane 18 Stycznia 20215 l przez dlugiacm
Opublikowano 18 Stycznia 20215 l Godzinę temu, dlugiacm napisał: klocki od 288 przód pasują do zacisków/tarcz 320 przód, sprawdzone, przetestowane, również patrz pierwszy wpis w temacie To, że tarcza jest wymieniana jest oczywiste z klockami. Mechanik w pierwszej chwili myślał, że klocki od 312, które miałem przypasują, a skończyło się na nowych klockach pod ten zacisk. W zestawie były stare na przymiarkę i różniły się od tych z 312. Tyle ode mnie w temacie.
Opublikowano 18 Stycznia 20215 l 4 minuty temu, george napisał: To, że tarcza jest wymieniana jest oczywiste z klockami. Mechanik w pierwszej chwili myślał, że klocki od 312, które miałem przypasują, a skończyło się na nowych klockach pod ten zacisk. W zestawie były stare na przymiarkę i różniły się od tych z 312. Tyle ode mnie w temacie. klocki od 288 pasują do 320, "... Tyle ode mnie w temacie ..."
Opublikowano 18 Stycznia 20215 l 25 minut temu, dlugiacm napisał: klocki od 288 pasują do 320, "... Tyle ode mnie w temacie ..." Taaa... pasują.... Jak wół do karety. Trzeba byc kompletnym DEBILEM zeby zalozyc klocki od tarczy 288/312mm do zacisku 320mm
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto