Opublikowano 15 Grudnia 20205 l 13 godzin temu, tomek1_1001 napisał: Witam Kolegów, jaki najciekawszy zestaw polecicie pod felgę 17" w a4 b6, myślałem o przodzie 6 tłoczek brembo 17z i tył jednotłoczek z T5 lub s4 b6. Jakie tarcze i klocki podejdą? Jakieś ciekawsze alternatywy? Czy jest tutaj ktoś, kto przygotowałby taki pełny set, zregenerowany p&p? @rs dziadek ogarnie temat
Opublikowano 22 Grudnia 20205 l Witam, mam B6 1.9 Q i przód po swapie na 320mm Widziałem u marawela na YT że włożył na tył do Paska chyba z A6C6 302mm na adapterach. Mam rysunek techniczny takiego adaptera, podpowie mi ktoś czy da się to założyć na auto? Obecnie mój setup to 320/245 i chcę poprawił tył bo i tak się kończy i też żeby optycznie to wyglądało. :)) Jeśli ktoś coś ma na sprzedaż to również jestem ciekam.
Opublikowano 22 Grudnia 20205 l Tyłu z A6c6 do siebie nie założysz,chyba że wyrzeźbisz elektryczny ręczny w aucie. Załóż 288mm z b7/exeo
Opublikowano 22 Grudnia 20205 l 46 minut temu, Ivanek napisał: Witam, mam B6 1.9 Q i przód po swapie na 320mm Widziałem u marawela na YT że włożył na tył do Paska chyba z A6C6 302mm na adapterach. Mam rysunek techniczny takiego adaptera, podpowie mi ktoś czy da się to założyć na auto? Obecnie mój setup to 320/245 i chcę poprawił tył bo i tak się kończy i też żeby optycznie to wyglądało. :)) Jeśli ktoś coś ma na sprzedaż to również jestem ciekam. Jak chcesz mam zestawy 300mm oraz 330mm P&P. Pisz pw coś dobierzemy.
Opublikowano 25 Grudnia 20205 l W dniu 22.12.2020 o 18:44, pila24 napisał: Tyłu z A6c6 do siebie nie założysz,chyba że wyrzeźbisz elektryczny ręczny w aucie. Załóż 288mm z b7/exeo Przecież zostają zaciski z 245mm i zakładam to na tarcze 302mm, nie potrzebuje żadnego elektrycznego ręcznego. W dniu 22.12.2020 o 19:00, Wandej napisał: Jak chcesz mam zestawy 300mm oraz 330mm P&P. Pisz pw coś dobierzemy. 300mm na tył? Napisałem pw
Opublikowano 2 Stycznia 20215 l Godzinę temu, Tkoczu_ napisał: Jest duża różnica na przodzie między 320 a 345 w hamowaniu ? W mieście nie ma różnicy. Autostradowo można odczuć mniejsze puchnięcie. Osobiście odczułem jeszcze różnicę modulacji. 320 hamowało liniowo, im mocniej wciskaliśmy pedał tym mocniej brały. 345 na górze biorą delikatnie a jak wdusisz to wgryzają się w tarcze fest.
Opublikowano 2 Stycznia 20215 l 28 minut temu, afroo. napisał: W mieście nie ma różnicy. Autostradowo można odczuć mniejsze puchnięcie. Osobiście odczułem jeszcze różnicę modulacji. 320 hamowało liniowo, im mocniej wciskaliśmy pedał tym mocniej brały. 345 na górze biorą delikatnie a jak wdusisz to wgryzają się w tarcze fest. Aa rozumiem, bo mam szanse w dobrej kasie dorwać pełen swap i się zastanawiam czy brać
Opublikowano 2 Stycznia 20215 l 16 minut temu, Tkoczu_ napisał: Aa rozumiem, bo mam szanse w dobrej kasie dorwać pełen swap i się zastanawiam czy brać W jakim stanie ?
Opublikowano 2 Stycznia 20215 l 10 minut temu, Dev napisał: W jakim stanie ? Tarcze klocki maja przelatane nie całe 8kkm a zaciski świeżo pomalowane proszkowo
Opublikowano 2 Stycznia 20215 l 2 godziny temu, Tkoczu_ napisał: Tarcze klocki maja przelatane nie całe 8kkm a zaciski świeżo pomalowane proszkowo jesteś pewny ze mają taki przebieg ??
Opublikowano 2 Stycznia 20215 l 32 minuty temu, dlugiacm napisał: jesteś pewny ze mają taki przebieg ?? Wątpię żeby akurat ten typ chciał w balona mnie zrobić, sam jade po ten set wiec zobaczę sobie to jeszcze na miejscu
Opublikowano 2 Stycznia 20215 l 3 godziny temu, Tkoczu_ napisał: Wątpię żeby akurat ten typ chciał w balona mnie zrobić, sam jade po ten set wiec zobaczę sobie to jeszcze na miejscu Jaki prajs ?
Opublikowano 2 Stycznia 20215 l 5 minut temu, Tkoczu_ napisał: Na priv nie mam prrrrryyyy pisz tutaj zadna tajemnica
Opublikowano 2 Stycznia 20215 l 12 minut temu, Dev napisał: nie mam prrrrryyyy pisz tutaj zadna tajemnica 1500
Opublikowano 2 Stycznia 20215 l Zaciski,jarzma,osłony, tarcze(brembo) a klocki(TWR jeżeli dobrze pamietam)
Opublikowano 2 Stycznia 20215 l 1,5 tysiaka to jest cena za przód i tył z tarczami i klockami? Edytowane 2 Stycznia 20215 l przez rs dziadek
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto