Opublikowano 6 Listopada 20205 l 21 minut temu, pelonek1 napisał: Ile za komplet i jakiej firmy tarcze z klockami, bo może jak zjeżdżę to co mam to zmienię na większe tzn. 288. to nie jest miejsce do tego typu rozmów poniżej masz do mnie nr, mozesz pisac na WhatsAppie
Opublikowano 6 Listopada 20205 l 24 minuty temu, Dev napisał: to nie jest miejsce do tego typu rozmów poniżej masz do mnie nr, mozesz pisac na WhatsAppie Ok, odezwę się.
Opublikowano 11 Listopada 20205 l To jest OEM felga od B7. Dla jakiegoś porównania zacisk od caba, czyli tak jakby sfrezowany od Avanta/Sedana B7 - kszałtem bliżej mu do S4, felga 7Jx16", ET42 i jest jeszcze spory luz. Edytowane 11 Listopada 20205 l przez george
Opublikowano 11 Listopada 20205 l 3 godziny temu, kamil-vag napisał: Takie pytanko, czy ta felga wejdzie na zacisk 320mm, et42 i 16" Jaki zacisk 320 ? Bo jest 5 rodzai ?
Opublikowano 11 Listopada 20205 l 3 minuty temu, Dev napisał: Bo jest 5 rodzai ? B7, B7 cabrio, C5/Allroad, C6, B8?
Opublikowano 11 Listopada 20205 l 8 minut temu, george napisał: B7, B7 cabrio, C5/Allroad, C6, B8? B8 odpada, to temat o B6/7
Opublikowano 11 Listopada 20205 l 1 minutę temu, Dev napisał: B8 odpada, to temat o B6/7 W B7 szły dwa rodzaje - sedan i avant, cab to drugi, C6 - tutaj jest tożsame z B7 avantem/sedanem, poliftowe C5, what else?
Opublikowano 11 Listopada 20205 l 8 minut temu, george napisał: W B7 szły dwa rodzaje - sedan i avant, cab to drugi, C6 - tutaj jest tożsame z B7 avantem/sedanem, poliftowe C5, what else? S4 B5, A6 C5 - dwa rodzaje ( Lucas i Ate, te z drutem)
Opublikowano 11 Listopada 20205 l Godzinę temu, Dev napisał: Jaki zacisk 320 ? Bo jest 5 rodzai ? Dev takie, jak coś nie wiadomo to jutro podam nr:
Opublikowano 11 Listopada 20205 l Godzinę temu, Dev napisał: S4 B5 Na ameliniową zwrotnicę. Godzinę temu, Dev napisał: A6 C5 - dwa rodzaje ( Lucas i Ate, te z drutem) Lucas to ten dwutłok do którego klocki i tarcze kosztują krocie? Edytowane 11 Listopada 20205 l przez george
Opublikowano 11 Listopada 20205 l 7 minut temu, kamil-vag napisał: Dev takie, jak coś nie wiadomo to jutro podam nr: Boże... z jakiego topielca to wyciągnąłeś ? Rozkręć ze zaciski (klucz TX55) i strone zeliwną "przejedz" frezarką 15mm. Na pewno wejdzie pod te koła no i sam zacisk bedzie lżejszy.
Opublikowano 11 Listopada 20205 l 1 minutę temu, george napisał: Na ameliniową zwrotnicę... Lucas to ten dwutłok do którego klocki i tarcze kosztują krocie? Aluminiową zwrotnice miala RSa B5, S4 B5 miala zeliwo, tarcza 320mm to ta sama co w B7 a klocki sa wzglednie tanie.
Opublikowano 11 Listopada 20205 l ? To tylko na zdj tak wyszło, ogólnie są ok... A jeszcze mi powiedzcie koło mnie ma gość takie coś do opchniecia, 200 za kpl chce... To tak tylko z czystej ciekawości...
Opublikowano 11 Listopada 20205 l 3 minuty temu, Dev napisał: Aluminiową zwrotnice miala RSa B5, S4 B5 miala zeliwo, tarcza 320mm to ta sama co w B7 a klocki sa wzglednie tanie. Wiem. Dlatego ludzie przewalali całe zwrotnice w B5, żeby coś więcej niż 312 z jarzmem 451. Rolada miała dwutłok? Kojarzy mi się, że któryś z tych 320 była droga w utrzymaniu... Edytowane 11 Listopada 20205 l przez george
Opublikowano 12 Listopada 20205 l 8 godzin temu, kamil-vag napisał: ? To tylko na zdj tak wyszło, ogólnie są ok... A jeszcze mi powiedzcie koło mnie ma gość takie coś do opchniecia, 200 za kpl chce... To tak tylko z czystej ciekawości... Cena zlomu, nikt tego nie chce
Opublikowano 12 Listopada 20205 l Godzinę temu, Dev napisał: Cena zlomu, nikt tego nie chce Dwutłok z Rolady?
Opublikowano 12 Listopada 20205 l 19 godzin temu, kamil-vag napisał: Dev takie, jak coś nie wiadomo to jutro podam nr: Takie najlepsze ,najtańsze i najtrwalsze z tych 320mm
Opublikowano 12 Listopada 20205 l 9 godzin temu, george napisał: Dwutłok z Rolady? A co to za rarytas? Każde mocniejsze C5 przedliftowe to miało.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto