Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
21 minut temu, pelonek1 napisał:

Ile za komplet i jakiej firmy tarcze z klockami, bo może jak zjeżdżę to co mam to zmienię na większe tzn. 288.

to nie jest miejsce do tego typu rozmów

poniżej masz do mnie nr, mozesz pisac na WhatsAppie

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
24 minuty temu, Dev napisał:

to nie jest miejsce do tego typu rozmów

poniżej masz do mnie nr, mozesz pisac na WhatsAppie

Ok, odezwę się.

Opublikowano

To jest OEM felga od B7.

Dla jakiegoś porównania zacisk od caba, czyli tak jakby sfrezowany od Avanta/Sedana B7 - kszałtem bliżej mu do S4, felga 7Jx16", ET42 i jest jeszcze spory luz.

Edytowane przez george

Opublikowano
3 godziny temu, kamil-vag napisał:

Takie pytanko, czy ta felga wejdzie na zacisk 320mm, et42 i 16"

IMG_20201111_183640.jpg

Jaki zacisk 320 ? 

Bo jest 5 rodzai ? :decayed:

Opublikowano
3 minuty temu, Dev napisał:

Bo jest 5 rodzai ? :decayed:

B7, B7 cabrio, C5/Allroad, C6, B8? :eusathink:

Opublikowano
8 minut temu, george napisał:

B7, B7 cabrio, C5/Allroad, C6, B8? :eusathink:

B8 odpada, to temat o B6/7

 

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał:

B8 odpada, to temat o B6/7

 

W B7 szły dwa rodzaje - sedan i avant, cab to drugi, C6 - tutaj jest tożsame z B7 avantem/sedanem, poliftowe C5, what else?

Opublikowano
8 minut temu, george napisał:

W B7 szły dwa rodzaje - sedan i avant, cab to drugi, C6 - tutaj jest tożsame z B7 avantem/sedanem, poliftowe C5, what else?

S4 B5, A6 C5 - dwa rodzaje ( Lucas i Ate, te z drutem)

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

Jaki zacisk 320 ? 

Bo jest 5 rodzai ? :decayed:

Dev takie, jak coś nie wiadomo to jutro podam nr:

IMG_20200825_180845.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

S4 B5

Na ameliniową zwrotnicę. 

Godzinę temu, Dev napisał:

A6 C5 - dwa rodzaje ( Lucas i Ate, te z drutem)

Lucas to ten dwutłok do którego klocki i tarcze kosztują krocie?

Edytowane przez george

Opublikowano
7 minut temu, kamil-vag napisał:

Dev takie, jak coś nie wiadomo to jutro podam nr:

IMG_20200825_180845.jpg

Boże... z jakiego topielca to wyciągnąłeś ?

Rozkręć ze zaciski (klucz TX55) i strone zeliwną "przejedz" frezarką 15mm. Na pewno wejdzie pod te koła no i sam zacisk bedzie lżejszy.

Opublikowano
1 minutę temu, george napisał:

Na ameliniową zwrotnicę...

Lucas to ten dwutłok do którego klocki i tarcze kosztują krocie?

Aluminiową zwrotnice miala RSa B5, S4 B5 miala zeliwo, tarcza 320mm to ta sama co w B7 a klocki sa wzglednie tanie.

Opublikowano

? To tylko na zdj tak wyszło, ogólnie są ok... 

A jeszcze mi powiedzcie koło mnie ma gość takie coś do opchniecia, 200 za kpl chce... 

To tak tylko z czystej ciekawości... 

Screenshot_20201112-001148.jpg

Opublikowano
3 minuty temu, Dev napisał:

Aluminiową zwrotnice miala RSa B5, S4 B5 miala zeliwo, tarcza 320mm to ta sama co w B7 a klocki sa wzglednie tanie.

Wiem. ;) Dlatego ludzie przewalali całe zwrotnice w B5, żeby coś więcej niż 312 z jarzmem 451. 

Rolada miała dwutłok? Kojarzy mi się, że któryś z tych 320 była droga w utrzymaniu...

Edytowane przez george

Opublikowano
8 godzin temu, kamil-vag napisał:

? To tylko na zdj tak wyszło, ogólnie są ok... 

A jeszcze mi powiedzcie koło mnie ma gość takie coś do opchniecia, 200 za kpl chce... 

To tak tylko z czystej ciekawości... 

Screenshot_20201112-001148.jpg

Cena zlomu, nikt tego nie chce

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

Cena zlomu, nikt tego nie chce

Dwutłok z Rolady?

Opublikowano
19 godzin temu, kamil-vag napisał:

Dev takie, jak coś nie wiadomo to jutro podam nr:

IMG_20200825_180845.jpg

Takie najlepsze ,najtańsze i najtrwalsze z tych 320mm:)

Opublikowano
9 godzin temu, george napisał:

Dwutłok z Rolady?

A co to za rarytas? Każde mocniejsze C5 przedliftowe to miało.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.