Opublikowano 30 Września 20205 l 50 minut temu, rs dziadek napisał: Wchodzisz w tą stronę w etce czyli 611-020 i masz wszystko. Blaszki te z tyłu 8E0615133F i 8E0615134F . Do zacisków s4 ja zarabiam na 21cm i po zagięciu jest ok. Jak nie znajdziesz tej długości i kupisz dłuższe, to też pozaginasz. Dzięki, nie ogarnąłem że to strona w etce.. Z tego co patrzyłem, to ciężko będzie z dostaniem tych blaszek w rozsądnych pieniądzach :/
Opublikowano 30 Września 20205 l 1 godzinę temu, Jagrze0107 napisał: @Dev, chodzi o to, że nie mogę znaleźć śruby z kołnierzem o odpowiedniej długości, np 65mm, to taki minimum bo dół ma 62.5 a góra 52.5. Jeżeli były by 65 to skrócił bym na 62.5 i na 52.5, ale nigdzie nie mogę dostać takiej z kołnierzem, i chodzi o to czy mógłbym zastosować bez kołnierza czyli zwykłą sześciokątną, ewentualnie z podkładką. przeszukałem wszystko, różne sklepy metalowe w googlach i nic nie ma :/ Daj bez kolnierza i bez podkladki, bedzie trzymac
Opublikowano 9 Października 20205 l Cześć szybkie pytanie czy jak mam 320 to mogę założyć na tym zacisku 345 z s4? Do Zmiany tylko jarzmo czy cały zacisk?
Opublikowano 9 Października 20205 l Godzinę temu, dotttx napisał: Cześć szybkie pytanie czy jak mam 320 to mogę założyć na tym zacisku 345 z s4? Do Zmiany tylko jarzmo czy cały zacisk? Odpowiedź w pierwszym poście tego tematu.
Opublikowano 9 Października 20205 l 3 godziny temu, dotttx napisał: Cześć szybkie pytanie czy jak mam 320 to mogę założyć na tym zacisku 345 z s4? Do Zmiany tylko jarzmo czy cały zacisk? Nie, wstawiasz całość pod 345.
Opublikowano 11 Października 20205 l Cześć. Mam hamulce 320/288 zastanawiam się nad założeniem 345 na przód, ale męczy mnie czy to dobrze hamuje, jak z rozkładem sił i czy cały zestaw od S4 ma dużo większą skuteczność od takiego miksa ?
Opublikowano 12 Października 20205 l Ja na moim przykładzie jak miałem oryginalnie 312/288, to to hamowało tak samo, tzn skuteczność od 100-0 taka sama, ale już hamowanie z 200-90 to inna bajka. Minusem jest piszczenie tego zestawu, a przynajmniej w moim przypadku piszczą i taka jest ich charakterystyka pracy. Do tego dodaj też dużo wyższą wytrzymałość takiego zestawu, nagrzewa się dłużej i wystudza szybciej jak mniejsze tarcze.
Opublikowano 12 Października 20205 l 18 godzin temu, Si@r@ napisał: Cześć. Mam hamulce 320/288 zastanawiam się nad założeniem 345 na przód, ale męczy mnie czy to dobrze hamuje, jak z rozkładem sił i czy cały zestaw od S4 ma dużo większą skuteczność od takiego miksa ? 345/330 - mocniejsze i łatwiej dostępne.
Opublikowano 12 Października 20205 l 42 minuty temu, george napisał: 345/330 - mocniejsze i łatwiej dostępne. 345/300 na pewno mocniejsze tylko z dostepnoscią tyłów jest ...ujowo
Opublikowano 12 Października 20205 l 2 godziny temu, Dev napisał: na pewno mocniejsze tylko z dostepnoscią tyłów jest ...ujowo Ale to dotyczy tyłu S4 , czyli 300.
Opublikowano 12 Października 20205 l 4 godziny temu, Dev napisał: 345/300 na pewno mocniejsze tylko z dostepnoscią tyłów jest ...ujowo Czyli zestaw 345/300 z B7 lepiej hamuje niż 345/330 z B8 ??? A mix 345/288 poprawia znacząco hamowanie czy to szkoda kasy?
Opublikowano 12 Października 20205 l 16 minut temu, Si@r@ napisał: Czyli zestaw 345/300 z B7 lepiej hamuje niż 345/330 z B8 ??? A mix 345/288 poprawia znacząco hamowanie czy to szkoda kasy? zeby zrozumiec musiałbyś mocniej zgłębic to zagadnienie
Opublikowano 12 Października 20205 l 42 minuty temu, Dev napisał: zeby zrozumiec musiałbyś mocniej zgłębic to zagadnienie Czy różnica tkwi w tłoczkach?
Opublikowano 12 Października 20205 l 24 minuty temu, george napisał: Czy różnica tkwi w tłoczkach? nie, bez sensu jest porównywanie dwóch zupełnie innych aut, z róznymi układami hamulcowymi dla mnie pod względem układu hamulcowego to: B5tka jest zwykłym niedorozwojem B6 to auto z Downem B7 z jeszcze większym Downem przy B8ce zaczęli trochę myśleć ale nadal szło im opornie B9tka ma to samo co B8 mam wrażenie że inzynierowie z Inglostadt chcą nas wszystkich pozabijać
Opublikowano 13 Października 20205 l 16 godzin temu, Dev napisał: nie, bez sensu jest porównywanie dwóch zupełnie innych aut, z róznymi układami hamulcowymi dla mnie pod względem układu hamulcowego to: B5tka jest zwykłym niedorozwojem B6 to auto z Downem B7 z jeszcze większym Downem przy B8ce zaczęli trochę myśleć ale nadal szło im opornie B9tka ma to samo co B8 mam wrażenie że inzynierowie z Inglostadt chcą nas wszystkich pozabijać To może inaczej, co polecacie założyć do B7 żeby rozsądnie hamowało i nie kosztowało 1/3 samochodu ?
Opublikowano 13 Października 20205 l 16 minut temu, Si@r@ napisał: To może inaczej, co polecacie założyć do B7 żeby rozsądnie hamowało i nie kosztowało 1/3 samochodu ? 320/288
Opublikowano 13 Października 20205 l Jak kolega ma w tej swojej b7 2.0tfsi to 320/288 od fabryki tam jest. Powinno to już na hamować,chyba że układ hamulcowy zaniedbany.
Opublikowano 22 Października 20205 l Nauczyć się pulsacyjnie hamować żeby akurat w tarcze trafić i by było ok.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto