Opublikowano 28 Października 20205 l 3 godziny temu, malina767 napisał: A wszystko pasuje bo według 1 posta powinny być inne? I czy nie będzie problemów później z hamulcami? Pasują mam takie u siebie,nie pasują odwrotnie
Opublikowano 29 Października 20205 l W dniu 28.10.2020 o 00:53, malina767 napisał: Cześć, złapałem zestaw 320/288 do swojej B6 z B7 3.0tdi Q i mam problem nie mogę dostać nigdzie, a byłem w 2 sklepach z częściami, osłon tarcz na tył o podanych na pierwszej stronie numerach 8E0615611P/8E0615612P bo mam ośkę. Czy są jakieś zamienne numery tych osłon albo czy ktoś nie ma na sprzedaż samych osłon do ośki pod 288 na tył. Żeby nie było kopałem w temacie z 30 stron w wersji na telefonie wstecz i nie znalazłem info. Ja zakupiłem osłony tył od exeo 2.0t,tam nie było Q i na ośkę jest wszystko . Edytowane 29 Października 20205 l przez pila24
Opublikowano 1 Listopada 20205 l W dniu 24.10.2020 o 22:56, dlugiacm napisał: wrzuć 320 na przód i wystarczy, zaciski 450 zł, tarcze ponad 400 zł, klocki załóż z 288 i gra muzyka, pamiętaj o sprężynach (45 zł), nie idź w niepotrzebne koszty, b7 to nie Porsche. W sprawie zacisków napisz do rs dziadek, pamietaj aby byly sfrezowane ! ? PS dokup przewody elastyczne, jeśli masz zamiar robić sam a nie masz narzędzi moze być problem z ich odkręceniem z zacisków To już tam siedzi bo to 2.0 tfsi ale zrobione na 260 km i skoro lepiej się napędza to niech i lepiej hamuje. Moim zadaniem ten zestaw szału nie robi szczególnie z wyższych prędkości. Zastanawiam się nad przodem z S4 345 tarcze rotinger GT do tego klocki Black damond na tył i przód. Jakieś pomysły sugestie ?
Opublikowano 2 Listopada 20205 l Dorzuciłbym do stawki 360 mm z D3, a tył 330 mm. Kwestia czy felga pozwoli Ci na to.
Opublikowano 2 Listopada 20205 l 5 godzin temu, george napisał: Dorzuciłbym do stawki 360 mm z D3, a tył 330 mm. Kwestia czy felga pozwoli Ci na to. Pewnie nie bo zimę mam na18, lato 19 to pewnie by weszło bo rs ma 365 na 19". No i cena takiego zestawu pewnie powala.
Opublikowano 3 Listopada 20205 l 15 godzin temu, Si@r@ napisał: Pewnie nie bo zimę mam na18, lato 19 to pewnie by weszło bo rs ma 365 na 19". No i cena takiego zestawu pewnie powala. Wchodzi w 18" bo mam zimówki z takim setem 360/330, przód będę zmieniać na 375 i też w 18" wchodzi, także chętnie oddam komplet przedni z adapterami ? Edytowane 3 Listopada 20205 l przez DivaynEays
Opublikowano 3 Listopada 20205 l 5 godzin temu, DivaynEays napisał: Wchodzi w 18" bo mam zimówki z takim setem 360/330, przód będę zmieniać na 375 i też w 18" wchodzi, także chętnie oddam komplet przedni z adapterami ? 360 nie dają rady ?
Opublikowano 3 Listopada 20205 l 2 godziny temu, dekiel 13 napisał: 360 nie dają rady ? A co to taka rewelacja? Ciężar duży.
Opublikowano 3 Listopada 20205 l 3 godziny temu, dekiel 13 napisał: 360 nie dają rady ? Dają dają. To już zabawa że względu na kwestie wizualne. 360mm się gubi w 19" feldze po prostu.
Opublikowano 3 Listopada 20205 l Na forum jest zuch , który ma 390 z Bentleya. To już naprawdę respect.
Opublikowano 4 Listopada 20205 l 8 godzin temu, dekiel 13 napisał: Na forum jest zuch , który ma 390 z Bentleya. To już naprawdę respect. Mam 400 z S7
Opublikowano 4 Listopada 20205 l 3 godziny temu, Langista napisał: Jaki lać potrzebny żeby wykorzystać w pełni ten hebel? 255/30-20"
Opublikowano 4 Listopada 20205 l Licytacja się zaczęła , kto ma większe ... Zastanawiam się jaki to ma sens, gdzieś są granice rozsądku Oczywiście zgadzam się że 288 z przodu i 245 z tyłu przy wadze auta ok. 1600 kg i mocy ok 150 KM to jakieś nieporozumienie, trudno to nazwać hamulcami ... Do pewnego prowadzenia się auta i odpowiedniego zachowania na drodze bardzo ważna jest masa nieresorowana zawieszenia, nie za niski profil opon , odpowiednio do całości dobrana charakterystyka amorów , nie tylko skuteczność hamulców . Poza tym w zależności od tych wszystkich parametrów zależny jest program sterujący układem ABS-ESP, ciekawe jak i kto go po takich modach ogarnia.... Żeby takie heble upchnąć to fela musi być bardzo duża, a sam zestaw tarcza, klocki i zacisk waży pewnie drugie tyle co standardowy zestaw. Kiedyś z ciekawości ważyłem koła, 15" - 15 kg, 18"- 28 kg .... Ile waży typowe koło 20" z bardzo szerokim kapciem - nie wiem, nawet mi do głowy nie przyszło by na czymś takim jeździć Do lansu tak wymodzone auto się na pewno nadaje.... Edytowane 4 Listopada 20205 l przez piotrsob1
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto