Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Osłony pasują, jeśli masz od quattro  to zakładaj 

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 godziny temu, malina767 napisał:

A wszystko pasuje bo według 1 posta powinny być inne? I czy nie będzie problemów później z hamulcami?

Pasują mam takie u siebie,nie pasują odwrotnie 

Opublikowano
W dniu 28.10.2020 o 00:53, malina767 napisał:

Cześć, złapałem zestaw 320/288 do swojej B6 z B7 3.0tdi Q i mam problem nie mogę dostać nigdzie, a byłem w 2 sklepach z częściami, osłon tarcz na tył o podanych na pierwszej stronie numerach 8E0615611P/8E0615612P bo mam ośkę. Czy są jakieś zamienne numery tych osłon albo czy ktoś nie ma na sprzedaż samych osłon do ośki pod 288 na tył. Żeby nie było kopałem w temacie z 30 stron w wersji na telefonie wstecz i nie znalazłem info. 

 

Ja zakupiłem osłony tył od exeo 2.0t,tam nie było Q i na ośkę jest wszystko .

Edytowane przez pila24

Opublikowano
W dniu 24.10.2020 o 22:56, dlugiacm napisał:

wrzuć 320 na przód i wystarczy, zaciski 450 zł, tarcze ponad 400 zł, klocki załóż z 288 i gra muzyka, pamiętaj o sprężynach (45 zł), nie idź w niepotrzebne koszty, b7 to nie Porsche.

W sprawie zacisków napisz do rs dziadek, pamietaj aby byly sfrezowane ! ?

PS dokup przewody elastyczne, jeśli masz zamiar robić sam a nie masz narzędzi moze być problem z ich odkręceniem z zacisków

To już tam siedzi bo to 2.0 tfsi ale zrobione na 260 km i skoro lepiej się napędza to niech i lepiej hamuje. Moim zadaniem ten zestaw szału nie robi szczególnie z wyższych prędkości. Zastanawiam się nad przodem z S4 345 tarcze rotinger GT do tego klocki Black damond na tył i przód. Jakieś pomysły sugestie ?

Opublikowano

Dorzuciłbym do stawki 360 mm z D3, a tył 330 mm. Kwestia czy felga pozwoli Ci na to.

Opublikowano
5 godzin temu, george napisał:

Dorzuciłbym do stawki 360 mm z D3, a tył 330 mm. Kwestia czy felga pozwoli Ci na to.

Pewnie nie bo zimę mam na18, lato 19 to pewnie by weszło bo rs ma 365 na 19". No i cena takiego zestawu pewnie powala.

Opublikowano
15 godzin temu, Si@r@ napisał:

Pewnie nie bo zimę mam na18, lato 19 to pewnie by weszło bo rs ma 365 na 19". No i cena takiego zestawu pewnie powala.

Wchodzi w 18" bo mam zimówki z takim setem 360/330, przód będę zmieniać na 375 i też w 18" wchodzi, także chętnie oddam komplet przedni z adapterami ?

Edytowane przez DivaynEays

Opublikowano
5 godzin temu, DivaynEays napisał:

Wchodzi w 18" bo mam zimówki z takim setem 360/330, przód będę zmieniać na 375 i też w 18" wchodzi, także chętnie oddam komplet przedni z adapterami ?

360 nie dają rady ? :naughty:

Opublikowano
2 godziny temu, dekiel 13 napisał:

360 nie dają rady ? :naughty:

A co to taka rewelacja? Ciężar duży.

Opublikowano
3 godziny temu, dekiel 13 napisał:

360 nie dają rady ? :naughty:

Dają dają. To już zabawa że względu na kwestie wizualne. 360mm się gubi w 19" feldze po prostu.

IMG_20200501_151313.jpg

Opublikowano

Na forum jest zuch , który ma 390 z Bentleya. To już naprawdę respect.:hi:

Opublikowano
8 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Na forum jest zuch , który ma 390 z Bentleya. To już naprawdę respect.:hi:

Mam 400 z S7 :decayed:

Opublikowano

Jaki lać potrzebny żeby wykorzystać w pełni ten hebel?

Opublikowano
38 minut temu, Dev napisał:

Mam 400 z S7 :decayed:

Cyknij fotę 

Opublikowano
3 godziny temu, Langista napisał:

Jaki lać potrzebny żeby wykorzystać w pełni ten hebel?

255/30-20"

Opublikowano
3 godziny temu, pila24 napisał:

Cyknij fotę 

nie lubie sie chwalic :decayed:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Dev napisał:

Mam 400 z S7 :decayed:

Mam 420 z RSQ8 :grin:

Opublikowano

pokaż

Opublikowano

Licytacja się zaczęła , kto ma większe ...:D

Zastanawiam się jaki to ma sens,  gdzieś są granice rozsądku :decayed:

Oczywiście zgadzam się że 288  z przodu i 245 z tyłu przy wadze auta ok. 1600 kg i mocy ok 150 KM to jakieś nieporozumienie, trudno to nazwać hamulcami ...

Do pewnego prowadzenia się auta i odpowiedniego zachowania na drodze bardzo ważna jest masa nieresorowana zawieszenia, nie za niski profil opon , odpowiednio do całości dobrana charakterystyka amorów , nie tylko skuteczność hamulców .

Poza tym w zależności od tych wszystkich parametrów zależny jest program sterujący układem ABS-ESP, ciekawe jak i kto go po takich modach ogarnia.... :whistling:

Żeby takie heble upchnąć to fela musi być bardzo duża, a sam zestaw tarcza, klocki i zacisk waży pewnie drugie tyle co standardowy zestaw.

Kiedyś z ciekawości ważyłem koła, 15" - 15 kg, 18"- 28 kg ....

Ile waży typowe koło 20" z bardzo szerokim kapciem - nie wiem, nawet mi do głowy nie przyszło by na czymś takim jeździć :D

Do lansu tak wymodzone auto się na pewno nadaje.... :):hi:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

pokaż

x 2 :o

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.