Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aso

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam, w A6 C6 przy automacie "ręczny" był elektroniczny? Bo patrząc na oferty sprzedaży tylnych zacisków jest wtyczka od zacisku. I ten komplet nie nadaje się do swapu w manualu? Ktoś wytłumaczy? 

Edytowane przez Rafka532

Opublikowano
31 minut temu, Rafka532 napisał:

Witam, w A6 C6 przy automacie "ręczny" był elektroniczny? Bo patrząc na oferty sprzedaży tylnych zacisków jest wtyczka od zacisku. I ten komplet nie nadaje się do swapu w manualu? Ktoś wytłumaczy? 

Popatrz w pierwszym poście w tym temacie.

Opublikowano
Godzinę temu, Rafka532 napisał:

Witam, w A6 C6 przy automacie "ręczny" był elektroniczny? Bo patrząc na oferty sprzedaży tylnych zacisków jest wtyczka od zacisku. I ten komplet nie nadaje się do swapu w manualu? 

Nie rozumiem pytania

Opublikowano

Chodziło mi o zaciski z a6 c6, tył do B7 ale przeczytałem właśnie, że nie pasują i tylko przód. Więc przód 320 moge z c6 a tył 288 z B7 szukać? 

Edytowane przez Rafka532

Opublikowano
41 minut temu, Rafka532 napisał:

Chodziło mi o zaciski z a6 c6, tył do B7 ale przeczytałem właśnie, że nie pasują i tylko przód. Więc przód 320 moge z c6 a tył 288 z B7 szukać? 

Dokładnie. Pamiętaj, żeby kupić tarczę od B7.

Opublikowano
Godzinę temu, Rafka532 napisał:

Chodziło mi o zaciski z a6 c6, tył do B7 ale przeczytałem właśnie, że nie pasują i tylko przód. Więc przód 320 moge z c6 a tył 288 z B7 szukać? 

mam cały setup 288mm

Opublikowano
W dniu 9.02.2022 o 16:29, Dev napisał:

mam cały setup 288mm

A na przód też posiadasz 320?? Jak coś to napisz na priv cenę 

Opublikowano

mam wszystko co potrzeba

zadzwon jutro, nr ponizej

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!

Planuję swap przednich hamulców. W tym momencie szukam zaciski od Q5 320 albo 345mm. Widziałem wyżej informację o sprzedaży od pary osób, prosiłbym odezwać się kto aktualnie ma na sprzedaż.

Interesują mnie zaciski, ewentualnie zaciski + nowe klocki + nowe tarcie. Przewody hamulcowe i uchwyty od rs4 już mam zamówione.

Opublikowano
3 godziny temu, Koreecne napisał:

Witam!

Planuję swap przednich hamulców. W tym momencie szukam zaciski od Q5 320 albo 345mm. Widziałem wyżej informację o sprzedaży od pary osób, prosiłbym odezwać się kto aktualnie ma na sprzedaż.

Interesują mnie zaciski, ewentualnie zaciski + nowe klocki + nowe tarcie. Przewody hamulcowe i uchwyty od rs4 już mam zamówione.

A do działu 'Sprzedam części samochodeowe" zaglądałeś ? Zobacz oferty min. RS dziadek i Wandej.

Edytowane przez dekiel 13

Opublikowano
2 godziny temu, dekiel 13 napisał:

A do działu 'Sprzedam części samochodeowe" zaglądałeś ? Zobacz oferty min. RS dziadek i Wandej.

Tak, patrzyłem na ogłoszenia. W tym Wandeja i RS dziadka też. Napisałem, bo może ktoś jeszcze ma z tego wątku.

Opublikowano

Mam 320 Brembo

Opublikowano

Jeżeli mam na tyle tarcze 245 to zacisk 255 nie przeszkadza? 

Zaciski w quattro a fwd się różnią?

Opublikowano

To jest to samo, tylko jarzma są inne

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wiram, Pytanie odnośnie kodowania z 288/245 na 320/288 trzeba dłubać w kodowaniu?

Opublikowano
6 minut temu, Bartool napisał:

Wiram, Pytanie odnośnie kodowania z 288/245 na 320/288 trzeba dłubać w kodowaniu?

Nie, nie trzeba

Opublikowano

Cześć, jakie będą najlepsze linki hamulca ręcznego do S4 b6, jaką firmę wybrać? I jakiej powinny być długości?

Opublikowano
3 godziny temu, dedpad napisał:

Cześć, jakie będą najlepsze linki hamulca ręcznego do S4 b6, jaką firmę wybrać? I jakiej powinny być długości?

A po co Ci linki od S4? Przecież pasują seryjne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.