Opublikowano 19 Lutego 20242 l 16 godzin temu, Rob@k napisał(a): A co daje przekodowanie na RS4? Pompa lepiej pracuje Udało mi się zakodować na brembo 17" I teraz hamuje mega dobrze w porównaniu do tego co było wcześniej
Opublikowano 19 Lutego 20242 l Mam pompę Bosch 8.0, można ją przekodować na większe hamulce. Nie ma kodowania jak w Bocch 5.7
Opublikowano 20 Lutego 20242 l Panowie Będę miał na tyle zacisk z T5 i tarcze 330 Wystarczy kupić osłony z S4 Tylne osłony z S4 - 4F0615611 / 4F0615612 O tych numerach i po prostu zrobić nowe dziury pod montaż ? Czy podejdą jakieś inne B6 2001r ośka
Opublikowano 20 Marca 20242 l Robię swap z 320/288 na 345/300 lub więcej z tyłu. Ktoś sprzedaje zestawy zacisków po regeneracji i w kolorze? RS dziadek już nie robi.
Opublikowano 20 Marca 20242 l 9 godzin temu, DubixPL napisał(a): Robię swap z 320/288 na 345/300 lub więcej z tyłu. Ktoś sprzedaje zestawy zacisków po regeneracji i w kolorze? RS dziadek już nie robi. Dawid Zając
Opublikowano 20 Marca 20242 l 16 godzin temu, DubixPL napisał(a): Robię swap z 320/288 na 345/300 lub więcej z tyłu. Ktoś sprzedaje zestawy zacisków po regeneracji i w kolorze? RS dziadek już nie robi. Zadzwoń do Deva +48 693 45 66 99
Opublikowano 20 Marca 20242 l 17 godzin temu, DubixPL napisał(a): Robię swap z 320/288 na 345/300 lub więcej z tyłu. Ktoś sprzedaje zestawy zacisków po regeneracji i w kolorze? RS dziadek już nie robi. @Wandej może?
Opublikowano 26 Marca 20242 l Panowie Od czego wsiąść tylne osłony pod tarcze 330 i zacisk t5 ? I jakie osłony na przód do tarczy 375 ? Pomoże ktoś ? ?
Opublikowano 26 Marca 20242 l 6 godzin temu, Muskel1 napisał(a): Wsiąść to możesz do pociągu byle jakiego? Oj tam literówka ? w robocie to pisałem w czasie pracy hah
Opublikowano 26 Marca 20242 l 1 godzinę temu, Kurdex12 napisał(a): Oj tam literówka ? w robocie to pisałem w czasie pracy hah Nie ma problemu to nie po złości pisane?
Opublikowano 26 Marca 20242 l 9 godzin temu, Kurdex12 napisał(a): Panowie Od czego wsiąść tylne osłony pod tarcze 330 i zacisk t5 ? I jakie osłony na przód do tarczy 375 ? Pomoże ktoś ? ? do ?
Opublikowano 26 Marca 20242 l Teraz, kosik25 napisał(a): A4 b6 trzeba cos kombinowac z A6/S6 C7 nie jest p&p ale mozna dopasowac
Opublikowano 26 Marca 20242 l 41 minut temu, Dev napisał(a): do ? Aj cholera dałem d*py Do a4 b6 ośka Na tył ogarnąłem że po przeróbce będą ładnie osłaniać osłony od S4 b6/b7 Na przód przy mojej dużej tarczy słyszałem że od phanteona ludzie wsadzają Ale szukam kogoś kto tak ma właśnie zrobione Chyba że coś innego się dopasuje
Opublikowano 26 Marca 20242 l 11 minut temu, Kurdex12 napisał(a): Aj cholera dałem d*py Do a4 b6 ośka Na tył ogarnąłem że po przeróbce będą ładnie osłaniać osłony od S4 b6/b7 Na przód przy mojej dużej tarczy słyszałem że od phanteona ludzie wsadzają Ale szukam kogoś kto tak ma właśnie zrobione Chyba że coś innego się dopasuje Tak jak Ci pisałem na messengerze załóż osłony od s4 b6
Opublikowano 29 Marca 20242 l Witam. Tylnie zaciski w moim samochodzie zakończyły swój żywot. Pomyślałem że zamiast zakładać to samo mógł bym zrobić upgrade na coś większego 320/288. Mógł by ktoś podpowiedzieć co mogę założyć żeby pasowało P&P. Wszystko nowe kupowane w Intercars. Pacjent a4b7 2.0tdi quattro Edytowane 29 Marca 20242 l przez Poznan Literówka
Opublikowano 30 Marca 20242 l W dniu 26.03.2024 o 20:43, kosik25 napisał(a): Tak jak Ci pisałem na messengerze załóż osłony od s4 b6 Na przód RS4 B7. Jednak rzeźbić trzeba bo tarcze są za wysokie.
Opublikowano 30 Marca 20242 l 6 godzin temu, Poznan napisał(a): Witam. Tylnie zaciski w moim samochodzie zakończyły swój żywot. Pomyślałem że zamiast zakładać to samo mógł bym zrobić upgrade na coś większego 320/288. Mógł by ktoś podpowiedzieć co mogę założyć żeby pasowało P&P. Wszystko nowe kupowane w Intercars. Pacjent a4b7 2.0tdi quattro bez sensu jest kupowac nowe zaciski kupujesz uzywke i robisz regeneracje moge Ci to wszystko ogarnac od A do Zet
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto