Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, orionek65 napisał(a):

Panowie mam aktualnie z przodu hebel 320mm ale zrobiło się ciasno na aktualnych felgach i musiałem założyć dystans 5mm z którego chciałbym jednak zrezygnować a koło musi zostać. Czy jest jakaś ciekawa alternatywa pod tą średnice ewentualnie mały upgrade w rozsądnych pieniądzach który zrobi te 5mm luzu?

Jak wyżej frezowanie lub zacisk od cabrio - ma płaskie jarzmo i różni się kształtem (jest podobny do tego od Ski). Czy jest zamienność jarzm? Nie wiem. Po prostu od razu kupiłem zacisk od cabrio B7.

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

IMG_20240604_164253.thumb.jpg.b511e936ae78b8d86acbb1e0d738a401.jpgIMG_20240604_164253.thumb.jpg.b511e936ae78b8d86acbb1e0d738a401.jpgile bezpiecznie można by zdjąć materiału? ?

Opublikowano

do równego

Opublikowano

@DevZajmujesz się jeszcze hamulcami? Potrzebuję wycenę takiego setu do s4 b7: 

 

Przód:

4tłok 345mm - zaciski + klocki + adapter jeżeli potrzebny

Tył:

Jarzma RS6 C5(zaciski s4 zostają)

Tarcza 324mm

Opublikowano

nie mam nic na te chwile

 

Opublikowano
5 godzin temu, monthrey12 napisał(a):

@DevZajmujesz się jeszcze hamulcami? Potrzebuję wycenę takiego setu do s4 b7: 

 

Przód:

4tłok 345mm - zaciski + klocki + adapter jeżeli potrzebny

Tył:

Jarzma RS6 C5(zaciski s4 zostają)

Tarcza 324mm

Mam wszystko

Opublikowano
16 godzin temu, Wandej napisał(a):

Mam wszystko

Napisz proszę ile cenisz za taki secik. 

Opublikowano

sa do wziecia zaciski 356/330 mm

po regeneracji, kolor srebrny, blaszki i wąsy czarne

osłony przód i tył pomalowane proszkowo kolor srebrny

Opublikowano
7 godzin temu, Dev napisał(a):

sa do wziecia zaciski 356/330 mm

po regeneracji, kolor srebrny, blaszki i wąsy czarne

osłony przód i tył pomalowane proszkowo kolor srebrny

 I jak to siada do B6/B7 z tego tematu?

Opublikowano
15 godzin temu, MichauKR napisał(a):

 I jak to siada do B6/B7 z tego tematu?

 

w ogóle nie siada

Opublikowano
W dniu 15.06.2024 o 15:28, Dev napisał(a):

 

w ogóle nie siada

 

To po co spamujesz ?

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
11 minut temu, Dev napisał(a):

:polew: :polew: :polew:

:)

 

to ja troche offtopem.

Dev nie masz czegoś na tył pod MQB? chodzi mi po głowie 310x22 ale może masz coś ciekawszego p&p?

Opublikowano
1 godzinę temu, MaTeo85 napisał(a):

:)

 

to ja troche offtopem.

Dev nie masz czegoś na tył pod MQB? chodzi mi po głowie 310x22 ale może masz coś ciekawszego p&p?

 

niestety nic nie mam

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Tarcza pod Z18 Brembo

09.D937.11

350x34mm

H=52mm

Od Porsche Macan

Siada to czy trzeba kombinować inne?

Opublikowano
W dniu 17.06.2024 o 10:13, MaTeo85 napisał(a):

:)

 

to ja troche offtopem.

Dev nie masz czegoś na tył pod MQB? chodzi mi po głowie 310x22 ale może masz coś ciekawszego p&p?

Mam adaptery. Dajesz 310mm + adapter i tarcze z A8 i masz 356x22mm

Opublikowano
2 godziny temu, Wandej napisał(a):

Mam adaptery. Dajesz 310mm + adapter i tarcze z A8 i masz 356x22mm

Dzięki, ale adaptery nie wchodzą w grę, a sama tarcza 310 będzie wystarczająca:)

Opublikowano

Hej, mam szybkie pytanie. Czy felga z B8 16 cali jak na zdj będzie ok dla zestawu 320/288?

wiem, że kiedyś już ktoś o to pytał, ale nie potrafię znaleźć odpowiedzi. 
z góry dzięki. 

IMG_2321.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

W związku z tym, ze bede robił upgrade tyłu, z 255 na 288 pomyślałem, ze wrzuce sobie przewody HELa w oplocie.

I tu pytanie do Was, czy dlugosc tych przedowów pozwoli mi na bezproblemowe podlaczenie zaciskow 288 ? Posiadam Quattro, jezeli jest to istotny aspekt.

Opublikowano
W dniu 21.07.2024 o 14:58, e9matic napisał(a):

Witam.

W związku z tym, ze bede robił upgrade tyłu, z 255 na 288 pomyślałem, ze wrzuce sobie przewody HELa w oplocie.

I tu pytanie do Was, czy dlugosc tych przedowów pozwoli mi na bezproblemowe podlaczenie zaciskow 288 ? Posiadam Quattro, jezeli jest to istotny aspekt.

Tak, kupowałem przewody pod serię, a potem zmieniłem na 288,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.