Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko w pomarańczu ? nie eee, relingi srebro, ew dekory w kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relingi to kupne jedynie ale tak z Vario gadaliśmy luźno :)

jeszcze raz Bart-S dzia za kratki :wink::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi mi się podobają ale skoro mówisz że nie będą pasować to ok :P poszukam coś innego :naughty:

To tylko moje zdanie. Tobie ma się podobać...

No owszem owszem :)

Jak gadałem z Vario to co sądzisz o dekorach felgach i relingach dachowych w pomarańczu ?

Za dużo rzeczy na raz rozważasz... Złap jeden projekt i go zakończ. Aby bawić się z autem "kolorystycznie" musi być jakaś baza - na zwykłym body B5 takie zabiegi to przerost formy nad treścią. Musi być gleba, fela i masywniejsze nadwozie (S albo RS). Zacznij od zawieszenia i felg a potem zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi mi się podobają ale skoro mówisz że nie będą pasować to ok :P poszukam coś innego :naughty:

To tylko moje zdanie. Tobie ma się podobać...

No owszem owszem :)

Jak gadałem z Vario to co sądzisz o dekorach felgach i relingach dachowych w pomarańczu ?

Za dużo rzeczy na raz rozważasz... Złap jeden projekt i go zakończ. Aby bawić się z autem "kolorystycznie" musi być jakaś baza - na zwykłym body B5 takie zabiegi to przerost formy nad treścią. Musi być gleba, fela i masywniejsze nadwozie (S albo RS). Zacznij od zawieszenia i felg a potem zobaczymy.

dokładnie tak jak kolega pisze na spokojnie nie wszystko na raz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi mi się podobają ale skoro mówisz że nie będą pasować to ok :P poszukam coś innego :naughty:

To tylko moje zdanie. Tobie ma się podobać...

No owszem owszem :)

Jak gadałem z Vario to co sądzisz o dekorach felgach i relingach dachowych w pomarańczu ?

Za dużo rzeczy na raz rozważasz... Złap jeden projekt i go zakończ. Aby bawić się z autem "kolorystycznie" musi być jakaś baza - na zwykłym body B5 takie zabiegi to przerost formy nad treścią. Musi być gleba, fela i masywniejsze nadwozie (S albo RS). Zacznij od zawieszenia i felg a potem zobaczymy.

no dobrze dobrze ;) coś pomyśle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz wnętrze trochę ożyło dzięki tym nawiewom teraz tylko dekory

wszystko w swoim czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kratki ode mnie już na aucie :thumbup1:

no już dawno kratki są:thumbup1: teraz czas na resztę gratów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam rezanie fisa?

fis w trakcie poszukiwań miałem jeden ale okazał się uszkodzony :facepalm:szukam szukam :) najpierw maska i zderzak idzie pod pistolet :wink:

---------- Post dopisany 25-03-2013 at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 22:10 ----------

No to czas na lekkie odświeżenie tematu :wink::wink:

Tydzień temu wleciał LPG STAG :naughty: w skład wchodzi:

Reduktor: OMUL CPR

ZBIORNIK: 51 litrów

UKŁAD STERUJĄCY: 4ECO

WTRYSKI: REG FAST by OMV

Z tego zestawy jestem bardzo zadowolony:wink:

20130322039.jpg 20130322040.jpg 20130322038.jpg 20130322037.jpg 20130322041.jpg

Oraz także po długim poszukiwaniu wpadł VDO licznik z FISEM w 100% sprawnym:kox: dodatkowo posiadające ramki CHROM za zegary :naughty::kox:

tak wyglądał stary licznik:

20130317027.jpg

A został zamieniony na to: :naughty:

20130315025.jpg

20130322042.jpg

20130325044.jpg

Wybaczcie że taka jakoś zdjęć ale robione były pilotem:facepalm:

Podziękowania dla maudi za podłączenie FIS i za manetkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski OMVL Reg Fast o ile dobrze widze :P Instalka jak u mnie, tylko mam inny reduktor :)

Jak sie spisuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wtryski to żadne UMUL REG tylko REG FAST by OMVL, rozbierane przeze mnie na czynniki pierwsze:naughty: do rzędówki w sam raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski OMVL Reg Fast o ile dobrze widze :P Instalka jak u mnie, tylko mam inny reduktor :)

Jak sie spisuje ?

Spisuje się znakomicie ;) nie przerywa dobrze śmiga przy dużych prędkościach zwija się tak samo jak bena także nie mam na co narzekać ;)

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

kolego wtryski to żadne UMUL REG tylko REG FAST by OMVL, rozbierane przeze mnie na czynniki pierwsze:naughty: do rzędówki w sam raz

Dobra zmienione :naughty: thx za poprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to teraz jazda za grosze :naughty: Nieźle poszedłeś do przodu a gdzie zakładałeś gaz?

Gaz zakladalem w Poznaniu i opłacało się wjechać nawet te 70 km żeby założył dobrak i w miarę tania instalację ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ci pali ? Mam te same wtryski i u mnie nie cieli osłony. A u Ciebie chyba wycięte jest o ile dobrze widzę ;)

cieli cieli :) tak na 100 km pali około 11-12 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...