Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd


malik

Rekomendowane odpowiedzi

mimo mojego urazu do tego koloru, fura lux! :slina:

mody same konkrety, więc aż ciężko mi uwierzyć, że odważyłeś się na repliki felg :shock3:

widziałeś co czeka w dziale sprzedam? ... :wink:

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/21-oryginalne-audi-q7-speedline-rs6-2-oponami-wymiany-242084/#post2971056

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo mojego urazu do tego koloru, fura lux! :slina:

mody same konkrety, więc aż ciężko mi uwierzyć, że odważyłeś się na repliki felg :shock3:

widziałeś co czeka w dziale sprzedam? ... :wink:

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/21-oryginalne-audi-q7-speedline-rs6-2-oponami-wymiany-242084/#post2971056

Rarytas i dokładnie to czego szukałem. Szkoda, że nie styknęliśmy się 3 miesiące temu bo pewnie zrobilibyśmy biznes.

Na razie za dużo mam już tych kół do Q7. Samemu szukam kupca na odnowiony poprzedni komplet:

2549340655

2549340655_3

Ciężko handluje się częściami do takiego bydlaka. Zupełnie inny rynek niż ten dla A4 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie szkoda, bo kółka czekają na nowego właściciela już od stycznia, ale wtedy na forum było tylko Q7 Rosemeyera, który miał już 21", dopiero wczoraj znalazłem Twój temat.

Napisz mi info na PW o Twoich 20", parametry, stan, cenę itp., mam kilku znajomych z Q7 to popytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carbony piękne ! :) zakładaj zakładaj bo kobitki Brynie Asie i reszta chcą je porysować :)mają taki sam plan jak w esie z maską:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peknie granica 400ps po programie ??

wy tu piszecie o felgach 21 " a nie lepiej juz taka fele zapodac :polew::polew:

AceWhips.NET-C2C Customs- 2011 Audi Q7 Truck on 30" DUB Swyrl Floaters - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory piękne ! Robiłeś im polerkę czy takie igły ?? :kox:

Igiełki, na prawdę śliczne. Jak tylko zamontuję to cyknę foty wnętrza autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat mocy wypłynął .... ciekawe czy coolery z V12 by podeszły :eusathink:

Pytanie po co ? :) 4.2TDI ma je spore, praktycznie na wierzchu, wiec nie powinno byc problemu z chlodzeniem.

Carbony mega :jerk:

Planujesz w ogole wizyte u Rogala?

a co do hamulcow - nie masz niestety do konca racji :decayed: auta, ktore wymieniles maja inne zaciski (RS5/RS4 8-tloczkowe, TT RS 4-toczkowe itd.).

Te, ktore masz Ty i ja sa w SUVach i moze w najslabszych Prosiakach typu Boxter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Rogalem zaraz po zakupie auta. Dostałem dobrą ofertę jako stały klient :decayed: Pomyślę :whistling:

Co do zacisków jedno jest pewne - hamują za***iście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat mocy wypłynął .... ciekawe czy coolery z V12 by podeszły :eusathink:

Pytanie po co ? :) 4.2TDI ma je spore, praktycznie na wierzchu, wiec nie powinno byc problemu z chlodzeniem.

Świerzego powietrza nigdy za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko listwy po montażu:

2012-08-22_08-42-50_902.jpg

2012-08-22_08-46-45_500.jpg

Po południu cyknę więcej fotek lustrzanką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę fotek w standardowej miejscówce

IMG_8814.JPG

IMG_8769.JPG

IMG_8773.JPG

IMG_8778.JPG

IMG_8788.JPG

IMG_8798.JPG

IMG_8806.JPG

IMG_8818.JPG

IMG_8824.JPG

IMG_8829.JPG

Sorry za ziarno, ale ciemno już było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ale bardziej mi się podoba niż ta nowa - polifotwa. Może dlatego, że w nowej już nawalone tych ledów w lapach jak na choince w święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ale bardziej mi się podoba niż ta nowa - polifotwa. Może dlatego, że w nowej już nawalone tych ledów w lapach jak na choince w święta.

No dzięki. Też mi przednie lampy z nowej Q7 nie pasują dlatego wybrałem te z modelu V12. Zastanawiam się jednak nad lampami LED do tyłu z wersji poliftowej. Pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...