Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako, że korzystam z forum już od jakiegoś czasu, uznałem za obywatelski obowiązek pokazać swoje audi. Samochód kupiłem w zeszłym roku. Jak to bywa z używkami na początku do auta wleciał pakiet startowy jak rozrząd, filtry etc.

Audi kupiłem kilka km od siebie. Produkcja 1998, pod maską AFN...przebieg 240.000...tak mówią...ile w rzeczywistości...może lepiej nie wiedzieć. Jeździ pali i daje radochę z jazdy:wink:

Na początku było tak:

Wyposażenie:

- jasna skórzana tapicerka

- climatronic

- szyber

- 1 BA

- elektryczne szyby przód

- BOSE

Samochód po zakupie:

46c9cf3da8a9e630m.jpg

c19693f5b4c5d9b3m.jpg

a9aee1387fc6b9f6m.jpg

bef0e884c1935038m.jpg

a7468a49927837e8m.jpg

Wgląd do wnętrza

13b25c6c7e2d61c5m.jpg

Samochód aktualnie prezentuje się trochę inaczej jak na początku:

Przed:

2nsd.jpg

Po:

ir4x.jpg

e2ju.jpg

y8pm.jpg

ctwd.jpg

42fy.jpg

Między czasie przeprowadziłem trochę modyfikacji, dwie główne czyli gewinde i FMIC zawdzięczam Lukas'owi:hi: Nie będę dzielił modów na grupy. Kolejność chronologiczna:wink::

Lampy polift:

jwm6.jpg

8fsj.jpg

Głośniki przód 13cm Powerbass S5C + blaupunkt GTA 480+ emulator zmieniarki w schowek

Kolejno montaż gwintu Supersport- fotka na roboczo:

jlak.jpg

I na gotowo- felgi Ronal R38 17' 8J ET35:

9l6w.jpg

hy7n.jpg

Kat Out:

Ringi na zegary+polerka szybki:

bxqx.jpg

cdkz.jpg

W styczniu wpadły wtryski .216 Bosio

Przygotowania do pakietu "moc"

cga2.jpg

10d8.jpg

Turbo BRD:

20130226154929.jpg

Sprzęgło AWX:

dsc5717d.jpg

Map sensor AWX 051C:

dsc5720t.jpg

Kolektor z Sharana w czarny mat:

dsc5721p.jpg

Między czasie wleciał FMIC z dolotem z kwasiaka

Strojenie w CTR Zabrze:banan::

sam5135kopia.jpg

audia4brd216.jpg

Lampy tył polift + ori RS6 od Cymka:hi:

sam5145.jpg

Jazda próbna ze 100kg załadunkiem:decayed:

Skórzane kubły+dzielona tylna kanapa:

20130406175343.jpg

20130406175410.jpg

Zderzak tył polift:

u80a.jpg

Zderzak z eSy na przód+lusterka i gryll z polifta:

rt2g.jpg

Felgi z MB 18' przód 8,5J et38 tył 9J et34(dystans 5mm-bez niego obcierało minimalnie od wewnątrz) + opony Accelera Phi 215/40/18:

ehyp.jpg

7bi4.jpg

i8t7.jpg

Nowy brelok:kox::

10wj.jpg

Malowanie ramek lamp w czarny mat:

kgky.jpg

Przyciemnienie wstecznego:

zknt.jpg

Opublikowano

jak moja czarnulka xD hmm jak wygląda soczewka z przedlifta?? <myśli>

Opublikowano
jak moja czarnulka xD hmm jak wygląda soczewka z przedlifta?? <myśli>

Lampy od S4 :good:

Ładna, niech się kula! :kox:

Opublikowano

Kolor ciemny moze dodasz do tego jasne kolory aby auto wyróżniało sie z tłumu może przemaluj aluski na biały kolor co ty na to ?

Opublikowano

Fele to jaki rozmiar masz? 16cali? Sam się do takich przymierzam ale 18tki xD

Opublikowano

świetnie wygląda :hi: wyposażenie też niczego sobie ;)

Opublikowano

jedyny sluszny kolor... :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

---------- Post added at 13:54 ---------- Previous post was at 13:53 ----------

Fele to jaki rozmiar masz? 16cali? Sam się do takich przymierzam ale 18tki xD

Felga to Ronal R38- made in poland :D 17 cali.

Dzięki za opinie:)

Opublikowano

Ciekawie się maszyna prezentuje... Wrzucisz zawias i koło zmienisz i będzie git....

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

no ładna furka muszę przyznać hehe :naughty: chyba jedna cię widziałem :banan:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, lampy z polifta już wsadzone...wygląda znacznie lepiej...tych, którzy wciąż się wahają...zachęcam...szybko, sprawnie...a z dużym efektem!

Opublikowano

alu naprawde spox a u nas na wsi jezdzi a6 c5 na takich naprawde super koło

Opublikowano

<:thumbup1:> ładniutka

Opublikowano

Pasie sie :)

Opublikowano
  • Autor

Lampy z polifta już założone...cyknę jakieś zdjęcie, no i obecnie autko ma status: oczekuje na gwint od pumy:banan:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

Jak już pisałem, poniżej szybkie foto z lampami od polifta...2 lata się odmłodziło..teraz tylko cos z tym allroad'em trzeba zrobić:decayed:(to już niebawem).

DSC_3998.jpg

DSC_4000.jpg

Dla zastanawiających się jest to kolejny argument, że warto...od zebrania sprzętu do ogarnięcia wszystkiego ok 2,5h.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

No i malina jest teraz :decayed:

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

Niewiem czy interesuje cie grill poliftowy ale mialem na sprzedaz.

Mialem bo wczoraj kolega z forum pisal ze bierze ale narazie sie nie odezwal.

---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

Kurcze skora w srodku fajnie :kox:

Opublikowano

no prosze kolega ma identyko fele jak moje :P 17 et 35 8j ? tylko moje poszly w grafit

13 w dzwi ? to seria jaka siedzi z przodu ?

Opublikowano
  • Autor

Z tego co się orientuję to 11,5cm.

Opublikowano

no ładnie ładnie z tymi lampami hehe sam robiłeś ???

Opublikowano
  • Autor

Miałem lekkie obawy odnośnie cięcia karoserii, ale tyle stron wątku mnie przekonało i jakoś poszło...:wink: Widziałem u Ciebie też leżą i czekają na montaż...nic tylko swapować na polifty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.