Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Części w super cenach, jeszcze większy asortyment, elastyczne warunki sprzedaży.


TOM77

Rekomendowane odpowiedzi

witaj Tom77 potrzebuje kompletne sprzęgło luk razem z dwu masom oraz

banan od strony kierowcy

filtr kabinowy

filtr powietrza

podaj jaki koszt tego będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja daje minusa :disgust: powiedziałem co chce, podałem wymagane parametry, części nie pasowały, odesłałem i jedynie straciłem czas (bo auto stało u mechanika rozebrane) i pieniądze na przesyłki przy tej transakcji.. szkoda :hi:

Kolego trochę przesada z tym komentarzem :cool1:, nie pasowała tylko pompa wody, bo tak naprawdę była od innego modelu niż podałeś....w pierwszym pw do mnie napisałeś, że nie pasują wszystkie części, później okazało się, że było inaczej.

Myślę, że każdy że sprzedawców na tym forum i w każdym innym sklepie dobrałby Ci taki zestaw rozrządu jaki został wysłany do Ciebie, ponieważ jest taki w katalogu do tego auta...

Przecież nie chciałem zrobić Ci problemu, tylko pomóc, ale chyba pewnym rzeczy nie rozumiesz i piszesz to co powyżej....

:doh1:

nie tylko pompa wody nie pasowała.. nie przekręcaj :cool1: samochód był z 2000 skąd miałem wiedzieć ze graty potrzebne są z wersji z 98 :mysli:

a co do pw to jak dostałem znać od mechanika ze graty nie pasują to tak ci napisałem od razu, dopiero później jak u niego byłem dowiedziałem się że pasuje tylko 1 rolka i pasek a reszta nie. nic bym nie powiedział bo wiadomo ze zdarzają się pomyłki, ale to że ja pokryłem koszty oby wysyłek to lekka przesada :hi:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 10:40_________________________________________________

ale każdą sprawę daję się polubownie załatwić, muszą być tylko chęci z obu stron :wink4:

no jak widać nie było :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek potrzebuję łożysko ( lewy przód) do AJM z 2000 roku lub ewentualnie komplet na lewe i prawe koło . Daj jakieś propozycje z cenami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Interesuje mnie kompletny rozrząd do A4 Avant 2002 rok 1,9 TDI 130 KM AWX podaj jaka cena tego będzie,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko pompa wody nie pasowała.. nie przekręcaj :cool1: samochód był z 2000 skąd miałem wiedzieć ze graty potrzebne są z wersji z 98 :mysli:

A skąd jakikolwiek sprzedawca może wiedzieć, że jeśli wskazujesz auto z 2000 roku to tak naprawdę potrzebne są z 1998r ? :kox:

a co do pw to jak dostałem znać od mechanika ze graty nie pasują to tak ci napisałem od razu, dopiero później jak u niego byłem dowiedziałem się że pasuje tylko 1 rolka i pasek a reszta nie.

No więc skoro najpierw dałeś znać, a potem dowiedziałeś się co nie pasuje to jak człowiek ma dojść do ładu?

No przecież to jest jakiś bezsens.

nic bym nie powiedział bo wiadomo ze zdarzają się pomyłki, ale to że ja pokryłem koszty oby wysyłek to lekka przesada :hi:

Zamówiłeś części – podałeś dane samochodu – otrzymałeś części, takie jakie odpowiadają dla twojego modelu.

Okazało się, że nie pasują, bo coś jest nie tak u Ciebie w aucie – Tom77 przyjął od Ciebie towar, chociaż wcale nie musiał, bo sprzedał Ci towar kompletny i bez wad.

Więc dzięki temu straciłeś jedynie koszty przesyłki, resztę pieniędzy dostałeś spowrotem i jeszcze piszesz publicznie, że nie jesteś zadowolony. Trudno, żeby jeszcze On pokrywał je ze swojej kieszeni.

Gdyby tak było to już bym zamawiał części do testów, a później oddawał mówiąc, że nie pasują.. :)

Ja bym mu jeszcze podziękował, a nie siał antyreklamy. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd jakikolwiek sprzedawca może wiedzieć, że jeśli wskazujesz auto z 2000 roku to tak naprawdę potrzebne są z 1998r ? :kox:

a skąd ja mam to wiedzieć? jakoś w sklepie sobie z tym poradzili :cool1:

Okazało się, że nie pasują, bo coś jest nie tak u Ciebie w aucie

niby co jest nie tak.

proszę cie.. to co ty wypisujesz to jakiś bezsens

podałem parametry o które prosił, towar nie pasuje to go zwracam, i do tej pory jak mi się coś takiego przytrafiło to za 1 przesyłkę też miałem zwracane bo niby czemu mam płacić skoro nie z mojej winy towar nie pasuje.

TOM77 załatwia to inaczej i nie zwraca za przesyłkę. mi się to nie spodobało. dałem negatywa i tyle dziękuje dobranoc

po co się spuszczać nad tym jak i tak to nic nie zmienia

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podałem parametry o które prosił, towar nie pasuje to go zwracam, i do tej pory jak mi się coś takiego przytrafiło to za 1 przesyłkę też miałem zwracane bo niby czemu mam płacić skoro nie z mojej winy towar nie pasuje.

Po pierwsze kolego części rozrządu pasowały, to niby dlaczego mam ponosić koszty związane ze zwrotem.

Mam na to kilka argumentów:

1.W tym modelu jest jeden rodzaj rozrządu!

2.Prosiłem abyś mi podał numery właściwych części, które kupił Ci mechanik-nie podałeś, dla mnie to trochę dziwne, jeśli byłeś pewny swego, dlaczego tego nie zrobiłeś :mysli:

3.Napisałeś, że pasuje pasek i napinacz, rolki nie- to teraz mi powiedz, jak mechanik stwierdził, że są złe skoro nawet nie otworzył pudełek(w kwestii wyjaśnienia, poprosiłem magazyn by jeszcze raz sprawdził towar, który od Ciebie wrócił-co się okazało, że pudełka są fabrycznie zamknięte)

Reasumując po prostu uważam, że mechanik nie powiedział Ci do końca prawdy i kupił cały rozrząd(zapewne taki sam jak Ci wysłaliśmy)

Uważam temat za zamknięty i myślę, że większość osób na tym forum jest tego zdania.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre… :cool:

Ciekawe jaka była różnica między kosztem części u TOM-a, a częściami od mechanika, który stwierdził, że nie pasują..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Z Tomkiem współpracuję już dłuższy czas i nigdy, powtarzam NIGDY, nie zdarzyło się, żeby części zostały źle dopasowane przez sprzedającego.

W przypadku, jeżeli zaistnieje nawet najmniejsze prawdopodobieństwo pomyłki kolega zawsze dzwoni i wyjaśnia nieścisłość.

Tomek pracuje w branży nie pierwszy rok i ze swojej strony mogę ręczyć za jego profesjonalne podejście.

Podobnie nie wyobrażam sobie dlaczego miałby zwracać za przesyłkę prawidłowo dobranych części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wuju" Czepiasz się nie wiadomo czego, z całej rozmowy wynika że to Ty źle zamówiłeś części, i dlaczego ktoś inny miał by płacić za to? Ja nie rozumiem takich ludzi.

Pewnie mechanik cię orżnął na częściach i tyle.

A morał z tego taki, że dowiedziałeś się że masz auto starsze o 2 lata. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Prosiłem abyś mi podał numery właściwych części, które kupił Ci mechanik-nie podałeś, dla mnie to trochę dziwne, jeśli byłeś pewny swego, dlaczego tego nie zrobiłeś :mysli

bo pudełek już nie było, a nie będę go ganiał po sklepach żeby mi numery spisał

3.Napisałeś, że pasuje pasek i napinacz, rolki nie- to teraz mi powiedz, jak mechanik stwierdził, że są złe skoro nawet nie otworzył pudełek(w kwestii wyjaśnienia, poprosiłem magazyn by jeszcze raz sprawdził towar, który od Ciebie wrócił-co się okazało, że pudełka są fabrycznie zamknięte)

:polew: :polew: :polew:

jak ja je sam otwierałem zaraz po otrzymaniu paczki, fakt że otworzyłem tak że naklejki chyba się nie porwały on widać otworzył tak samo

Reasumując po prostu uważam, że mechanik nie powiedział Ci do końca prawdy i kupił cały rozrząd(zapewne taki sam jak Ci wysłaliśmy)

Pewnie mechanik cię orżnął na częściach i tyle.

mechanikiem jest mój dobry znajomy i zarazem przyszły szwagier, i nie mów mi że bawił by się w we wciskanie mi swoich części skoro i tak sprzedaje mi je po cenie takiej jak kupuje (mimo to i tak drożej niż u ciebie)

"Wuju" Czepiasz się nie wiadomo czego, z całej rozmowy wynika że to Ty źle zamówiłeś części

jak mogłem źle zamówić części :mysli:

skoro podałem parametry o które TOM prosił :cool1:

to by było na tyle z mojej strony pzdr. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potwierdzam, że zakupy u Tom77 to czysta przyjemność.

Gość ma anielską cierpliwość, wszystko wytłumaczy każdemu laikowi co i jak pasuje, da kilka możliwości do wyboru itd.

Z pewnością będę jeszcze korzystał z jego usług. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też był ostatnio kłopot z niewłaściwymi częściami ale

Tom77 stanął na wysokości zadania i wszystko idzie bezproblemowo,także póki co dostaje pozytywnego pozytywa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck,co za ludzie chca czesci do rocznika z 2000r a potem sie dziwia ze nie pasuja do `98 :wallbash:,,ale i ja chcialem ponarzekac na Tomka,zamawiam u niego z premedytacja czesci ktore do mnie nie pasuja a on i tak sprzedaje mi na sile takie jakie powinny byc :wink4: juz nie mam do niego sily,robie wszystko zxeby sie do chlopaka przyje...bac a i tak sie nie udaje :polew:,pzdr

ps.jakbym mial do niego blizej to bym zadnej srubki ani innej pierdoly nie kupil gdzie indziej

Tomek mialem do Ciebie dzwonic bo cos Cie ostatnio nie widac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuju, strzeliles sobie samoboja :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie robi sie czegos takiego [wystawienie "negatywa"], nawet jesli Tomek popelnilby blad [w co nie wierze, bo tak to wyglada w tej sprawie], to ma obowiazek wymienic Ci towar na taki, ktorego potrzebujesz.

napisales, ze otwierales pudelka - niektorzy wysmialiby Cie z miejsca, bo duzo sklepow otwartego towaru nie przyjmuje z powrotem.

a Ty masz jeszcze czelnosc narzekac... przykro mi, ale to calkowicie zenujaca sytuacja. :sick3:

poszukuję wkładów do lusterek (już 2 razy mi sie ulotniły) do B8 allroad. Masz cosik takiego? :hi:

Takie rzeczy to tylko allegro/aso :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOM77 Ostatnio zczaiłem się że pracuje w IC razem z Twoją rodziną :wink4:

Zgadza się :wink4: też tam kiedyś pracowałem, stare dobre czasy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuju, strzeliles sobie samoboja :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie robi sie czegos takiego [wystawienie "negatywa"], nawet jesli Tomek popelnilby blad [w co nie wierze, bo tak to wyglada w tej sprawie], to ma obowiazek wymienic Ci towar na taki, ktorego potrzebujesz.

napisales, ze otwierales pudelka - niektorzy wysmialiby Cie z miejsca, bo duzo sklepow otwartego towaru nie przyjmuje z powrotem.

a Ty masz jeszcze czelnosc narzekac... przykro mi, ale to calkowicie zenujaca sytuacja. :sick3:

nie spodobało mi się jak to zostało załatwione to dałem komentarz jaki dałem..

słuchaj, zamówiłem części i one nie pasują to je odsyłam a że nie było czasu na czekanie na kolejne (auto zarabia na siebie) to zakupione zostały w sklepie. ja nie wymagam od TOM-a żeby był jasnowidzem i przewidział że akurat w moim aucie potrzebne są inne części niż standardowe do mojego rocznika. ja tego też nie wiedziałem czyli po część wina jest po obu stronach bo tego nie sprawdziliśmy. a koszty poniosłem tylko ja :disgust:

uwierz ze jak do tej pory coś zamawiałem przez internet to gdy coś było nie tak to przy odsyłaniu dostawałem częściowy a nawet czasami całkowity zwrot kosztów :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...