Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż el. składanych lusterek zewnętrznych - DIY


Lukasz_mk2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zmieniając manetkę/przełącznik regulacji lusterek pod funkcję składania lusterek muszę dokładać jakieś piny do wtyczki czy wszystko P&P i wystarczy wymienić samą manetkę/przełącznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie musze zmieniac silniki i mod ? Czy wystarcza tylko lusterka

Dziekuje za zainteresowanie tematem

e30e1b93de7e10ce4dd99d20f7f34132.jpg

Wysłane z mojego Xperia SP przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczki z końcówkami E,F, G lub bez literki obsłużą pamięć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczki z końcówkami E,F, G lub bez literki obsłużą pamięć ?

Na pierwszej stronie masz wszystko ladnie opisane:) obsłużą ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam ,kompletuje wszytskie potrzebne elementy układanki do uruchomienia składanych lusterek , i zastanawia mnie czy ten plastik ,rączka do el szyb istnieje wersja pod 2xel szyby z pokrętłem do składanych lusterek? Pod 4 el szyby nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje, najlepiej zapytaj w Aso, bo jest to tanie - z tego co pamiętam ok.100 zł

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam ,kompletuje wszytskie potrzebne elementy układanki do uruchomienia składanych lusterek , i zastanawia mnie czy ten plastik ,rączka do el szyb istnieje wersja pod 2xel szyby z pokrętłem do składanych lusterek? Pod 4 el szyby nie ma problemu

Napisz do gostka VW Wrocław Centrum :wink: link http://allegro.pl/nowy-uchwyt-nakladka-panel-drzwi-audi-a4-b6-b7-i6075579647.html

Uchwyt na pod 4x szyby ma za 85zl wiec cena do twojego powinna być podobna. Pokrętło od A3 po lifcie ma za 140zł ;)

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Czy jest gdzieś temat o montowaniu zewnętrznych lusterek fotochromatycznych w b7?

Chodzi mi o podłączenie który pin od lusterka wewnętrznego idzie do szkła lusterka zewnętrznego?

Dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Paweł, ale Ty na poważnie z tym pytaniem ? przecież to jest właśnie w tym temacie w którym pytasz ...

4,5 pin w lusterku przez pomarańczową kostkę w słupku 7,8 rozdzielasz na drzwi przez 20 pinową kostkę też 7,8 do 10 pinowej sterownika, wsio ...

Edytowane przez tom4275
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką i konkretną odpowiedz

No niestety w tytule nic nie ma o fotochromach a i w pierwszym poście jest opisany tylko wymiana na składane lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wreszcie zawitały u mnie składane lustra :naughty: Pierwszy etap ukończony, bardzo cieszy, drugi etap podpięcie modułów składania z pilota :)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień jeszcze uchwyt żeby byłą ikona do składania, ja kupiłem w aso za 89 zł , nówka wygląda tak mega pięknie że az szkoda jej zakładać, i zastanawiam się czy na inne drzwi nie kupić .

Moduły masz już kupione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się, ale na razie nie wymienialem panelu bo mozliwe ze wpadna 4 el. szyby więc szkoda dwa razy wydawać pieniądze ☺ Moduły od kkama mam już ale nie było czasu dzisiaj już zamontować ☺

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Zieluu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhy, w sumie racja, dołożysz elektryczne szyby i wtedy rączka do wymiany. Ja Chciałem kupić moduły ale kkam zawiesił działalność i lipa.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jeszcze ostatnią partię zdążyłem kupić, kupuje takie "rarytasy" wcześniej nawet jak nie mam jeszcze gratów wszystkich pod danego moda, bo właśnie może ktoś działalność zawiesić i będzie za późno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...