Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje pierwsze Audi A4 2.6 V6,ale dlugo sie nie nacieszylem:((((


radi

Rekomendowane odpowiedzi

Wyposazenie standard

2 el.szybki

grzane stołki

climatronic

ori felgi

LPG-KME diego

nawet nie zdazylem nic przy nim pomodzic,ale jest drugie w watku Czarna A4

a o to kilka fotek

ed1760b4cdd95336m.jpg777186f80b6e6c72m.jpg3e8b4741b19d565em.jpg417e84db55587b80m.jpgaeace02034846820m.jpg151a79b6d42eb8e9m.jpg52bb9f8fb25a22adm.jpg

a tak wygldało po wypadku po kilku tygodniach po zakupie:((( przy 190km/h

d0ab2aa2864fc508m.jpg00c01ecc0ad34c48m.jpgdba4fca9cc491d76m.jpg9303d9103cea57f1m.jpg75a8d6c2850ca5b6m.jpg1127fc0da962d182m.jpg4216a7d81796716am.jpg7079260b61943731m.jpg

temat o mojej drugiej audicy "Czarna a4"

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=206459

duzo czesci z niej wyciagnalem,przekladka poszla do 3 audi A4,pokaze ja na forum jak bede mial chwile czasu,a reszta poszla na zlom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ciesz sie ze nic Ci sie nie stało, skoro piszesz dalej na forum:whistling: to chyba jakiś dach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduchy nie wywaliło czyli można powiedzieć auto po kolizyjne. A tak na serio opisz jak to się stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda auta w dodatku ten sam kolor co ja mam, opisz co i jak było z tym wypadkiem bo jak na taka prędkosc to jakos strasznie rozwalone nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechalo w aucie 3 osoby,nic nikomu sie nie stalo,byla dluga prosta wiec postanowilem wyprobowc moc V6,jakis wariat zaczol mnie wyprzedzac,a znad przeciwka samochod,wyprzedzajac mnie tym samochodem,juz przy zjezdzie na prawy pas zachaczyl mnie prawym tylnym blotnikiem w moj lewy przedni,postawilo mnie w poprzeg drogi i tak sunolem bokiem przy takiej predkosci,ale auta jeszcze nie wywalilo na dach,dopiero jak zachaczylem tylnym kolem o wjazd na jakąś posesje,auto kilka razy zrobilo dachowanie i zatrzymalo sie na drzewie,jeszcze silnik pracowal! z tylu gosc wypadl przez tylna szybe do rowu bo by mu nogi pourywalo tak zmiazdzone bylo auto z tyłu,oczywiscie sprawca uciekl i tyle go widzialem:(zaraz przyjechalo pogotowie i straz,to chyba tyle,jednym slowem duzo szczescia mialem,no i oczywiscie to Audi bardzo bezpieczny samochod:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem... on Cie wyprzedzal przy 190? :facepalm: dobrze ze nic Wam sie nie stalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no on wyprzedzał przy 190km/h,no trzeba bylo tak nie zapier...ć,ale tak to sie mowi po fakcie,teraz jezdze powoli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm::facepalm: zdrowia życzę i dobrze że nikogo przed Piotrowe bramy nie wysłałeś :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jednym słowem.

Dziękuj Bogu że żyjesz i pozostali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz jeśli on zawadził Cie przy ponad 190, skoro Cie wyprzedzał, to tyle miał... To jemu się nic nie stało? Bo piszesz, że uciekł ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam tylko trzy marki który przeżyją takiego dzwona Audi BMW i Merc stary masz szczęście że żyjesz... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam tylko trzy marki który przeżyją takiego dzwona Audi BMW i Merc stary masz szczęście że żyjesz... pozdro

przy takiej predkosci nie ma bezpiecznych samochodow. Tu liczy sie tylko fart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądrze jechać we 3jke 190 po typowo polskim "hajłeju"

co do pancerności a4, bmw i MB z tamtego okresu.

http://www.euroncap.com/tests/mercedes_benz_c_class_1997/18.aspx

http://www.euroncap.com/tests/audi_a4_1997/14.aspx

http://www.euroncap.com/tests/bmw_3_series_1997/15.aspx

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3::shock3: grubo !!! może nie czas i miejsce ale biorąc ludzi na pokład włącza się myślenie a nie głupotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesz się że żyjesz, ja sowją skasowałem przy 80 km/h i tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi stary- nie zapieprzaj tak po zwykłych drogach- bo to masakra jest- jak już to hajłej . Dobrze ze wam się nic nie stało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...