Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, krzysztof-kosior1 napisał:

Wyświetla Ci na radiu nazwy utworów? Mi nie... jak to możliwe :o

Nie :P Chodzi mi o to, że nie zmieniałem nazw plików jak w instrukcji na track 01, track 02 lub 01 - wykonawca - tytuł... tylko zostały nazwy własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Nie :P Chodzi mi o to, że nie zmieniałem nazw plików jak w instrukcji na track 01, track 02 lub 01 - wykonawca - tytuł... tylko zostały nazwy własne.

U mnie tak samo :D:D kiedy jakiś zlot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się podepnie Densiona gateway 300 pod RNS-e, co wtedy z obsługą fabrycznej zmieniarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mi ta zmieniarka z Chin. Na początku po prostu wpiąłem tą niebieską kostkę od zmieniarki zamiast tej czarnej od radia. Zmieniarka jak i normalne radio działały normalnie, może ktoś powiedzieć do czego służy ta czarna kostka?

Ostatecznie przełożyłem piny z niebieskiej kostki do tej czarnej od radia i wszystko działa.

Co do jakości dźwięku to z pendrive bardzo dobra, a jak podpinam telefon pod aux to jak się przygłośni to trochę szumi w tle.

20170402_132113.jpg20170402_132616.jpg

Edytowane przez przymuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kupiłem Xiaomi Roidmi 1 i jak dla mnie sprawdza się wystarczająco dobrze, szczególnie jak mp3 jest dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie adapter na 20 pin i podłącz czarną kostkę oraz niebieską. Teraz straciłeś info na FIS itp.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się nie czyta całego tematu, dla niektórych to katorga przejrzeć parę stron i popatrzeć na foty.:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ktoś ma, używa? Jak ocenia? Warte zakupu?

 

http://allegro.pl/zmieniarka-zestaw-bluetooth-usb-vw-audi-skoda-seat-i6602198485.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czego oczekujesz po tym sprzęcie - powinno działać jak inne sprzęty tu omawiane; 

jeżeli nie zależy Ci na bluetooth to bym wziął inny, tańszy sprzęt - jakość będzie pewnie porównywalna;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zamowilem te zmieniarke za 75zl. Przyszla, dziala, przelozylem piny z niebieskiej kostki do czarnej i wszystko ok.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest zmieniarka w której zestaw głośnomówiący bluetooth działa podczas słuchania radia? Potrzebuję takiej do Symphony i delty cc

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, szeryf napisał:

Dension :) 

Mam densiona aktualnie w mojej b5 i działa tylko w trybie CDC podczas słuchania mp3 z pena. Chyba, że jest jakiś nowszy model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiego masz, w moim podczas słuchania radia rozmowę odbierało się przez wciśnięcie przycisku przełączającego na zmieniarkę.

Poszukaj szczegółów w instrukcji obsługi, a może jest nowszy fw, poszukaj na stronie producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wlasnie doszedl mi ten emulator z aliexpress i teraz mam do was dwa pytania, ktoredy wyprowadziliscie i gdzie kable od auxa i usb? drugie pytanie to gdzie zlapaliscie mase do tego emulatora? od kostki wychodzi czarny kabelek wiec zakladam ze to masa.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz radio? Jeśli Concert 2, to odkręć śrubę z boku i tam pasuje idealnie. Ja do schowka prowadziłem kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam chorusa na kasety bodajze, sruba tam jakas faktycznie jest , sprobuje to ogarnac. A jak przeciagnac to do schowka? ktoredy ? bo kable od zmieniarki ida po lewek stronie -trzeba rozbierac cala konsole?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak przelozyc piny z tej zmieniarki do kostki ktora jest wpieta ori?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz przekładać. Są przejściówki. Zrzucasz schowek i w nim jest otwór na fabryczną instalację zmieniarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...