Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stikery od prosięcia :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 89 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Albo zamiast Brembo czy Porsche pierdyknij sE NOS-b :decayed:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 11:50_________________________________________________a jak z moim zawieszeniem?? :bicz3:

Opublikowano

Naklejki na zaciski NOSB, wygrawerowany napis na dekielkach NOSB i taka muzyczka w głośniki NOSB DE RIJMERS i lans pełną gębą :decayed::)

Opublikowano

Naklejki na zaciski NOSB, wygrawerowany napis na dekielkach NOSB i taka muzyczka w głośniki NOSB DE RIJMERS i lans pełną gębą :decayed::)

:polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

nosb i quattro odpada :polew:

Prosiecia sie zamowi jakies :)

Plast lezy sE kolo takiego czerwonego audi :decayed:

Krystiaaaannn nie sadz sie bo odbiore skore , felgi i zabawki na moc :polew:

Opublikowano

Krystiaaaannn nie sadz sie bo odbiore skore , felgi i zabawki na moc :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

trzymasz go w szachu ??? zapłacił ci juz za graty czy jeszcze zwleka ??? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Sek w tym ze c**jek oddal juz :(:tongue4:

Opublikowano

Sek w tym ze c**jek oddal juz :(:tongue4:

no to w sumie mozesz go tylko postraszyć :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Lepsze to niz nic :) Odkrece kola , poplamie skore i nasype piachu do IC i turbiny jak bedzie niegrzeczny :decayed:

Opublikowano

Wal się.

Opublikowano
  • Autor

Gowniarz podlapal haslo i sie sadzi :punish::decayed:

Opublikowano

NOSB masz może jeszcze tuner tv?

sory za OT ale coś nie mogę PW wysłać

Opublikowano

sory za OT ale coś nie mogę PW wysłać

a opłaciłeś abonament ??? :gwizdanie: :kox:

Nosb kiedy zakładasz kółka ?? masz juz gumy ??

Opublikowano
  • Autor

Aju poszedl dawno juz. Zapchali skrzynke i dlatego :decayed:

Moskal w tym tygodniu bede mial gumy :) Juz zamowione trzeba tylko zaplacic :decayed:

Potem dystansik i mozna przymierzac :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No i jak tam ? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dystanse sa , opony sa :) Czekam na wentyle i naciagam gumy. Dzisiaj przykrecilem kolko na probe :) Deczko wystaje na pupie :D Dystanse zabieram przednie do zwezenia z 2 mm chociaz bo bedzie zonk wielki ;)

Zdjalem tylni zderzak bo wisial niedopasowany i musze poprawic mocowania, przedni tez zdjety idzie do lakieru. Wytlumilem klape :)

dscf4104o.jpg

dscf4106.jpg

dscf4091n.jpg

dscf4090.jpg

dscf4072.jpg

Opublikowano

no ja tez musze na czasie przedni zdjąc i poprawic bo coś opadl prawa strona po zimie :kwasny:, odrazu poprawię spryski :gwizdanie:, oponki kupowales nowe czy tak żeby sezon przelecieć :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dolaczylem foto :) 600 zl komplet to nie wybrzydzalem :) Rewelacyjne nie sa ale jakos dam rade :wink4:

Opublikowano

Kiedy panie obijesz te pudła jakims ładnym materiałem :decayed: Będziesz je wyciągał czy brat będzie bomboniery i kwiatki na kolanach trzymał :decayed:

Opublikowano

600 zl komplet to nie wybrzydzalem :) Rewelacyjne nie sa ale jakos dam rade :wink4

Darowanemu koniowi pod ogon się nie zagląda :naughty:

Co to za gumki ? :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.