Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Plastusiowy placi 300 zl za jarzma z blachami oslonowymi klocki praktycznie nie ma i tarcza taka sobie :) A ze staly klient :good:

Kurcze cos wisi w powietrzu powiem wam ale Ciiii :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja przebijam cene o 150 pln. powaga.

w tej cenie to szukaj 320mm :D

źle mnie zrozumiałeś , ja Twoją cene przebijam o 150 pln :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielu, a pod moją turlaj fele piętnastkę wejdzie coś? Hehe :)

Na wiosnę zmienię felgi to zmienię hamowanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb i jak odpaliłeś już maszynę? [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 14:28_________________________________________________masz już licznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już wyjawiłeś swój sekret to ja przybliże temat kolegom :) Pewnego wieczoru z nudów przeglądałem aukcje na alegro i postanowiłem zobaczyć w jakich cenach stoją S-ki i natrafiłem na piękny egzemplarz w dobrej cenie! Auto odpala itd. ale nie stety dostało w bok i nie nadaje się do jazdy więc zostało wystawione za przysłowiowe grosze! Pomyślałem odrazu że wyśle tą aukcje Nosb-owi A on po chwili odpisuje do mnie czy byłbym chętny na jakieś gadzety z tego auta. No to ja na to jak najbardziej że to i tamto :decayed: I dowiaduje się następnego dnia żeby kołować kase na graty bo auto już niedługo będzie u nieg w garażu :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 17:28_________________________________________________I tak to kolega Nosb posiadł dwie S4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...