Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam 18" i mówiąc szczerze wolal bym 19 z tego względu że żadnej różnicy już w jeździe nie ma a prezentują sie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nosb orientujesz sie moze czy belka ze zderzaka poliftowego podpasi do RSa i czy w przypadku fmic 18cm trzeba bedzie cos pocinać w zderzaku, w polifcie niewiele miałem podcięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyj$%alem na zlom taka belke :gwizdanie: Nie mam pojecia czy podejdzie ale prawdopodobnie nie :) Zawsze za to idzie to jakos "polepic" Co do cieca to co sie przejmujesz? Trzeba ciac metal i krzesac iskry jak to ktos kiedys gdzies mowil :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyj$%alem na zlom taka belke :gwizdanie: Nie mam pojecia czy podejdzie ale prawdopodobnie nie :) Zawsze za to idzie to jakos "polepic" Co do cieca to co sie przejmujesz? Trzeba ciac metal i krzesac iskry jak to ktos kiedys gdzies mowil :polew:

no chciałbym taka poliftową tam wstawić, mniej roboty by juz było bo ta jest ładnie podcięta i temat spasowania do nadwozia był by prostszy, a tak to moze sie wszystko przedłuzyc, koleś na dzieńdobry powiedział że powinien sie przez dzień wyrobić z załozeniem tego RSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia mu zycze :)

czyli mówisz ze moze być cieżko :mysli: bo cały czas zastanawiam sie czy to robić, a Ty u siebie ile czasu to dopasowywałeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel a Ty pod tym poliftowym podszybiem masz rozpórkę? :mysli:

Bo mrużę oczy i ni chooja nie mogę dojrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma rozporke :) Mocowania z A6 i rozporka z S4 chiiiba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo Flyer będzie znał lepiej furkę NOSBa niż swoją :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom bo sie zamieniamy :polew:

Rozporka jak pisal fly i ja gdzies w temacie. Sama belka z S4 a mocowania zeby nie spawac z A6 przykrecane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom bo sie zamieniamy :polew:

Rozporka jak pisal fly i ja gdzies w temacie. Sama belka z S4 a mocowania zeby nie spawac z A6 przykrecane :)

I jak Ty się tam zmieściłeś z tą rozpórką? :blink:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 19:43_________________________________________________aaaa już mam, pamiętam :cool1: aku w bagażniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty no normalnie wchodzi z S4 :) Co niby ma aku przeszkadzac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty no normalnie wchodzi z S4 :) Co niby ma aku przeszkadzac?

specjalnie zdjąłem dzisiaj u siebie podszybie żeby sprawdzić co i jak, wydawało mi się że nie ma szans żeby zmieścić rozpórkę między aku a plastikami podszybia :mysli:

Zajrzałem też do tematu Krychy i już w ogóle stwierdziłem że się nie da :kwasny:

no chyba że u siebie masz jakąś bardziej subtelną rozpórkę i mieści się pod poliftowymi plastikami? :naughty:

bo nie mogę znaleźć foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama belka seryjna z S4 ( trzeba nawiercic w innych miejscach i troche przyciac ) mocownia z A6 na 99% szly w 2,5TDI nie wiem jak w innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...