Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie od początku nie ma i jakoś nie tęsknie do niej, ostatnio znajomek w c6 sie pyta od czego to jest (jego pierwsze audi i jeszcze nie ogarnia paru rzeczy) a ja mówie sygnał wifi Ci łapie, pacze a ten debil zaczyna szukać w telefonie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tego nie czaje, wiec moze ktos napisze co to/ po co i do czego to jest ?! :D wifi sprawdzone, ale tez nie lapie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tez tego nie czaje, wiec moze ktos napisze co to/ po co i do czego to jest ?! wifi sprawdzone, ale tez nie lapie.

Ty tak na serio? :polew:

To auto synchronizacja daty i godziny na liczniku.

Józek daj znać, bo w moim przypadku używka okazała się trefna :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jajow, zarcik to byl. ;)

No to "tyle zachodu" o taka pier**le? W sumie jak te Wasze auta juz wszystko z grubszych rzeczy maja to teraz trzeba pierdółki dokladac. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie chodzi o to czy to gruba rzecz czy pier**l ale o swiadomosc tego ze cos sie ma a niedziala/jest pekniete/uszkodzone..... strasznie to wk...a i dopiero wymiana/naprawa daje satysfakcje... nawet jezeli jest to maly plasticzek pod fotelem ktorego ani Ty nie widzisz ani nikt inny ale wiesz ze jest pekniety..... i to wystarczy zeby go wymienic i spac spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie chodzi o to czy to gruba rzecz czy pier**l ale o swiadomosc tego ze cos sie ma a niedziala/jest pekniete/uszkodzone..... strasznie to wk...a i dopiero wymiana/naprawa daje satysfakcje... nawet jezeli jest to maly plasticzek pod fotelem ktorego ani Ty nie widzisz ani nikt inny ale wiesz ze jest pekniety..... i to wystarczy zeby go wymienic i spac spokojnie :)

[emoji106] [emoji122]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że aby to wymienić trzeba rozebrać cały bagażnik i zrzucić zderzak ;), jak zamontujesz to od razu może nie zaskoczyć, u mnie prawie godzinę nie było palemki mimo że kombinowałem z ustawieniem zegarka na za jeden trzecia czy tam druga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się ogarnąć temat, widziałem już przedpremierowe zdjęcie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie chodzi o to czy to gruba rzecz czy pier**l ale o swiadomosc tego ze cos sie ma a niedziala/jest pekniete/uszkodzone..... strasznie to wk...a i dopiero wymiana/naprawa daje satysfakcje... nawet jezeli jest to maly plasticzek pod fotelem ktorego ani Ty nie widzisz ani nikt inny ale wiesz ze jest pekniety..... i to wystarczy zeby go wymienic i spac spokojnie :)

Przemcio lepiej bym tego nie ujął :thumbup1: Dokładnie o to chodzi B)

Udało się ogarnąć temat, widziałem już przedpremierowe zdjęcie :naughty:

a jak by inaczej :decayed:

qoFOXsp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józef kiedy sprzedajesz swoją sztuke jestem w stanie zapłacić każdy pln :) Ona jest piekna, idealna kocham ja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło to słyszeć :) jak dobrze zapłacisz to Ci ją w każdej chwili sprzedam :P ale chyba bym się zapłakał tyle serca w nią włożyłem i jeszcze sporo włożę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje allegrowe 20K hahaha...

Józek jak masz kupca na b6 to się nie zastanawiaj, przesiadaj się na C6:-)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby C6 nie było drogie w utrzymaniu to trzeba kupić poliftowe a takie niestety kosztuje... a 1.9 jest nie do zajechania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha 1.9 ale nią na PD, tylko na vp37. Miałem b4 z 1.9 tdi (1z tak zwany zetor) 4 lata zero przy silniku robione, teraz jeździ znajomy tym autem i nadal nic a auto ma 21 lat!! Tylko przebieg 250Kkm - może faktycznie tyle ma, nie wiem....

Trochę koszta przerażają w c6 ale to zupełnie inna liga w odniesienu do b6....

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...