Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

poszukałbym na Twoim miejscu foli przypominającej kolor kierunków US, na halogeny bo teraz się mocno odróżniają i nie pasują moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zmienił kierunki boczne na pomarańczowe, wtedy by grały z lampami:wink:

tak poza tym kiedy suke położysz:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zmienił kierunki boczne na pomarańczowe, wtedy by grały z lampami:wink:

tak poza tym kiedy suke położysz:naughty:

o i to by fajnie też wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie w PL:whistling:

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

[h=1]Jedyna B5FL AVANT prawie US na forum, może nawet i w PL...[/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie w PL:whistling:

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

Jedyna B5FL AVANT prawie US na forum, może nawet i w PL...

w sumie w polsce dotychczas jedna widziałem na alegro w wersji US a przegladam w poszukiwaniu co tydzień:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zmienił kierunki boczne na pomarańczowe, wtedy by grały z lampami:wink:

tak poza tym kiedy suke położysz:naughty:

Z bocznymi też w tym kierunku myślałem, zobaczę, z tym, że mam tylko tą żółtą folię, myślę, czy czasami jeszcze jednej warstwy nie dać na halogeny, musiałbym zobaczyć jak by to się schodziło. A gleba - jutro gwint na auto wpada, będę się bawił z regulacją, z podnośnika zjedzie mam nadzieję w piątek, bo jeszcze wałki i hydraulika, a na to trochę czasu zejdzie... :facepalm: no i wnętrze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie w PL:whistling:

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

Jedyna B5FL AVANT prawie US na forum, może nawet i w PL...

w sumie w polsce dotychczas jedna widziałem na alegro w wersji US a przegladam w poszukiwaniu co tydzień:wink:

przyjedz do Puław na statoil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie w PL:whistling:

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

Jedyna B5FL AVANT prawie US na forum, może nawet i w PL...

w sumie w polsce dotychczas jedna widziałem na alegro w wersji US a przegladam w poszukiwaniu co tydzień:wink:

przyjedz do Puław na statoil

Jest w Puławach Avant US? Zarzuć jakieś pikczersy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób mu spy bo i ja nie widziałem, a ostatnio tam kursuje:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w elblagu to jest sedan US srebrny polift.Kolo leclerca stoi zawsze.

sedanów to jak psów:decayed: są wszędzie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju załóż gwinta, posadź odpowiednio i wtedy można będzie oceniać:wink: Dlaczego z przodu nie wygładziłeś miejsca na blachę, jak us to us po całości:naughty: Bardzo podoba mi się w wnętrzu rns-e i coraz bardziej mi się tego zachciewa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kowi mówi, sedanów od groma. Avanta nie widziałem, a trochę po Polsce pojeździłem. Gwint już założony, niestety fotek JESZCZE :decayed: nie ma, ale osłona miski jest około 6-7cm od ziemi, między oponą a nadkolem przednim jest około 1,5cm nie mierzyłem. Tył jest na równo, ale posadzę go niżej. Teraz silnik się rozkręca, a ja siedzę z synkami, na kilka dni przyjechałem, nie mogę tylko żyć autem... Pomału będę coś tam podrzucał fotek, efekt końcowy myślę, że do soboty się wyrobie. Kowi przemyślałem te kierunki boczne - spróbuję je tą folią zaatakować, co jest na halogenach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...