Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No i nareszcie projekt ruszył

dlaczego przedni zderzak nie jest na gladko?

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

poszukałbym na Twoim miejscu foli przypominającej kolor kierunków US, na halogeny bo teraz się mocno odróżniają i nie pasują moim zdaniem

Opublikowano

A ja bym zmienił kierunki boczne na pomarańczowe, wtedy by grały z lampami:wink:

tak poza tym kiedy suke położysz:naughty:

Opublikowano
A ja bym zmienił kierunki boczne na pomarańczowe, wtedy by grały z lampami:wink:

tak poza tym kiedy suke położysz:naughty:

o i to by fajnie też wyglądało

Opublikowano

ładne autko :) czekam na glebe :wink::naughty:

Opublikowano

na pewno nie w PL:whistling:

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

[h=1]Jedyna B5FL AVANT prawie US na forum, może nawet i w PL...[/h]

Opublikowano
na pewno nie w PL:whistling:

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

Jedyna B5FL AVANT prawie US na forum, może nawet i w PL...

w sumie w polsce dotychczas jedna widziałem na alegro w wersji US a przegladam w poszukiwaniu co tydzień:wink:

Opublikowano
  • Autor
A ja bym zmienił kierunki boczne na pomarańczowe, wtedy by grały z lampami:wink:

tak poza tym kiedy suke położysz:naughty:

Z bocznymi też w tym kierunku myślałem, zobaczę, z tym, że mam tylko tą żółtą folię, myślę, czy czasami jeszcze jednej warstwy nie dać na halogeny, musiałbym zobaczyć jak by to się schodziło. A gleba - jutro gwint na auto wpada, będę się bawił z regulacją, z podnośnika zjedzie mam nadzieję w piątek, bo jeszcze wałki i hydraulika, a na to trochę czasu zejdzie... :facepalm: no i wnętrze :decayed:

Opublikowano
na pewno nie w PL:whistling:

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

Jedyna B5FL AVANT prawie US na forum, może nawet i w PL...

w sumie w polsce dotychczas jedna widziałem na alegro w wersji US a przegladam w poszukiwaniu co tydzień:wink:

przyjedz do Puław na statoil
Opublikowano
  • Autor
na pewno nie w PL:whistling:

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

Jedyna B5FL AVANT prawie US na forum, może nawet i w PL...

w sumie w polsce dotychczas jedna widziałem na alegro w wersji US a przegladam w poszukiwaniu co tydzień:wink:

przyjedz do Puław na statoil

Jest w Puławach Avant US? Zarzuć jakieś pikczersy?

Opublikowano

zrób mu spy bo i ja nie widziałem, a ostatnio tam kursuje:whistling:

Opublikowano

w elblagu to jest sedan US srebrny polift.Kolo leclerca stoi zawsze.

Opublikowano
w elblagu to jest sedan US srebrny polift.Kolo leclerca stoi zawsze.

sedanów to jak psów:decayed: są wszędzie:grin:

Opublikowano

Kaju załóż gwinta, posadź odpowiednio i wtedy można będzie oceniać:wink: Dlaczego z przodu nie wygładziłeś miejsca na blachę, jak us to us po całości:naughty: Bardzo podoba mi się w wnętrzu rns-e i coraz bardziej mi się tego zachciewa :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak kowi mówi, sedanów od groma. Avanta nie widziałem, a trochę po Polsce pojeździłem. Gwint już założony, niestety fotek JESZCZE :decayed: nie ma, ale osłona miski jest około 6-7cm od ziemi, między oponą a nadkolem przednim jest około 1,5cm nie mierzyłem. Tył jest na równo, ale posadzę go niżej. Teraz silnik się rozkręca, a ja siedzę z synkami, na kilka dni przyjechałem, nie mogę tylko żyć autem... Pomału będę coś tam podrzucał fotek, efekt końcowy myślę, że do soboty się wyrobie. Kowi przemyślałem te kierunki boczne - spróbuję je tą folią zaatakować, co jest na halogenach :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jak widać :wink:

Opublikowano

Niezniszczalne 2.5 :naughty: Tył Robi robotę ...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.