Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Orlen zwykły ON (Ślesin) - 5,07 :piroman:

Ile to będzie w przeliczeniu na hopki ? :D

Korzystając z sytuacji..sprzedam Hondę Civic kombi.. spalanie 8,5-10 L/100 KM..oczywiście LPG :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj tankowałem na Reymonta BP Ultimate 5,32zł ...

... dziś wchodzę na WP i widzę artykuł, że KE chce podnieść akcyzę na ON i cena oleju wzrośnie do 5,60zł (co najmniej :sick3:) :wallbash: qrfa niech dziady dadzą pensje europejskie !!

Wszystko będzie Europejskie w tym kraju poza:

1. drogami,

2. pensjami,

3. ....

Opublikowano

Ja tylko czekam kiedy Polacy wyjdą na ulice z koktajlami mołotowa.... To się żyć godnie nie da :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ech..a podobno ma zdrożeć jeszcze... tzn. jak co roku na wakacje zdrożeje...ciekawe do ilu... w głowie się nie mieści co tu się wyprawia...ale urzędasów nie zbyt to interesuje...zresztą nie tylko paliwo tak zdrożało :/

Opublikowano

ech..a podobno ma zdrożeć jeszcze... tzn. jak co roku na wakacje zdrożeje...ciekawe do ilu... w głowie się nie mieści co tu się wyprawia...ale urzędasów nie zbyt to interesuje...zresztą nie tylko paliwo tak zdrożało :/

Te europejskie normy itd. ropa może kosztować i 6zł niedługo :/ Od momentu jak wyjechałem za granice żal mi dupsko ściska że nie siedzę w swoim kraju, ale powiedzcie mi panowie co począć?

Opublikowano

Ja tylko czekam kiedy Polacy wyjdą na ulice z koktajlami mołotowa.... To się żyć godnie nie da :wallbash: :wallbash: :wallbash:

myślisz, że kogoś będzie na taki koktajl stać? :gwizdanie:

Opublikowano

Wczoraj Shell Diesel Extra , Rybnik rondo "Kamyczek" 5.03 PLN ... cena tankowania 310 PLN za full bak :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Podobno ma być 6 zł... :gwizdanie:

Opublikowano

Ja tylko czekam kiedy Polacy wyjdą na ulice z koktajlami mołotowa.... To się żyć godnie nie da :wallbash: :wallbash: :wallbash:

myślisz, że kogoś będzie na taki koktajl stać? :gwizdanie:

Polak potrafi :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie ma na co czekac, trzeba LPG montowac..

Opublikowano

nie ma na co czekac, trzeba LPG montowac..

Taaa, w tym jesteśmy najlepsi..., a #uj niech Nas okradają...

Opublikowano

nie ma na co czekac, trzeba LPG montowac..

nie po to nasi pra/dziadkowie za polske walczyli żeby teraz dawać się tak dymać :cool1:

jak do garnka nie będziesz mieć co włożyć to też powiesz, że nie ma co narzekać tylko trzeba zacząć polować na zwierzyne :gwizdanie:

Opublikowano

Wczoraj pisali, że UE chce nowa akcyze wprowadzić na olej napędowy, czyli ropa będzie droższa o 60 gr od PB95 :shocked: Tylko ze wszystkie kraje musza sie na to zgodzic, ale z tego co wiadomo to sie na to zgodza bo wieksza kasa do budzetu im wpadnie :wallbash:

Opublikowano

Wczoraj pisali, że UE chce nowa akcyze wprowadzić na olej napędowy, czyli ropa będzie droższa o 60 gr od PB95 :shocked: Tylko ze wszystkie kraje musza sie na to zgodzic, ale z tego co wiadomo to sie na to zgodza bo wieksza kasa do budzetu im wpadnie :wallbash:

w 2020 roku o ile się nie mylę :wink4:

Elbląg Statoil

ON 5.13

95 5.19

LPG 2.63

Opublikowano

Dzisiaj w nocy - Statoil Łódź

ON 4,99

PB 95 5,05

Opublikowano

Wrocław orlen ON 5,02 ;(

Opublikowano

Carrefour ON 4.99zł

już dochodzi do tego że gnoju z marketu trzeba zalać :wallbash:

Opublikowano

Carrefour ON 4.99zł

już dochodzi do tego że gnoju z marketu trzeba zalać :wallbash:

na tym gnoju z marketu to taka pozorna oszczednosc przy dystrybutorze, bo pali wtedy pol litra wiecej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.