Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to dzisiaj takie podwyżki :o?

P.S. U nas na stacji we wtorek było 5.69 ON Extra, 5.81 V-Power Diesel ;) Pb jakoś 5.59

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wczoraj na Orlenie była Verva ON za 5,77 i mówię sobie OK, jutro zatankuję bo pewnie niedługo podskoczy... no i dziś kurde 5,84 już :confused4:

pisałem o 9:23, że 5,84... pojechałem przed 16 zatankować i już 5,91 :wallbash: (wszystko na tej samej stacji)

Opublikowano

ludzię będą jeździć tak długo jak będą mieli pieniądze nawet wychodząc na zero bo są wygodni...

Racja. Ja już dawno przerzuciłbym się na komunikację miejską lub rower ale do pracy 25km, a i często "w nocy - o północy"

Ratuje mnie tylko fakt, że jeżdżę cięzarówką i ... :gwizdanie: sami wiecie.

Opublikowano

Ja juz w drodze do pracy widzialem 6.29 :D Smiech na sali :P Do roboty jezdze puntem z gazem, audi na wszelkie inne wyjazdy ;]

Opublikowano

Białystok Sikorskiego, Baranowicka Zaścianki ON 5,75 :fool:

Opublikowano

Zaczynam szukać jakiegoś łopla czy innego małego pupowoza na LPG bo to k...cy idzie dostać :wallbash:

Opublikowano

Zaczynam szukać jakiegoś łopla czy innego małego pupowoza na LPG bo to k...cy idzie dostać :wallbash:

A Diesel podobno oszczędny :decayed:

BP Lubartów - LPG bez zmian 2, 89 :decayed:

Opublikowano

Zaczynam szukać jakiegoś łopla czy innego małego pupowoza na LPG bo to k...cy idzie dostać :wallbash:

Skończy się tym że cała Polska będzie jeździć autami typu tico na gaz, bo już chyba taniej się nie da, albo na skutery się przeniesiemy.

PS Ja już skuterek mam, w tamtym roku kupiłem na miasto. Tankując do pełna płaci się 30 zł :) i zasięg ok 200km w warunkach miejskich i nie stoję w korkach :)

Opublikowano

Zaczynam szukać jakiegoś łopla czy innego małego pupowoza na LPG bo to k...cy idzie dostać :wallbash:

Skończy się tym że cała Polska będzie jeździć autami typu tico na gaz, bo już chyba taniej się nie da, albo na skutery się przeniesiemy.

PS Ja już skuterek mam, w tamtym roku kupiłem na miasto. Tankując do pełna płaci się 30 zł :) i zasięg ok 200km w warunkach miejskich i nie stoję w korkach :)

Tylko taki skuter to min 2000PLN a chcąc coś sensowniejszego to ze 3000PLN. KIedy sie to wróci. Pozatym leje sie na głowe i jak sa deszcze to i tak trzeba samochodem jechać. :disgust:

Opublikowano

Zaczynam szukać jakiegoś łopla czy innego małego pupowoza na LPG bo to k...cy idzie dostać :wallbash:

Skończy się tym że cała Polska będzie jeździć autami typu tico na gaz, bo już chyba taniej się nie da, albo na skutery się przeniesiemy.

PS Ja już skuterek mam, w tamtym roku kupiłem na miasto. Tankując do pełna płaci się 30 zł :) i zasięg ok 200km w warunkach miejskich i nie stoję w korkach :)

Tylko taki skuter to min 2000PLN a chcąc coś sensowniejszego to ze 3000PLN. KIedy sie to wróci. Pozatym leje sie na głowe i jak sa deszcze to i tak trzeba samochodem jechać. :disgust:

dokładnie, a są tacy którzy ważą graty do roboty, to skuterek nada sie :thumbdown:

Opublikowano

Lubin STATOIL na 12.01.2011

ON- 5,79 PLN

Pb95- 5-59 PLN

LPG-2,90 PLN

Opublikowano

dzisiaj na Orlenie:

orlen1.jpg

:)

Opublikowano

dzisiaj na Orlenie:

orlen1.jpg

:)

za kilka dni nie będą mieli czasu, żeby tak szybko zmieniać ceny :decayed:

Opublikowano

dzisiaj na Orlenie:

orlen1.jpg

:)

może to ceny w € :decayed:

Opublikowano

Rybnik - Shell Diesel Extra - 5.79 zł/ltr :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Rybnik - Shell Diesel Extra - 5.79 zł/ltr :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Robert taniej już nie będzie , szkoda głowy :cool1:
Opublikowano

dokładnie. licytowanie się o te grosze. za rok będzie po 10 zł za litr i i tak będziemy lać i jeździć i narzekać, więc szkoda czasu na tych złodzieji. chcielimy kapitalizm i unie, to mamy.

Opublikowano

dokładnie. licytowanie się o te grosze. za rok będzie po 10 zł za litr i i tak będziemy lać i jeździć i narzekać, więc szkoda czasu na tych złodzieji. chcielimy kapitalizm i unie, to mamy.

Zgadzam się :good: i demokracji

Opublikowano

jak ktoś ma dojście do lewego taniego paliwka w Lublinie to zapraszam na PW :chytry: jak zalałem dziś za 5,75 na Statoilu w Lublinie to wąż syczał w kieszeni i zalałem tylko za 100zł :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dokładnie. licytowanie się o te grosze. za rok będzie po 10 zł za litr i i tak będziemy lać i jeździć i narzekać, więc szkoda czasu na tych złodzieji. chcielimy kapitalizm i unie, to mamy.

dokładnie. licytowanie się o te grosze. za rok będzie po 10 zł za litr i i tak będziemy lać i jeździć i narzekać, więc szkoda czasu na tych złodzieji. chcielimy kapitalizm i unie, to mamy.

Zgadzam się :good: i demokracji

zawsze możecie wyjechać do Korei Północnej, przecież tam jest lepiej niż w UE :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.