Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hah wlasnie wrocilismy z tego zestawu co wyzej napisal Pucek,Thor jak to MarveL, super a Igrzyska, troche nuda wieje i ciulate zakonczenie, dokladnie tak na 3 cześć.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wielkie wesele ... komedia na mega nude 5/10

Opublikowano

Przygoda na Antarktydzie (2006) - Filmweb

7129483.3.jpg

Oglądałem na początku tego roku i oceniam film na 8/10.

Bardzo dobry i wzruszający film :hi:

Opublikowano
obejrzałem wczoraj wieczorem ,,Hours" z Paulem Walkerem, świetny film, byłem pod wrażeniem że Walker umie tak przejmująco zagrać. Bo nie znałem go z innych filmów poza serią Szybkich i Wściekłych.

teraz spijam poranną kawkę przed wykopem i widzę wiadomość, że aktor miał wypadek i zmarł:/ przykro i wielka szkoda...

W kilku dobrych filmach poza FF zagrał. Np:

1. Linia czasu;

2. Sekta;

3. Błękitna Głębia;

3. Sztandar Chwały;

4. Potęga strachu(film po prostu za***isty);

5. The Lazarus Project;

6. Takers;

7. Vehicle 19(Średni ale dobrze się ogląda),

No i teraz Hours, który jest dobrym filmem. Tak na szybko więcej nie mogę sobie przypomnieć ale pewnie jeszcze kilka było.

Do tego jako ciekawostkę dodam, że ŚP Paul na co dzień miał warsztat samochodowy i zajmował się mechaniką.

Fajny chłopak, wszechstronny i do tego niezły aktor. Szkoda

Opublikowano

Odchodzcicie od tematu. Przestancie sie trzepac do Paula Walkera. Jest juz taki temat. Dziekuje :hi:

Opublikowano

A ja polece film savages -ponad bezprawiem. Nie jakiś gornolotny ale bardzo fajna akcja:good: no i Salma Hayek:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Mam nadzieję, że zrobili dobry film, a nie jakiś gniot choć ciężko będzie mu dorówać pierwszej części.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Też czekam na robo a jakby jeszcze było w 3D:jerk:

Opublikowano

Pewnie będzie w 3D... Nie jestem zwolennikiem tej technologii, a jedyny film który widziałem w 3D to Avengers i źle się oglądało... Najbliższy film na jaki wybiorę się obejrzeć w 3D to chyba Avatar 2, ale to nieprędko ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Będzie koks :decayed::naughty::kox:

Opublikowano
:banan::banan::banan::banan::banan::banan: ale smietanka
Opublikowano

Trailer mówi sam za siebie... nic tylko znane nazwiska i co dalej ???? Chyba nie tylko o to chodzi... moim zdaniem to nie samymi aktorami filmy się robi ale zobaczymy... typowa komercha żeby ludzie do kina lecieli... ja byłem i na 1 i na dwójce w kinie i jedynka była super dwójka nudna a trójka... aż się boje...

Opublikowano

To by mogli zrobic:slina:

Opublikowano
Trailer mówi sam za siebie... nic tylko znane nazwiska i co dalej ???? Chyba nie tylko o to chodzi... moim zdaniem to nie samymi aktorami filmy się robi ale zobaczymy... typowa komercha żeby ludzie do kina lecieli... ja byłem i na 1 i na dwójce w kinie i jedynka była super dwójka nudna a trójka... aż się boje...

Ale to właśnie taki film ma być. Debilny i nie ambitny. Z dużą ilością krwi i latających kul. Z jakimiś wstawkami humoru i znanymi nazwiskami. I tyle.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dobry na niedzielne, nudne popołudnie ;)

Opublikowano

Warto???

7557540.3.jpg?l=1373884287000

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.