Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Równolegle leci wersja z lektorem, to już lepsze niż dubbing

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znacie jakieś dobre filmy podobne do?:

7184352.3.jpg?l=1347713874000

Opublikowano

Filmik bardzo dobry, obczaj Act of Valor, z nowszych słyszałem że dobry jest Lone survivor, nie do końca te klimaty ale warto :wink:

Edit: Z klasyki zobacz Peacemaker z Clooneyem :wink: a z seriali Homeland

Z kolei nie polecam Zero Dark Thirty

Opublikowano

widzial ktos about time ?

Opublikowano

Kurcze, powtórzę się i mały OT. Właśnie wróciłem z kina - The Hobbit - The Desolation of Smaug, rewelacja. A do tego ostatni kawałek, przy napisach:

Super. 9/10

A jeszcze z dzisiejszych pozycji:

You're next -

- beznadzieja 2/10

The Butler -

- bardzo dobry film 7/10
Opublikowano

Właśnie na 2-ce leci "Ciało" :kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

Polecam stary, ale jary TOP GUN :decayed:

Klasyka kina z bardzo dobrą ścieżką dźwiękową:

Opublikowano
Właśnie na 2-ce leci "Ciało" :kox::kox::kox::kox::kox:

polecam jak najbardziej,

Opublikowano

nie wiem czy widziałeś Transfer ?

ang - Rendition

polecam

lekko wbija w fotel

Opublikowano

Poszukuję filmów podobnych do TRANCE (bardzo dobry film wg mnie).

Opublikowano

Tak jak kolega "ksiadz" polecam film "Kamerdyner"

Opublikowano

Jak ktoś lubi się nudzić to także polecam.

Przewidywalne rozwiązanie fabuły.

Długi, ciągnie się jak flaki z olejem.

Scenariusz za***isty, film cieniutki.

Opublikowano
Poszukuję filmów podobnych do TRANCE (bardzo dobry film wg mnie).

To ja spróbuję, ale do końca nie wiem czy trafię akurat w to czego oczekujesz. Nie hipnoza, ale zawiłości ludzkiego umysłu: Incepcja (8/10) i Red Lights (7/10) z nowszych, ze starszych Efekt Motyla (10/10) ale tylko część pierwsza. Wydaje mi się że jeszcze Wyspa Tajemnic (8/10) byłaby tu godnym uwagi tytułem, ale za pierona nie mogę sobie przypomnieć fabuły :facepalm:

W nawiasach moja ocena :wink:

Opublikowano

Incepcja jest bardzo trudna

Wyspa tajemnic zresztą też, kompletnie porąbany film

Efekt motyla to prawda, jeden z najlepszych filmów ever

Opublikowano

Incepcja i Wyspa Tajemnic bardzo dobre filmy polecam wszystkim niezdecydowanyn :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No odniosłem wrażenie że koledze właśnie o taki film chodzi. Taki nad którym trzeba myśleć żeby wiedzieć o co chodzi :) Trans taki jest, może nie bardzo wymagający, ale jednak.

A trudny film to Atlas Chmur :wink:

Opublikowano

A trudny film to Atlas Chmur :wink:

racja

poddałem się ..... :wink:

Opublikowano

A trudny film to Atlas Chmur :wink:

racja

poddałem się ..... :wink:

Zrozumieć ciężko oglada się dobrze:wink: bracia Wachowsky to robili:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
No odniosłem wrażenie że koledze właśnie o taki film chodzi. Taki nad którym trzeba myśleć żeby wiedzieć o co chodzi :) Trans taki jest, może nie bardzo wymagający, ale jednak.

A trudny film to Atlas Chmur :wink:

wymagający raczej :wink:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

A trudny film to Atlas Chmur :wink:

racja

poddałem się ..... :wink:

bracia Wachowsky to robili:kox:

rodzeństwo Wachowskich jak już :grin:

Opublikowano

Widział ktoś już ten nowy film z Di Caprio bo od chyba wczoraj jest w kinach i mnie moje wyciąga a trwa 3h i nie wiem czy jest sens się męczyć... :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.