Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki sam. Były małe problemy z upchaniem go sensownie pod zderzakiem, ale poświęcając belkę dało radę ;)

Wg mojego tuner na tym fmicu można szaleć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie robi wycena materialu i zabieram sie za robote :0

---------- Post dopisany 14-01-2013 at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2013 at 10:15 ----------

Koledzy powiedzcie czy średnica rury 48mm będzie juz za mała ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz zewnetrzne fi51:wink: ewentualnie ostatnio popularne 57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam iż na zakładzie mam dużo rury tej średnicy i koszta wtedy dlamnie żadne a.51 niestety niema !!

Dopiero jest 60,5

---------- Post dopisany 15-01-2013 at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2013 at 19:14 ----------

Może ktos ma orurowanie fi 48??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nikt, przynajmniej na tym watku

Kowi jak zakonczyl sie temta u ciebie z zastapieniem rury S lub inaczej ja kto wszystko połaczyles .

Daj foty jak u ciebie to wyglada od komory silnika,bede mial sciage :wink: co zrobiles z tym czujnikiem na rurze od dolotu oraz z kada wziasc taka flansze do kolektora awx??

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

Gdzie dostanę ta redukcję z kolektora awx zamiast egr.

---------- Post dopisany 31-01-2013 at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2013 at 13:07 ----------

Koledzy jak zamontowac na nowym dolocie z kwasowki ten czunik co idzie za kolektorem ssacym ??

Dajcie jakas mysl przewodnia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz map sensor 051C dajesz go spawaczowi i niech robi flansze o takim rozstawie co sensor wymaga:wink:

3480fgn.jpg

tylko ja bym go zrobił w miejscu gdzie jest fabrycznie, a nie tak jak na zdjećiu

Potrzebne Ci cos takiego

Darkside MAP Sensor Bosses - Darkside Developments

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko co do flanszy ok.

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

Kupujesz map sensor 051C dajesz go spawaczowi i niech robi flansze o takim rozstawie co sensor wymaga:wink:

http://i49.tinypic.com/3480fgn.jpg

tylko ja bym go zrobił w miejscu gdzie jest fabrycznie, a nie tak jak na zdjećiu

Potrzebne Ci cos takiego

Darkside MAP Sensor Bosses - Darkside Developments

Kowi co dużo gadać robisz robotę.

Mam czarno na białym teraz widzę fona czym sie je i se juz ogarne temat.

Wiesz jestem spawaczem od 8lat i to 90% kwasiaka ale co do dostępności. Niektórych rzeczy. To nie do końca jest tak ; że spawacz to ogarnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wlascicieli B6 czy zostawiali ori przewod, ktory biegnie pod chlodnica czy go odkrecaliscie? Jesli tak, to jak się go odkreca?

Chyba tylko możesz wyciąć bo to jest zintegrowane z pasem przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie powiedzcie ile nabyć kwasika żeby starczyło na rezanie fmic 1.8t. ile kolanek ?

Nie jestem specem ale czytalem watek i kazdy pisze ze do 1,5 metra a kolanka to zalezy pisz ze 8szt. ale jak masz gdzie rure wygiac to bedzie mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dosyć sporo a nie lepie łączniki silikonowe

oczywiscie ze nie...przeczytaj watek a przecztasz wypowiedzi osobb ktorzy zmontowali orurowanei na zlaczkach silikonowych zaciskanych opaskami a teraz jednak woleli by spawane -bo tu jakas nieszczelnosc i wyglada nie tak.

Wiesz to zalerzy od zasobnosci portwela tak wiec musisz wybrac sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli najlepiej kupić kwasika pociąć, dopasować i jakoś połapać i zawieść do kogoś kto spawa tigem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...