Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim powinno się uważać co gdzie i komu się mówi i oplata tu nic nie zmieni bo jeżeli masz pare tys. użytkowników to jest spora szansa że w środ nich jest jakiś lewus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i tak najlepszym dla złodziei jest facebook, bo to się ktoś pochwali, że na wakacje jedzie, co nowgo do domku kupił, jaki to żona ma płaszczyk z norek, i jakie nowe autko stoi w garażu, a na profilu termin wyjazdu na wakacje - no złodzieju zapraszamy na bezpieczny włam hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to trochę inaczej wygląda. Mam sąsiada który handluje częściami do aut, niejednokrotnie z lewych źródeł (2 wyroki za paserstwo) i u niego codziennie jest kilku "specjalistów" którzy coś mu przywożą busami. Bardzo prawdopodobne że przez przypadek się natknęli na auto i dopiero wtedy zaczęli kombinować jak je skroić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek, ludzie to Ku***. Najlepszy przyjaciel potrafi nadać auto za parę tysi ?

Wysłane z monopola 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie można by się zastanowić ile grubych aut z forum już zostało ukradzionych, o ile pamiętam to już trzecie naprawdę dobre auto, oierwsze to jakies b7 potem b8 teraz s6. Cos w tym jest i napewno złodzieje śledzą wątki grubych fur i czekają na okazję :-(

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to po mnie to spłynęło, bo po to mam ubezpieczenie. Bardziej chodzi mi ot o że na takim zadupiu jak u mnie ktoś się kręci żeby furę skrobnąć. Mieszkam tu od urodzenia i przez ten czas w mojej okolicy ukradli 2 auta z tego jedno znaleźli. Myślałem że na takie wioski nikt nie zagląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie można by się zastanowić ile grubych aut z forum już zostało ukradzionych, o ile pamiętam to już trzecie naprawdę dobre auto, oierwsze to jakies b7 potem b8 teraz s6. Cos w tym jest i napewno złodzieje śledzą wątki grubych fur i czekają na okazję :-(

Wysłane z mojego GT-I9100

jeśli mówisz o b8 Mirona, to ono się znalazło... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to po mnie to spłynęło, bo po to mam ubezpieczenie. Bardziej chodzi mi ot o że na takim zadupiu jak u mnie ktoś się kręci żeby furę skrobnąć. Mieszkam tu od urodzenia i przez ten czas w mojej okolicy ukradli 2 auta z tego jedno znaleźli. Myślałem że na takie wioski nikt nie zagląda

Tu się mylisz... na takie wioski zagląda się najczęściej.... właśnie "nowe" wioski gdzie jest masa nowych domków jednorodzinnych (nowych) są dla złodziei nowymi rejonami do buszowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pamięta to i jedno i drugie się znalazło ale fakt kradzieży pozostaje, domyślam się tez że nie jedno więcej zostało ukradzione, co widać na FB z forum, na tablicy co drugi tydzień informacja "kolejna a4 ukradzione" i to w większości od osób z klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to po mnie to spłynęło, bo po to mam ubezpieczenie. Bardziej chodzi mi ot o że na takim zadupiu jak u mnie ktoś się kręci żeby furę skrobnąć. Mieszkam tu od urodzenia i przez ten czas w mojej okolicy ukradli 2 auta z tego jedno znaleźli. Myślałem że na takie wioski nikt nie zagląda

ja też mieszkam na zadupiu, ale w okolicy próbowali kraść samochody i też się zdziwiłem.... może nawet dla nich to lepiej. bo myk i jesteś już za wiochą...

takim złodziejom to ja bym obcinał ręce i nogi...

najlepiej w dobrej furze założyć sobie GPS jakiegoś.. jak Ci skrobną to wtedy dajesz za nimi czy to z policjąa czy tam z jakąś "ochroną"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie tylko jak kradną takie furki to raczej używają zakłucaczy więc nawet gps nie jest pewnością:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie tylko jak kradną takie furki to raczej używają zakłucaczy więc nawet gps nie jest pewnością:kwasny:

a to sorki, bo ja się za bardzo nie znam... tylko gdzieś tam zasłyszałem, że GPS to dobre rozwiązanie. a jak się okazuje to jednak nie do końca :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to nie byli amatorzy to auto raczej by odjechało.

masz jakieś doświadczenie w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - niestety, to prawda, że się ludzie za bardzo publicznie uwywewnętrzniają i spowiadają z tego, co, gdzie kiedy i za ile robią :facepalm: Przyjęło sie, że fora internetowe, FB, czy podobne, ludzie traktują, jak drugie życie, a część sku..ysyństwa to wykorzystuje.

Moje auto zniknęło również w podpobnych okolicznościach :kwasny: o prawie 6 nad ranem i to na chama spod okien mieszkania i dlatego, ani aktualne, ani żadne kolejne nie będzie wystawione na światła forumowe:dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile widać, tyle widać, do auta tematu zakłądać na pewno nie będę :wink: a aut takich jak nasrał w każdym już imeście jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nic już nie zmienię. Natomiast na przyszłość się zastanowię czy zamieszczać gdziekolwiek zdjęcia i opisy samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą próbować ponownie bo jakby nie patrzeć na części jest sporo warte miałem staż kiedyś na policji to wiem jakie akcje były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...