Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier**le, nie wrzucaj takich fot... A druga gdzie? Kiedy do odebrania? Czemu nie będzie wątku!

za dużo bólu d*p co poniektórych na forum - kuredu, wcale Ci się nie dziwie :hi: fura :kox:

dokładnie o to chodzi,

jak czytam teksty, uważaj na US itp to odnoszenie wrażenie, że to takie życzenia dla mnie...

sami wiecie w jakim kraju żyjemy i na każdym kroku by ci ktoś oczy wydrapał, więc wątku nie będzie nie dlatego, że mam coś do ukrycia czy się czegoś boję, tylko dlatego by unikać głupich i zawistnych ludzi i nie tracić nerwów i czasu.

Jest to forum motoryzacyjne a czasami mam wrażenie, że forum śledcze ZUS/US/CBA/CBŚ i do opisu auta niedługo obowiązkowo trzeba będzie załączać życiorys i kopię zeznania rocznego by uniknąć trudnych pytań.

Wystarczy Szymka wątek prześledzić i widać wszystko.

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

Szkoda że ma czarne szyby. I chromowane relingi zamiast czarnych. I jeszcze ten brzydki napis quattro.

:wink:

Drugi RS - brata też jest czerwony ?

druga czarna też z pakietem aluminium

z napisu quattro też nie jest zadowolony i zniknie jak odbiorę, natomiast szyby czarne i pakiet aluminium podobają mi się bardzo, na zdjęciach nie widać jest jeszcze szklany dach. który też robi robotę.

Szyby są fajnie przyciemnione plus do tego sa rolety więc z zewnątrz nie widać absolutnie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widać było już na samym początku tego wątku jakie były hasła co do osoby Szymona, jego wieku i auta :wink: A potem jeszcze wiele innych tekstów...

Mniejsza o to Kuredu piękna fura, życzę szybkiego odbioru :wink: Ale bida na tym wschodzie... już 3 RS6 C7 się tam będą bujać jak nie więcej... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu, rs piękna jest :kox: na detailingu już stoi czy mi się wydaje :shock3:

Swissvax przyjedzie zrobic auta ale to na 2-3dni przed odbiorem. Teraz byla na myjce po transporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**le, nie wrzucaj takich fot... A druga gdzie? Kiedy do odebrania? Czemu nie będzie wątku!
za dużo bólu d*p co poniektórych na forum - kuredu, wcale Ci się nie dziwie :hi: fura :kox:
dokładnie o to chodzi,jak czytam teksty, uważaj na US itp to odnoszenie wrażenie, że to takie życzenia dla mnie...sami wiecie w jakim kraju żyjemy i na każdym kroku by ci ktoś oczy wydrapał, więc wątku nie będzie nie dlatego, że mam coś do ukrycia czy się czegoś boję, tylko dlatego by unikać głupich i zawistnych ludzi i nie tracić nerwów i czasu.Jest to forum motoryzacyjne a czasami mam wrażenie, że forum śledcze ZUS/US/CBA/CBŚ i do opisu auta niedługo obowiązkowo trzeba będzie załączać życiorys i kopię zeznania rocznego by uniknąć trudnych pytań.Wystarczy Szymka wątek prześledzić i widać wszystko.---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------
Szkoda że ma czarne szyby. I chromowane relingi zamiast czarnych. I jeszcze ten brzydki napis quattro.:wink:Drugi RS - brata też jest czerwony ?
druga czarna też z pakietem aluminiumz napisu quattro też nie jest zadowolony i zniknie jak odbiorę, natomiast szyby czarne i pakiet aluminium podobają mi się bardzo, na zdjęciach nie widać jest jeszcze szklany dach. który też robi robotę.Szyby są fajnie przyciemnione plus do tego sa rolety więc z zewnątrz nie widać absolutnie nic.
Kuredu spokojna głowąa załatwimy Ci temat żebyś tylko dane auta i foty wklejal. Daj nam się,pocieszyć razem z Tobą bo fura bedzie kox. Szymek sorry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przewiduje wątku o RS to zarzuce 3 fotki z dzisiejszego zapoznania z autem.

jest w trybie serwisowym więc stoi wysoko, ale jest siła

kuźwa spać nie będę mógł teraz jak wiem, że stoi i czeka

http://images64.fotosik.pl/625/abed7fdf60c9233amed.jpg

http://images63.fotosik.pl/623/0afeb6a27b5ad9demed.jpg

http://images63.fotosik.pl/623/dc88cecfd2e20b84med.jpg

świetna jest :slina:

"Wstępne" gratulacje Kuredu i wcale Ci (tak jak Szymkowi) tego oczekiwania nie zazdroszczę:wink:

szkoda tylko że nie ma halogenów :grin:

Żeby nie było OT Szymek jak tam idą prace nad furką? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1798595_659096594128774_1914352475_n.jpg

widze ze wydech gotowy bedzie sie pewnie fajnie odzywal :naughty:seryjne DP troche dziwne,ale nowe juz normalne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisali że nie modzę, że nudno i tak szaro buro i ponuro. No to gotowe

- kompletnie zrobiony dolot, dodatkowe chłodnice (RS6 zmodyfikowane), w tym chłodnica oleju w skrzyni

- filtry itp. (wiadomo)

- turbo RS6

- wydech pełny custom 4 cale, sterowanie klapami z MMI

got1.jpg

got2.jpg

got3.jpg

got4.jpg

got5.jpg

got6.jpg

got7.jpg

got8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1: ...ale i tak czekamy na road test i wyniki z hamowni :wink: Oby d*pę urywało :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie, tylko po co :)

szymeniu ciekawe ile da Ci ten filtr ? mogą spróbować z oryginalnym i z tym ? mam 2 znajmoych którym raczej taki filtr nie przynosił żadnych rezultatów, ale nie jestem specjalistą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...