Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kradziez dekli od felg alu


machina

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się, kogoś pokusiły dekle od moich ori 15"

Macie jakieś pomysły na zakup dekli, nie wchodzi w grę alledrogo gdyż nie chcę odkupować np. mi ukradzionych.

Kurde a może je da radę jakoś przykręcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest śmieszne wydać dwie stówki na dekle które znów mogą ukraść. Dobrze że idzie zima, założę stalówki i do wiosny po problemie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym je przykleić? i jak potem zdjąć bez uszkodzenia? Pomyślę chyba jednak nad innym miejscem do parkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, kumpel niedawno zanabył megankę z ori alusami i dekielki zamagazynował w domu na szafie :decayed: Ale wymiękł bodajże po miesiącu i je założył... Ryzykant :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...koledze w passacie b5 poszedł komplet, za drugim razem wszystkie cztery przykleił. za jakiś czas ponownie ktoś miał na nie ochotę. ukraść jednak nie dał rady bo klej solidnie chwycił - bez strat się i tak nie obeszło, przy nieudanej próbie "wydłubania" dekielków złodziej uszkodził i dekielki i przy tym podrapał czymś ostrym felgi:kwasny:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by jakoś żyletki przyczepić żeby przy ściąganiu palury pocięło to już by k.....y nie kradły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by jakoś żyletki przyczepić żeby przy ściąganiu palury pocięło to już by k.....y nie kradły

Coś w tym jest, tylko taki typ może po złości jeszcze karoserie porysować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by jakoś żyletki przyczepić żeby przy ściąganiu palury pocięło to już by k.....y nie kradły

Coś w tym jest, tylko taki typ może po złości jeszcze karoserie porysować.

tak się składa że akurat miałem podobny problem i cały bok Golfa porysowali dość perfidnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakims rozwiazaniem jest wypalenie np inicjalow, nazwiska czy nr tel na tylnej stronie dekla, utrudni zlodziejowi sprzedaz, moze po zdjeciu pierwszego odpusci, bo przemysli sprawe ze jednak moze byc problem.... to samo tyczy sie do kolpakow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sie wyjmowalo radio z samochodu przed pojsciem do domu,potem wymyślili zdejmowane panele i takie etui a teraz trzeba zabierać do domu dekielki z felg

Tu w Niemczech tez kiedyś podobno nie kradli a teraz wszystko trzeba chować

Mi rower dziabneli z klatki, ale odzyskalem ;) turasy

Ja bym je wysprejowal porządnie na lewej stronie i coś napisać albo je na wkreta 10 przyje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem było by zapierdzielić je z auta w którym siedzą teraz moje dekle:decayed: tylko gdzie ono stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypalanie z drugiej strony nic nie da , bo koles sobie wezmie zapalniczke i sam to stopi :) Wy sie martwicie o dekielki, a koledze zajumali auto cale ;/ I teraz juz sie bede bal zostawic na noc auto pod blokiem...dobrze ze garaz jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupcie sobie zestaw do domowego robienia odlewów i naróbcie sobie dekli z żywicy hurtowo :decayed: Walniesz sprayem na srebrno i będzie git..jak Ci zajumają to dajesz nowy komplet i masz z bani :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ukradli po 5 miesiącach na szczęście z felg które mam na zimę - po zobaczeniu ceny odpuściłem sobie temat

najlepsze że w czerwcu wydłubali mi dwa czujniki parkowania :kwasny: i to w taki sposób że muszę kupić dokładkę po ułamane są wszystkie uchwyty

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

machina a od jakich felg bo jakby co mam dekielki do 8-Arm.jpg mogę zrobić odlew lub sprzedać - jakby ktoś pytał to nie kradzione bo pochodzą z felg które poszły na złom bo były pogięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...