Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ktos malo ogarniety robil Ci dpf-a moze byc tak ze sterownik po modyfikacji nie zapamietuje bledow. Z takimi przypadkami sie juz spotykalem...

Też to miałem. Niemiecki tuner który poprawiał , powiedział mi że został wykasowany folder na błędy. Ot taki wieśniacki Tunning .
  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam panowie przeszła pora na rdzenie przednich pdc i mam parę pytań ;)

1. Czy czujniki do grillu musze kupić pod kolor grilla czy zdołam namieszać farbę taka jak kolor blendy?

2. Nie mam pewnie mocowań w grillu czy jak kupie te http://allegro.pl/show_item.php?item=6100466261 to będzie się to dało jakoś tam przerobić aby wsadzić te mocowanie?

3. Czy w blendzie są dziurki gdzie trzeba wierząc? Jak nie to poda ktoś wymiary gdzie je wywierać?

4. Czy jak mam zderzak przedni pod spryskiwacze to pod pdc tez jest przygotowany czy na tych uchwytach z allegro to robić?

Dziękuję za odpowiedź ;)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

wydaje mi sie że w zderzaku od strony wewnetrznej powinno byc zaznaczone gdzie i jakie powinny byc otwory pod pdc , przynajmniej tak jest w b6

Opublikowano

Jest ktos z czestochowy? Sprawe mam ;)

Opublikowano

2. Koszyczki w ASO kupowałem i cenowo nie ma tragedii.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie pytanie mam :D czy trzeba odkrecac airbag oraz zdejmowac kierownice aby zdjac gorna pokrywe kierownicy? czy poprostu odkrecam od dolu srubki i tyle ?

Opublikowano

Od dołu śrubki i schodzi

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kurde mecze się z 2 śrubami po bokach kierownicy,podpowie ktoś jak najłatwiej jest odkrecic ??

Opublikowano

Kurde mecze się z 2 śrubami po bokach kierownicy,podpowie ktoś jak najłatwiej jest odkrecic ??

te od poduszki? kierownice okręć o 90stopni.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kurde mecze się z 2 śrubami po bokach kierownicy,podpowie ktoś jak najłatwiej jest odkrecic ??

te od poduszki? kierownice okręć o 90stopni.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Patrzyłeś na komunikator :(

Opublikowano

Dalem sobie spokoj dzis z tym odkrecaniem,poprostu musze zdjac gorna obudowe bo na niej mam zamontowany wskazinik doladowania,a on sie zacinal:D Wiec ogarnołem dzis nowy i juz zamontowany jest,teraz aby wyjac stary :D

Opublikowano

PAnowie jak wrzucacie filmiki do tematu na forum. Chdzi mi o to zeby wrzucic film z youtube ale zeby przy przegladaniu odrazu było widac ten film po kliknieciu play a nie żeby był aby link który nas odsyła do youtuba.

Opublikowano

Wklej sam link

Dzięki :hi: a ja sie męczyłem z jakimiś odnośnikami :decayed:

Edytowane przez gabalo

Opublikowano

Prosił bym o pozwolenie przyjecia do grupy B7 Crew.

Temat autko w sygn.

Opublikowano

warto brać zamiennik czujnika oleju czy lepiej w aso wziąć?

Opublikowano

warto brać zamiennik czujnika oleju czy lepiej w aso wziąć?

ja tam bym wziął ORI, z zamiennikami wiesz że różnie może być a moim zdaniem wymienisz teraz i bedziesz miał juz spokój...

Druga sprawa jest taka, (ja tak miałem z czujnikiem płynu chłodzącego) bo nie chcialo mi sie czekać az w ASO sprowadzą, wziąłem zamiennik i niby dobierany po numerze vin i 2 razy wymieniałem bo coś było nie tak, na końcu wziąłem z ASO i świety spokój :wink:

Opublikowano
  • Autor

warto brać zamiennik czujnika oleju czy lepiej w aso wziąć?

Czujnik temp, ciśnienia, poziomu oleju?

Opublikowano

czujnik poziomu bo wywala 'min' na fisie czasem..

Opublikowano

Panowie 2 pytanka mam...

-pierwsze to czy dużo jest zabawy i czy warto sie brać za zmiane dekielka z rozpiską biegów w gałce zmiany biegów? bo chcialbym wymienic na jakas od b8 ale wszystkie sa pod 6 biegów....no a ja mam 1.9 tdi czyli 5... :(

-a drugie i chyba ważniejsze to gdzie moge dostać te gumowe odbojniki ktore sa na klapie w avancie, bo jeden a w zasadzie jego połowa gdzieś mie uciekla i teraz klapa minimalnie nizej idzie no i trzaska delikatnie bardziej :kwasny:

z góry dzięki za pomoc :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.