Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, afroo. napisał:

Eibacha dobrze zamawia się bezpośrednio z ich strony bo to i tak jeden przedstawiciel - @Trewor87

Jesteśmy jednymi z głównych, ale nie jedyni niestety ;) Ale dzięki za polecenie. Już odpisuję na PW.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, czy pasuje lusterko wsteczne z czujnikami zmierzchu i deszczu, od b7 do a3 8p 2012 rok???

Opublikowano

Pany czy kiera z A6 C6 jest taka sama jak w B7? Mam dowyrwania z multifunkcja bez poduchy za 120 zł to chyba grzech nie kupić.

Opublikowano

Pany w avancie B7 płyn do tylniego spryskiwacza szyby podawany jest z jednego zbiorniczka tego co znajduje się pod maską ?

Ewentualnie podrzuci ktoś schemat jak leci instalacja

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, musti napisał:

Pany w avancie B7 płyn do tylniego spryskiwacza szyby podawany jest z jednego zbiorniczka tego co znajduje się pod maską ?

Ewentualnie podrzuci ktoś schemat jak leci instalacja

Drugiego nie ma. 

Opublikowano
16 godzin temu, Damianq napisał:

Pany czy kiera z A6 C6 jest taka sama jak w B7? Mam dowyrwania z multifunkcja bez poduchy za 120 zł to chyba grzech nie kupić.

Taka sama. 

Opublikowano

Czy ktoś obczajał temat zmiany żarówek LED pozycji/stop z tyłu?

Te lepsze mają skłonność do migotania, te tańsze w kolorze czerwonym nie są zbyt jasne.

Opublikowano

Pany czy wnętrze Sedana jest takie same jak Avanta? Chodzi mi o np. dywan i plastiki tyłu. Zastanawiam się nad zmiana mojego indigo (granat) na czarny (soul).

Opublikowano
17 godzin temu, Damianq napisał:

Pany czy wnętrze Sedana jest takie same jak Avanta? Chodzi mi o np. dywan i plastiki tyłu. Zastanawiam się nad zmiana mojego indigo (granat) na czarny (soul).

Wykładzina jest taka sama ;)

A plastiki tylne to zależy o które chodzi, jak przy kanapie to wydaje mi się, że powinny pasować. 

Opublikowano

Potwierdzi mi ktoś jeszcze tą wykładzinę? :)

Opublikowano

Przy wykładzinie podłogi nie ma rozróżnienia na avant/limousine... ciekawostka, że ta sama wykładzina była montowana w latach 2001-2008 także B6/B7 są zamienne... ale w sumie w środku to ten sam samochód jakby nie patrzeć :P

Opublikowano

Dzięki chłopaki ;) To pytanie czy Anglik ma tą samą wykładzinę czy różni się wycięciami?

Opublikowano

Mam pytanie jakie modele telefonów pasują do uchwytu i całego zestawu ?

Opublikowano

Panowie czy w zderzaku s-line przód uzbrojenie jest takie same jak w zwykłym? Mam na myśli:

- wiązkę PDC (wiem, że czujniki PDC są te same)

- rurki zasilające spryskiwacze lamp (wiem, że same dysze w sline są inne niż w zwykłym)

- ślizgi i inne mocowania

- halogeny (kratki wiadomo inne)

- kierownice powietrza za kratkami

 

Co muszę zakupić oprócz zderzaka, dysz i kratek zmieniając zwykły xenon+pdc na sline xenon+pdc?

 

Edytowane przez Damianq

Opublikowano
3 godziny temu, Damianq napisał:

Panowie czy w zderzaku s-line przód uzbrojenie jest takie same jak w zwykłym? Mam na myśli:

- wiązkę PDC (wiem, że czujniki PDC są te same)

- rurki zasilające spryskiwacze lamp (wiem, że same dysze w sline są inne niż w zwykłym)

- ślizgi i inne mocowania

- halogeny (kratki wiadomo inne)

- kierownice powietrza za kratkami

 

Co muszę zakupić oprócz zderzaka, dysz i kratek zmieniając zwykły xenon+pdc na sline xenon+pdc?

 

Ja u siebie jak wymieniałem zderzak to rurki pasują, ślizgów nie ruszałem, halogeny te same tylko przykręcane od środka. Kierownice powietrza są inne ale nożyk do tapet i po lekkiej modyfikacji pasują stare.

Opublikowano

Dziękuje za odpowiedz ;) A co z wiązka pdc? Podejrzewam ze pasuje skoro czujniki te same ale może ktoś potwierdzić?

Opublikowano

Wiązka zostaje ta sama.

Opublikowano

inne wycięcia chociażby na podstopnicę...

Opublikowano

Panowie może ktoś coś miał podobnego.

Gdy jadę autem tak 180 km/h zaczyna mi coś wibrowac prawe koło,czuć to na kierownicy. Jakieś przypuszczenia macie ???

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

A to na 100% koło???     Hmm.. gdyby to była półoś to wibrowała by napewno wcześniej..  nie poluzowało się coś?? Co na dołkach?? Może też coś czuć przy wolniejszej jeździe..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.