Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8E1959903A

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
33 minuty temu, MarcinL napisał:

Ma ktoś może numer przycisku sport bez chromu?

Zbroisz się na odpalanie jak u mnie? :decayed:

Opublikowano
1 minutę temu, kaju napisał:

Zbroisz się na odpalanie jak u mnie? :decayed:

Zastanawiam się nad przepustnicą w końcowe tłumiki, ale nie wiem czy warto. Ciągle myślę i szukam po necie filmików.

Opublikowano
2 godziny temu, kaju napisał:

Garaż zrobiony, zapraszam  :guma:

Jutro jesteś? Po robocie bym wpadł na chwile po 16?

Opublikowano
29 minut temu, gabalo napisał:

Jutro jesteś? Po robocie bym wpadł na chwile po 16?

Dzwoń i podjeżdża, zobaczę jak mi w robocie pójdzie 

Opublikowano

Podpowie ktoś jak ustawić "zestaw 1" przy starcie w vfizie? Musiałem dać na ustawienia domyślne i teraz nie mogę tej opcji znaleźć. Ciągle odpala mi 2 temperatury, a reszta standardowa.

 

edit. Ok znalazłem. "przyw. vfiz" Myślałem, że to całkiem zrestartuje vfiza, a to odpowiada za jego włączenie po powrocie.

Edytowane przez MarcinL

Opublikowano
W dniu 17.09.2019 o 14:23, MarcinL napisał:

Podpowie ktoś jak ustawić "zestaw 1" przy starcie w vfizie? Musiałem dać na ustawienia domyślne i teraz nie mogę tej opcji znaleźć. Ciągle odpala mi 2 temperatury, a reszta standardowa.

 

edit. Ok znalazłem. "przyw. vfiz" Myślałem, że to całkiem zrestartuje vfiza, a to odpowiada za jego włączenie po powrocie.

Czyli dzięki temu po przekreceniu zapłony, od razu włącza sie ZESTAW 1 dobrze rozumiem? :)

Opublikowano
47 minut temu, golden87 napisał:

Czyli dzięki temu po przekreceniu zapłony, od razu włącza sie ZESTAW 1 dobrze rozumiem? :)

Dokładnie tak :)

Opublikowano

Wchodzisz w ustawienia vfiza, aktywujesz „restart vfiza” a potem wchodzisz w pomiary, w zestaw który chcesz np. 2-ci i tak zostawiasz. Potem możesz pokrętłem zmieniać na żywo 3 zestawy, ale jak wyłączysz zapłon i włączysz spowrotem to uruchomi się 2-gi, czyli ten w ktory wszedłeś ostatnio przez menu. 

Opublikowano

Panowie z innej beczki, ale dość pilne - jest tu ktoś kto włada Photoshopem albo Cadem ? Chodzi o zaprojektowanie w wersji wektorowej haftu naszywek do mundurów dla strażaków. Pomysły są, chodzi o przełożenie tego na bajty ..

Opublikowano

Pany, macie opinie na temat amortyzatorów Koni STR (pomarańczowe)? Jeżeli chodzi o komfort to bliżej im do 1BE czy 1BV?

Zgrają się z Pro Kitem?

Ps. Podejdą z ośki sedan do avant Q?

Edytowane przez jolley

Opublikowano

mamy kogoś kto pracuje w Union Parts?

 

Opublikowano

Są gdzieś zdjęcia jak są zamontowane na wahaczach czujniki samo-poziomowania lamp?

Opublikowano

Tu znajdziesz fotki.

Opublikowano

potrzebuje ktoś pompki do BRB ?

sa do wziecia 4 zdrowe sztuki

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, Dev napisał:

potrzebuje ktoś pompki do BRB ?

sa do wziecia 4 zdrowe sztuki

Do BLB bym wziął :decayed:

Opublikowano
1 godzinę temu, H4mm3R napisał:

Do BLB bym wziął :decayed:

nie mam

Opublikowano

Panowie kiedys ktos tez pytal o tą kiere co mam u siebie,wiec jesli by ktos chcial zalozyc do siebie i by chciał zeby chodzila multi funkcja to tutaj macie modul. 

 

Opublikowano
W dniu 1.10.2019 o 22:39, H4mm3R napisał:

Do BLB bym wziął :decayed:

A co już się konczą ?? daj do regeneracji przy okazji zrobisz je na większą wydajność :D

 

3 godziny temu, Mizur138 napisał:

Panowie kiedys ktos tez pytal o tą kiere co mam u siebie,wiec jesli by ktos chcial zalozyc do siebie i by chciał zeby chodzila multi funkcja to tutaj macie modul. 

 

W końcu ogarnąłeś ten temat?? ,widzałem że pytałeś po fb ale bez odpowiedzi .

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, karol1981 napisał:

A co już się konczą ?? daj do regeneracji przy okazji zrobisz je na większą wydajność :D

Klekot zaczyna kopcić... Staram się unikać rzeczy regenerowanych, bo prawie zawsze wychodzą jakieś kwiatki. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.