Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie potrzebuje numerów ORI króćca wody do 1.8T  lub w jaki zamiennik wchodzić ?  Uprzedzam ze nie chce firmy Topran bo padł mi po 8 tys km 

Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
KROCIEC-TROJNIK-WODNY-AUDI-A4-B6-B7-EXEO
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 72 zł - KRÓCIEC TRÓJNIK WODNY AUDI A4 B6 B7 EXEO 1.8 ORG. (8203837994). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Opublikowano

Ktoś ma patent na odstającą listwę drzwi ? 

Odstaje na środku 

Opublikowano
6 minut temu, musti napisał:

Ktoś ma patent na odstającą listwę drzwi ? 

Odstaje na środku 

Jeśli spuchła od rdzy to będzie ciężki temat

Opublikowano

Minus tych listew jest, że puchną właśnie :/ 

Opublikowano

Tak,wiem.W poprzednim aucie wymieniłem jedną sztukę bo mocno spuchła

Opublikowano
16 minut temu, musti napisał:

Ktoś ma patent na odstającą listwę drzwi ? 

Odstaje na środku 

Ja usunąłem cały ten środek co spuchnął od rdzy ale pomimo starań znowu zaczął delikatnie odstawać wiec :thumbdown:

Opublikowano

Panowie czujnik który wkręca się w miskę od spodu taki prostokątny to czujnik poziomu oleju? Zauważyłem przy wymianie oleju ze się poci do okoła dość  dobrze. Teraz pytanie czy tam jest jakiś oring do wymiany czy cały ten czujnik?

 

Jesxze jedno pytanko z ciekawosci. Czy przy każdej wymianie oleju wymieniacie korek (śrubę) ? Ja w sumie nie wymieniałem go ani razu i teraz po wymianie tez widzę ze się zaczął pocić chyba ten blaszany oring już chyba się poddał wiec pewnie chyba muszę zmienić korek na nowy.

Opublikowano

Zmieniasz tylko podkladke miedzianą. Jeśli masz stalową podkladke to ją wywalasz i co wymianę nowa miedzianka.

Co do czujnika to w nim jest uszczelka. Mozesz potraktować silikonem, powinno pomóc.

Edytowane przez przem8

Opublikowano

Tak czujnik poziomu i temp. oleju, ona ma swój o-ring. Żaden sylikon, możesz dać nowy oring 038103196 ~ 20 zł w ASO.

Ja korek co 1 lub co 2 wymianę kupuję nowy, niecałe 10 zł, a spokój, bo nigdy nie cieknie... można i samą podkładkę.

Opublikowano

image.png

19 zł za oring w ASO

 

co do korka to jest śruba z uszczelką o numerze N  90813202 - cena 15zł w ASO podałem info dla silnika BFB

 

 

Opublikowano

Powie mi ktoś ile jest warta ta kiera z poduszka ? 
Stan oceniam na dobry

7857CD53-96BF-4597-ADCA-79CF4A8A0F7A.jpeg

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano
6 godzin temu, MaTeo85 napisał:

image.png

19 zł za oring w ASO

 

co do korka to jest śruba z uszczelką o numerze N  90813202 - cena 15zł w ASO podałem info dla silnika BFB

 

 

Super ! Już się bałem ze znowu się wydatki szykują ;) W poniedziałek lecę do ASO. Dzięki !

Opublikowano

Założyłem talerze od B5 i zeszło 1,5 centa w dół.

Co do tyłu brakuje 3 centy i teraz pozostaje wrzucić sprężynę 3 centy i by było git 

Opublikowano

Od czego podejdzie gałka zmiany biegów do B6 B7 ?

Opublikowano

Witam

czy są dostępne jakieś kody rabatowe do strony 

 https://pro-choice.pl  ?

Szykuje mi sie serwis olejowy i chce tam kupić olej + filtry :D

Pozdro

Opublikowano
2 minuty temu, michall51 napisał:

Witam

czy są dostępne jakieś kody rabatowe do strony 

 https://pro-choice.pl  ?

Szykuje mi sie serwis olejowy i chce tam kupić olej + filtry :D

Pozdro

Pisz do kolegi @dzik

Opublikowano
4 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Pisz do kolegi @dzik

dzięki :D napisałem :D

 

Opublikowano
ZDERZAK-PRZEDNI-AUDI-A4-B7-04-08R-RS-STY
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1269 zł - ZDERZAK PRZEDNI AUDI A4 B7...

Ktoś coś się wypowie ? 

Znajomy uszkodził zderzak i szuka czegoś 

 

 

Opublikowano
W dniu 28.05.2020 o 20:06, musti napisał:
ZDERZAK-PRZEDNI-AUDI-A4-B7-04-08R-RS-STY
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1269 zł - ZDERZAK PRZEDNI AUDI A4 B7...

Ktoś coś się wypowie ? 

Znajomy uszkodził zderzak i szuka czegoś 

 

 

Dla mnie ten zderzak to straszna wieś :) Ale to tylko moje osobiste zdanie. Każdy ma swój gust.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.