Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
14 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Czyli mogę to brać ? 

7155C4A0-D03C-4A17-8918-DCD0CCCF808A.png

Kilka osób to zakładało. Zrobili lekki szlif od gazu i hula reszta jest ok

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka, 

Panowie gdzie na necie mogę znalesc ofertę z nową oryginalna lampą bixenonową nie skrętną z DRL i białym kierunkiem? Przekomarzam się z ubezpieczalnią o wypłatę odszkodowania i potrzebuję im przedstawić taką ofertę

Opublikowano

8E0941029AS - 3250zł w ASO są dostępne jak coś (to jest numer lewej lampy)

Opublikowano

Sorry z białym kierunkiem to będzie 8E0941029BM - cena w aso identyczna jak wyżej

Opublikowano
6 minut temu, kamil-vag napisał:

Bez tytułu.png

patrzyłem na motorpolu, bo mi strona benepolu nie działa coś, a motorpol ma zawsze drożej.

Opublikowano

Dzięki panowie :drinks:

Opublikowano
23 minuty temu, MaTeo85 napisał:

8E0941029AS - 3250zł w ASO są dostępne jak coś (to jest numer lewej lampy)

Na stronie motorpolu ściąga się jakiś katalog z częściami? Jak mogę w to wejść i podejrzeć ceny części? 

Opublikowano

tu link do Motorpolu - 

SKLEP.MOTORPOLWROCLAW.PL

Sklep internetowy oferuj±cy sprzeda¿ czê¶ci do samochodów marek Volkswagen, Volkswagen U¿ytkowe i Seat - Motorpol Wroc³aw - Polo, Golf, Eos, Scirocco, Passat, Tiguan, Touareg, Phaeton, CC, Arteon...

a tu link do Benepolu - 

CZESCI.BENEPOL.PL

 

wpisujesz numer częsci i pokazuje Ci dostępnosć i cenę.

 

 

Edytowane przez MaTeo85

Opublikowano
3 godziny temu, rafiki5 napisał:

Siemka, 

Panowie gdzie na necie mogę znalesc ofertę z nową oryginalna lampą bixenonową nie skrętną z DRL i białym kierunkiem? Przekomarzam się z ubezpieczalnią o wypłatę odszkodowania i potrzebuję im przedstawić taką ofertę

Ja czasami kupuję tutaj jak mam taniej niż w ASO (w ASO mam z tego co pamiętam na wszystko 20% rabatu, czasem dają więcej, w zależności od marży). Części w www.getem.pl na 100% oryginalne. Jak widać lampa tutaj jest za 2577.44 zł. Wiadomo przy wycenie z OC sprawcy muszą Ci zapłacić tyle ile kosztuje w ASO bez naliczania żadnego rabatu (jeśli lampa nie była uszkodzona i ORI).

http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=8E0941029BM&action=katalog&kat=72&x=15&y=14

 

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
W dniu 28.12.2020 o 11:33, HOLMATRO napisał:

Teraz wyczytałem na audi-sport, że były dostępne 4 wersje świateł przednich w B7:

"- Standard halogen
- Bixenon
- Bixenon with AFS1 - adaptive headlights
- Bixenon with AFS2 - Adaptive headlights + CORNERING LIGHTS which is basically an extra bulb on the side of the projector lense that comes on when the wheel is turned by a certain angle or one of the indicators is applied."

 

Jeśli chodzi o 4 wersję świateł :

"b7's had them as options for s4 and rs4 (possibly other models too)"

 

Chyba mam to nieszczęście, że trafiły mi się BiXy z AFS2.

 

może po prostu wyciągnij te żarówki? one są na pewno zasilane z modułu skrętnego w reflektorze więc błędów może nie będzie :wink:

Opublikowano

Pany, nigdzie za bardzo nie dostaje odpowiedzi, może tu ktoś coś...mam pęknięty stelaż soczewki skrętnej, nie mogę tego nigdzie dostać...

Materiał tego stelaża to PF MX+GF, idzie to pospawać ? Lub jakieś inne sposoby na sklejenie tego ? 

132873850_247832556676908_1766949161377579588_n.jpg

Opublikowano

Pany co doradzacie założyć, kumpel jeździ aktualnie na PRO KITACH +1 BA A4 B7 i z tyłu mu wylał amor.

Pytanie czy założyć teraz np. amorek z KONI czy może tańsze MTS by zdały egzamin.

Co polecacie?

Opublikowano

Zmieniał ktoś może dźwignie od ręcznego? Dorwałem tunel USA w komplecie z dźwignia ręcznego i szykuje się na swap. Dużo roboty przy tej dźwigni? Z poziomu kabiny to ogarnę czy coś pod autem trzeba robić?

Opublikowano

A ja sie przywitam serdecznie :) Na dniach wlatuje wydech nowy.
2.0TDI BPW 318tyś aktualnie 175km 405nm

20201223_143459.jpg

20201223_143511.jpg

Opublikowano
27 minut temu, Gozdzio96 napisał:

A ja sie przywitam serdecznie :) Na dniach wlatuje wydech nowy.
2.0TDI BPW 318tyś aktualnie 175km 405nm

20201223_143459.jpg

20201223_143511.jpg

Kolego załóż temat z autkiem. 

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Kolego załóż temat z autkiem. 

E tam nie ma się czym tutaj za bardzo chwalić, zrobiłem tak jak sobie wymarzyłem z autem za łepka z czasów szkoły, gdzie stać mnie nie było na takie "widzi misie" pomyliłem tematy w takim razie:D 

Opublikowano
2 godziny temu, Gozdzio96 napisał:

E tam nie ma się czym tutaj za bardzo chwalić, zrobiłem tak jak sobie wymarzyłem z autem za łepka z czasów szkoły, gdzie stać mnie nie było na takie "widzi misie" pomyliłem tematy w takim razie:D 

Jak masz auto to czyli jest się czym pochwalić:wink4:

Opublikowano
2 godziny temu, Gozdzio96 napisał:

E tam nie ma się czym tutaj za bardzo chwalić, zrobiłem tak jak sobie wymarzyłem z autem za łepka z czasów szkoły, gdzie stać mnie nie było na takie "widzi misie" pomyliłem tematy w takim razie:D 

Jak mnie namówili do założenia tematu o furce to Ciebie też :grin:

Opublikowano

Czy ktoś z Was ma u siebie wsadzone żarniki PHILIPS X-TREME VISION XENON GEN2 +150% D1S?

Jeśli tak to po jakim czasie zaczęły świecić nominalną barwą?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.